GSR 600 2007 ! ! !

hm...mjenjač. Moj je malo tvrd kad ga usporedim s Hondom hornet (svejedno koji model). Jebate, na hondi ne osjetiš da si ubacio u brzinu...fenomenalno. Nisam imao za sad nikakvih problema. Po zimi je palio bez beda i kad je bilo najhladnije. Za sada me nije nigdje ostavio. Čak nije ni zaštucao. Ja zadovoljan. E sad...da sad kupujem, ne bi ga kupio samo zbog cijene. mislim da je 67000 kn koliko je novi model ipak previše. Hornet (2008) je 5600, zec novi toliko košta. Tak da...vjerojatno bi uletio zec, ali da je cijena ista, definitivno gsr. Baš danas gledam cijene. SV650 je prek 60000, a glaudius koji je ipak nešto bolji (bar kak se piše, novisno o većoj masi) je oko 55000, Mislim da je to u ovom trenutku best bye.
 
skaro moto u osijeku, ima i www,
sv 650s i gsf 650s na akciji 49000 kn, a gsr je 58500kn bez abs i 7% popust je 54000kn.
ima covjek i cijenik, ali nema popusta dok ne pitas, onda on kaze 5% na motor i 30% na opremu i ti kazes pretoci 30% od opreme na motor i onda on kaze 7% na motor i to je 54000kn i servisi po 600kn, samo sto je u osijeku, ali za par tisuca kuna razlike bi otisao iz slavonije u dubrovnik, samo je problem kredita sto prvo ides dogovorit motor i cijenu, pa zahtjev za kredit pa onda on to rijesi sam sa bankom i nakon 7-8 dana bude motor.
7-8 dana je cekanje banke al danas sa ovom ''krizom'' malo i duze, ali je najjeftiniji sigurno u hr.
kawa ninja 6 je 66000kn crna, model 2007. isti kao 2008.
 
EVO, STAVLJAO SAM LEO VINCE NA MOTOR I IZJ... SAM SE KAO LUD DOK SAM ORIGINAL LONAC SKINIO, PA TO JE STRASNO, NISAM PROKLET ZA PARE PA DA PLATIM MAJSTORA, NEGO RADI GUSTA SAM SAM RADIO.
LONAC NEMOZES SKINIT DOK NE RASTAVIS I KATALIZATOR, ALI SAM JA REZNIO JEDAN DIO ISPOD NOSACA TABLICA, IZMEDJU TOPOVA SE VIDI NA SLICI  TAMO DIJE ZASTITNI LIM. PA CU TO SUTRA ZAVARITI. ZVUK JE OK,ALI MORAM PRIGUSIVACE IZVADITI, ALI SAM GA KRESNIO U GARAZI PA JOS DAJE AKUSTIKU, LUDILO.
SAD JE NAJGORE, MORAM OVO NAVARITI, OFARBATI I SASTAVITI,
KAZU DA MAJSTOR NIJE DOBAR AK NEMA VISAK DIJELOVA.
I MALO MI VUCE U LIJEVO PA JOS I TO MORAM IZRAVNATI, NEKAJ SAM SMRDO ALI BUDEM RIJESIO. POZDRAV!
 
jel to za gsr-a ili si pripasavao neki drugi ili što...?znam da je glupo pitanje, no nije mi jasno čemu toliko muke ako je rađeno za gsr-a :misli: Inaće, nemam iskustva s  mjenjanjem auspuha, a kako sada stoje stvari, niti neću imat. Ja patim na dobro svijetlo  :mrgreen: )mora biti xenon da baca na sve strane :mrgreen: , ali zvuk mi je ono..... :(
 
