GSR 600 2007 ! ! !

bajac mene strah za tvoj zadnjih kufer, da ga nedje ne izgubiš  :wink:
 
Ja sam morala nosač od kofera malo preraditi, jer mi je sjekao glave šarafima... no, o tome je negdje i pisalo...
 
fjaka said:
bajac mene strah za tvoj zadnjih kufer, da ga nedje ne izgubiš  :wink:

ne vozio se ja iz njega,ajde izbjeć jedan,ali brate sad će bit tri komada  :LOL:
 
Stršljen said:
ne vozio se ja iz njega,ajde izbjeć jedan,ali brate sad će bit tri komada  :LOL:
Je li to kupuješ motor :misli:
 
GSRovci sa sjevera jel ste kaj iskoristili lijepe tople dane? Moja Suzi je od subote u voznom stanju... Promjenjene svječice i akumulator...
 
moja je bila I ovaj vikend na cesti. Predobro, motorista milion, malo samobor. I slijedeći vikend će uletjeti neki đir. bar do outleta u sv.heleni. Proradio xenon...jedva čekam noć :mrgreen:
 
live-for-ride said:
moja je bila I ovaj vikend na cesti. Predobro, motorista milion, malo samobor. I slijedeći vikend će uletjeti neki đir. bar do outleta u sv.heleni. Proradio xenon...jedva čekam noć :mrgreen:
koliko si plattio xenone?
 
koji si tip tocno uzeo...
znam da je H4.....
i ako imas sliku da vidim kako to izgleda

http://www.chipoteka.hr/proizvodi/344100
 
Bajac said:
koji si tip tocno uzeo...
znam da je H4.....
i ako imas sliku da vidim kako to izgleda

http://www.chipoteka.hr/proizvodi/344100
http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=3781000081
ovakav samo crni, a sijalica je normalna h4 bixenon. Nemam neku sliku, a da ga slikam, ne mogu jer je na motoru. Ja sam ti to malo kemijao. Kupio sam one žice kod njih za zvučnike (malo deblje) i dvije tanke. Svake po metar i pol. Provukao ih ispod rezervoara do ispod sica. Ispod sica sam u plastiku zašarafio balast. Sva "Mehanizacija" potrebna za xenon mi je ispod sica, a naprijed je samo sijalica. Trebalo je malo rezati žice i spajati ih. Još moram malo srediti da lijepo izgleda kad se digne sic, ali to je to. Radi i zadovoljan sam. Sijalica ti je ova za 180 kn s elektromagnetom. Mislim da joj je slika na prošloj stranici.
 
pozdrav iz slavonije, nisam nesto lud za piskaranjem ali sam sad na bolovanju pa sam stalno doma pa eto nekako dobio volju za tipkanjem...
vozim gsr, kupio sam ga jer mi se izgledom svidio i sad nakon 10 000 mi je drago sto sam ga uzeo.
kostao 54000kn u osijeku kod ''Škare'', naime, covjek daje popuste do 10% na motore, opremu sam kupovao vani jer je tamo 705 jeftinije nego kod nas.
gume nerucite iz svicarske ili njemacke, pod uvjetom da nekog imate tko ce vam ih dofurati ovdje da neplatite carinu itd...
pa je tako dunlop sportmax qualifier prednja i zadnja me kostala 1200kn.

netko je spomenio Akrapa kako zvuci, nema nigdje clip jer mislim da ga nitko nije stavio, malo je skup, 6800kn, Yoshimura je 7200kn, leo vince u sl.brodu je 4500kn a leo vince na e-bay  i opet netko iz njemacke tko ce dovesti u HR KOSTA 2700 kn sad kad je euro narastao.
bas mi je stigao sad kad moram mirovati. jedva cekam da ga smontiram. sve je stiglo i grana sto se racva i svi sarafici i komadici i garancija i certifikat. na you tube fino radi.

neznam koliko placate servise, ja sam u osijeku gdje sam ga kupio izmjenu ulja, filtera, i 2 castrol spreja za lanac platio 680kn, u brodu traze 1200kn bez spreja, jel istina da je tolika razlika?
 
ne znam što on tebi stavlja unutra, no to je itekako jeftino. Litra sintetike (motul) mi je oko 120 (bilo 145). Ajd nek je 100. To ti je 400 kn, filter je oko 50. to je 450. Sprej je 50...to je 550 i nekaj za ruke....To je meni ok (y) Cijenu najviše dože cijena satnice koja je negdje 244 kn ( s pdv-om). Inaće, motor je dobar (y) Jednom, suza, uvjek suza (y)
 
stavlja mi yamahino ulje, pa je drugi put stavljao castrol racing10w50 ide 3.7 litre u njega, litra je 100kn i jedno i drugo, filtar 93 kn, sprey 60kn, i napisao mi je 1 sat 120kn. i nije duze ni radio na njemu. i to je oko 680kn bilo, imam negdje racun.
placa se gotovinom i to je cijena sa 10% popusta.
sve je ok, za suzu svi kazu da u nju ide vise ulja od ostalih motora jer bolje hladi, masina je strava, ja u 5 mjesecu nakon moto susreta putujem po jadranu i kroz bosnu natrag u slavoniju 5 dana sa ujakom i ekipom koji voze r1 i zx12r i mi smo na magistrali isti, samo sto je na suzi udobnije neg na r1.
samo da b-king nije toliko skup...uf!

ali servisi okolo su po 1200kn, neznam na cemu deru?
 
zdravko_mileni said:
stavlja mi yamahino ulje, pa je drugi put stavljao castrol racing10w50 ide 3.7 litre u njega, litra je 100kn i jedno i drugo, filtar 93 kn, sprey 60kn, i napisao mi je 1 sat 120kn. i nije duze ni radio na njemu. i to je oko 680kn bilo, imam negdje racun.
placa se gotovinom i to je cijena sa 10% popusta.
sve je ok, za suzu svi kazu da u nju ide vise ulja od ostalih motora jer bolje hladi, masina je strava, ja u 5 mjesecu nakon moto susreta putujem po jadranu i kroz bosnu natrag u slavoniju 5 dana sa ujakom i ekipom koji voze r1 i zx12r i mi smo na magistrali isti, samo sto je na suzi udobnije neg na r1.
samo da b-king nije toliko skup...uf!

ali servisi okolo su po 1200kn, neznam na cemu deru?
...na radnom satu. Doduše, meni je servis uvjek bio oko 850 osim svaki drugi kad bi mjenjao svječice.
ba ja bi bandita 1250 :D
 
ma sve je ok samo nek ne ostavi na cesti a suza nece,  kod mene su svi koji su si pokupovali nakede, svi su na z750, sad hoce i klub napraviti,
ja sam bio prvi u brodu sa gsr i sad nas ima samo 2 a zekana ima 20 min,
ali na zekanu se cuje mjenjac i osjete se vibracija na rezervoaru i upravljacu kad se vozi ali niti jedna suza nema vibracija ni lupanja na mjenjacu.
samo nek je suza
 
Bolujem od honditisa,al da kupujem NOVI motor u toj klasi definitvno bi bio gsr.Odličan je  (y)

z je smeče.
 
nije da sam onaj: svaki cigo svoga konja hvali... ali...
zekan je lijep, malo nabrijan, ali sto se udobnosti i upravljanja i suvozaceve ugodnosti.... gsr je super.

a i rentabilniji je..
sto se tice brzine, snage, ubrzanja, nema velike razlike.

od honde samo cbr 600f ali nje vise nema.