GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
onda moraš modificirati rezervoar :mrgreen: .
šalim se, ali mislim da će ti to biti ipak teško za izvesti. Lako za kožu i spužvu,.....ne znam...

Ima jedan lik koji se time bavi, pa se moram s njim povezati. Original ću si ostaviti, a napravit ću si modificirani...
 
darko_b said:
vizir se narucuje... (y)
ralica ne... :(
al idem na oklope umjesto ralice  (y)
cijena Yoshimure GSR(okrugle ne tri ovalnr) ...cca 7000kn


Darkane ako hoćeš Yoše javi se ,biće puno manje cca od toga  :misli:
Sinoć sam stavio na Jozinog Bkinga novi model Yoša ' Metal Magic ovalni ,mrči jebheno (y)
 
live-for-ride said:
2 darko_b...ovo što tipiše "Novo selo" jel to "Donje Novo selo" ili....?

ne,nego Vinkovacko Novo Selo  :mrgreen:
 
frog said:
Darkane ako hoćeš Yoše javi se ,biće puno manje cca od toga  :misli:
Sinoć sam stavio na Jozinog Bkinga novi model Yoša ' Metal Magic ovalni ,mrči jebheno (y)

pa pricali smo vec o tome...nego meni sinoc neki cudan zvuk po gradu,jos uz upaljenu glazbu cujem nest :mrgreen:...a ono Double Trouble dobio Yoše !!!??...a to se mora uzivo cuti(mogu misliti kako dere)
 
kako rijesit zadnji kraj?da tablica ide ispod...ima li tko kakvu ideju ili sliku mozda?
 
darko_b said:
kako rijesit zadnji kraj?da tablica ide ispod...ima li tko kakvu ideju ili sliku mozda?
pogledaj ovdje mozda nesto nadjes          http://www.barracudamoto.it/elenco.aspx?CAT=43
 
obby said:
pogledaj ovdje mozda nesto nadjes          http://www.barracudamoto.it/elenco.aspx?CAT=43

heheh...hvala nepresusni izvoru stranica  :mrgreen: :wink:
ma nije to to...ma skinit cu ja i zmigavce i nosac...vidio sam jednog vec takvog gsra... 8)
 
darko_b said:
heheh...hvala nepresusni izvoru stranica  :mrgreen: :wink:
ma nije to to...ma skinit cu ja i zmigavce i nosac...vidio sam jednog vec takvog gsra... 8)
nema na cemu...uvijek u potrazi za dobrim stranicama za nas motor (y)
 
Sayock said:
Evo, finalni izgled moje B-Queen. Ovo je na brzaka slika iz mobitela. Kad dođem doma malo ću je oprati i ušminkati, pa opaliti photo session.

di si ti uzimala vizir tj oriđiđi dodatnu opremu(eurorent,dudo ili)??

hvala
 
Nečete se ljutit GSRovci  :wink:
Evo jedne slikice Starijeg Brata sa Yošama MetalMagic
 
a je papak...gle do kud dere gume :mrgreen: :jesus: :mrgreen:


Ma šalim se. Uglavnom, puno bolje mu stoje ovi nego orginal. Da mi je to probati :yes:
 
frog said:
Nečete se ljutit GSRovci  :wink:
Evo jedne slikice Starijeg Brata sa Yošama MetalMagic

uzivo jos bolje djeluje.... 8)

e da mi je...
 
Mozda slijedecih par dana probam pa cu vam javiti dojmove, ako dodjem na red  (y)  (y)  (y)
 
roma0907 said:
Mozda slijedecih par dana probam pa cu vam javiti dojmove, ako dodjem na red  (y)  (y)  (y)

a sta to,ako se smije znati... :misli:
 
zdravo da vas pozdravim prvo i imam neko pitanje ..
kako stoji gsr u ubrzanju i u max.brzine sas kawasaki z750 ? Sta je brze ? U dilemi sam izmedju ova dva .. sta preporucujete
 
igor_mac said:
zdravo da vas pozdravim prvo i imam neko pitanje ..
kako stoji gsr u ubrzanju i u max.brzine sas kawasaki z750 ? Sta je brze ? U dilemi sam izmedju ova dva .. sta preporucujete
...došao si u krivu temu. Pa naravno da preporučamo gsr-a :mrgreen:
Ja ti baš i ne znam jer nisam vozio z750, ali u usporedbi s drugim motorima, sve ti to ispadne skoro isto. z se malo niže vrti, ovog digneš hiljadu više i sudeći prema pitanju koje si postavio (i mi smo ga postavljali) razliku nečeš primjetiti. Njemu je 1000 okr više normalno za voziti kad mu crveno počinje na 14000okr. Kod maksimalne brzine su opet tu negdje jer je i ona dosta relativna. Možeš ju postiči jedino na autocesti, a na lokalnim cestama, ta dva motora su skoro pa ista. Ak se planiraš vozikati po gradu uzmi koji ti je ljepoši, ako planiraš raditi kilometre uzmi udobnijeg, a to je suzuki. Ako planiraš imati suvozača, također uzmi suzuki. S niti jednim nečeš pogriješiti.Eto..suvozač ili ne? duža ili krača putovanja?