zdravko_mileni said:
EVO, STAVLJAO SAM LEO VINCE NA MOTOR I IZJ... SAM SE KAO LUD DOK SAM ORIGINAL LONAC SKINIO, PA TO JE STRASNO, NISAM PROKLET ZA PARE PA DA PLATIM MAJSTORA, NEGO RADI GUSTA SAM SAM RADIO.
LONAC NEMOZES SKINIT DOK NE RASTAVIS I KATALIZATOR, ALI SAM JA REZNIO JEDAN DIO ISPOD NOSACA TABLICA, IZMEDJU TOPOVA SE VIDI NA SLICI  TAMO DIJE ZASTITNI LIM. PA CU TO SUTRA ZAVARITI. ZVUK JE OK,ALI MORAM PRIGUSIVACE IZVADITI, ALI SAM GA KRESNIO U GARAZI PA JOS DAJE AKUSTIKU, LUDILO.
SAD JE NAJGORE, MORAM OVO NAVARITI, OFARBATI I SASTAVITI,
KAZU DA MAJSTOR NIJE DOBAR AK NEMA VISAK DIJELOVA.
I MALO MI VUCE U LIJEVO PA JOS I TO MORAM IZRAVNATI, NEKAJ SAM SMRDO ALI BUDEM RIJESIO. POZDRAV!
gadno si se namucio nema sta...
 
zdravko_mileni said:
EVO, STAVLJAO SAM LEO VINCE NA MOTOR I IZJ... SAM SE KAO LUD DOK SAM ORIGINAL LONAC SKINIO, PA TO JE STRASNO, NISAM PROKLET ZA PARE PA DA PLATIM MAJSTORA, NEGO RADI GUSTA SAM SAM RADIO.
LONAC NEMOZES SKINIT DOK NE RASTAVIS I KATALIZATOR, ALI SAM JA REZNIO JEDAN DIO ISPOD NOSACA TABLICA, IZMEDJU TOPOVA SE VIDI NA SLICI  TAMO DIJE ZASTITNI LIM. PA CU TO SUTRA ZAVARITI. ZVUK JE OK,ALI MORAM PRIGUSIVACE IZVADITI, ALI SAM GA KRESNIO U GARAZI PA JOS DAJE AKUSTIKU, LUDILO.
SAD JE NAJGORE, MORAM OVO NAVARITI, OFARBATI I SASTAVITI,
KAZU DA MAJSTOR NIJE DOBAR AK NEMA VISAK DIJELOVA.
I MALO MI VUCE U LIJEVO PA JOS I TO MORAM IZRAVNATI, NEKAJ SAM SMRDO ALI BUDEM RIJESIO. POZDRAV!

jbg,pricao sam ti ja sam svoj uspio skinut bez rezanja,al sam bio u napasti kako bi katalizator izrezao. ista politika-viska mora biti  :mrgreen:. samo drukcije je to dosta kod yoshimure,djeluje mi jednostavnije malo kod mene vidit ces. i ja nisam uspio lim onaj zastitni stavit nazad,pa za nagradu iza kise dobio pun gepek vode i blata jer nisam rupe zacepio  :mortal:! al nema veze ne prze shupac,dobro je  (y)!
 
ovaj leo je original i pase samo na gsr.
problem je sto moram podesiti lonce, desni moram za 10mm u lijevo uterati, ali opet ,moram skinit lonce i granu zagrijati i pomaci, to cu sa starim, ima on alate.
i problem su bili sarafi jer su mi greskom poslali kratke ali sam kupio odgovarajuce 2kn po komadu, i eto tu granu zagrijati i podesiti. da to rade negdje, to bi se sve naplatilo, aloi kad sam cackas onda je gut..ako vas zanima, mogu i psovke podjeliti ovdje.
ali skinit original lonac je pakao, nema uspjeha bez brusilice.
zastitni lim sam srezao sa strane jer zbog njega nisam mogao lonac vratiti. topovi se ne griju tako da nece biti ni topljenja plastike pod guzom.
 
Ja kad sam skidao orginal sam popustio vide na granama, na izlazu iz cilindara, da ti 2-3 cm da pomaknes sve unaprijed i onda se da to puno lakse rijesiti ali dok smo ja i frend to skuzili muku smo mucili sa svim silinim skidanjima svega mogućeg i nemogućeg nepotrebnog... a kad jednom skužiš drugi put je lakše... Fora izgleda :)  (y)  (y)  (y)
 
hvala! :D
moj stari je stari limar i varioc i njegov je moto: 'nema montiranja bez brusilice!''
i istina, ja sam to popustio i sve selne i nosace i katalizator probao skinit i ne ide i skuzili da mi smeta taj mali komad od zada gdje se blatobran steze sa donje strane sa dva vijka i to sam odrezao i opet kasnije navario i ofarbao.
jer koliko sam pop... sa tim selnama, u malo kad nisam uzeo polugu i htio sve razvaliti, i onda je brusilica spasila stvar,  bosch je zakon, 300kn u pevecu! (y)
 
ovo bi se moglo i kod nas organizirati, možda na godinu kad prođe recesija!
bit ce para pa napravimo susret negdje u karlovcu, to nam je sredina hrvatske?
balkan gsr party!
pozovemo neke talijanke...
 
kako bode oci onaj sa kuferom...

a bit ce ostalima ispali, kao jednom forumašu sadašnjem vozacu gsr-a ;) video uskoro
 
mislim da je u redu da vam kazem...od dana danasnjeg teski gsr-ovac pod nickom darkoB,svjesno radi na unistenju svoga vozila...ostalo ce morati sam priznati... :mrgreen:
 
fjaka said:
kako bode oci onaj sa kuferom...

a bit ce ostalima ispali, kao jednom forumašu sadašnjem vozacu gsr-a ;) video uskoro
fakat...da se to ne bi desilo i nama, na našem susretu, predlažem da svi stavite kofere kako se ja ne bi isticao :mrgreen:
 
probao ja kofer, onaj zadnji, biu svicarskoj kupovao si opremu i otisao vidjeti koliko je gsr kod njih pa sam zaplakao i taman je givi imao promociju opreme gsr pa sam si odmah i vjetrobran uzeo, i bili koferi na test modelu pa sam probao motor, i jedina mana je sto trese iznad 130km/h. vjetar ga ljulja, ali kazu da je to na svim motorima tako.
meni je tank torba i ruksak na suvozacu zakon, treba ce manje sminke ponijeti i ok.
 
zdravko_mileni said:
probao ja kofer, onaj zadnji, biu svicarskoj kupovao si opremu i otisao vidjeti koliko je gsr kod njih pa sam zaplakao i taman je givi imao promociju opreme gsr pa sam si odmah i vjetrobran uzeo, i bili koferi na test modelu pa sam probao motor, i jedina mana je sto trese iznad 130km/h. vjetar ga ljulja, ali kazu da je to na svim motorima tako.
meni je tank torba i ruksak na suvozacu zakon, treba ce manje sminke ponijeti i ok.
ne znam koliko je to do kofera. Ja sam 32000 napravio s koferom 52l. Vozio preko 230, konstantno 180 i više po autocesti od benzinske do benzinske....nisam imao problema s trešnjom. Jednom svega su mi se javile vibracije na 200-220 prije dva tjedna, no pripisati šu to bočnom vjetru, jer stvarno nikad nisam imao takvih problema. Kofer je nerijetko bio napunjen nečim, nekad težim, nekad lakšim stvarima...
 
zdravko_mileni said:
probao ja kofer, onaj zadnji, biu svicarskoj kupovao si opremu i otisao vidjeti koliko je gsr kod njih pa sam zaplakao i taman je givi imao promociju opreme gsr pa sam si odmah i vjetrobran uzeo, i bili koferi na test modelu pa sam probao motor, i jedina mana je sto trese iznad 130km/h. vjetar ga ljulja, ali kazu da je to na svim motorima tako.
meni je tank torba i ruksak na suvozacu zakon, treba ce manje sminke ponijeti i ok.
ja mislim da se kufer moze montirati samo s original auspusima..