GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
a jebate, pa kaj onda ja vozim :mrgreen: Možda rade iste ploče...
ja ti imam ovakav http://images.wemoto.com/luggage/givi_sr116.jpg samo bez distancera za bisage i da ga jebeš, suvozač se nema gdje držati.
isto je kao i ovo http://www.moto-station.com/ttesimages/produit/nouveautes2007/Givi_2007_stpz.jpg
E ak pogledaš njegov http://img404.imageshack.us/img404/5176/39216173.jpg vidjeti češ da je to ipak malo drugačije.Kod njega bi se možda i dalo za što primiti...pa pitam.

Stavljan u mene u servisu vjeruj mi ista su oba dva  :wink:
 
dobro je to ali ovo je najbolji nosač kofera za GSR-a i orginal nosač za njega! na njemu se točno vidi da se suvozač može držati. Vidio sam uživo i uvjerio sam se. Već sam bio stavio slike od dečka iz ZG koji ima taj nosač!
 
tays said:
dobro je to ali ovo je najbolji nosač kofera za GSR-a i orginal nosač za njega! na njemu se točno vidi da se suvozač može držati. Vidio sam uživo i uvjerio sam se. Već sam bio stavio slike od dečka iz ZG koji ima taj nosač!
ma toje nešto drugo.Bar ja nemam ni sličan tome....mislim, je on za gsr-a, ali onaj koji samja kupio prije dvije god je drugačiji..
vickodu said:
Stavljan u mene u servisu vjeruj mi ista su oba dva  :wink:
a gdje su njemu ove dvije šipke što idu ispod kofera? da li je ova koja ode pored sica za koju mislim da bi se netko mogao i primiti, da li je to od bočnih ili od zadnjeg? :misli:
 
Pozdrav. Da ne bih sada citao 40 strana pitacu vas ovako. Da li e neko imao problema sa zujanjem pumpe za gorivo i kako je to resio? Imam gsr 2008 i zuji mi pumpa. Da li je mdo filtera ili do cega vec?
 
live-for-ride said:
fakat...da se to ne bi desilo i nama, na našem susretu, predlažem da svi stavite kofere kako se ja ne bi isticao :mrgreen:

Bez brige. Ja imam straga Maxiu 52. Srebrnu... Imala je svojedobno i cijelu temu tu na forumu... :mrgreen:
 
a ja sam se dobro izvozao u zadnjih mjesec dana

Bio sam Dubrovnik-Makedonija-Grcka

A sad nedavno Dubrovnik-Karlovac-Vukovar-Zagreb-Slovenia-Austria

I doma nazad

u ta dva puta sam napravio malo manje od 5000km...  (y)

evo par slikica













 
Bajac said:
a ja sam se dobro izvozao u zadnjih mjesec dana

Bio sam Dubrovnik-Makedonija-Grcka

A sad nedavno Dubrovnik-Karlovac-Vukovar-Zagreb-Slovenia-Austria

I doma nazad

u ta dva puta sam napravio malo manje od 5000km...  (y)

evo par slikica











svaka cast!dobro ste se navozili...
 
I jel bio problem bez vizira voziti?
Ja stalno mislim da stavim neki.
 
Imam je i jednom sam nosio jaknu u njoj jedno 70 km i nije me udarao vetar jako. I ja planiram neko putovanje cim se skola zavrsi.
 
Titja said:
Imam je i jednom sam nosio jaknu u njoj jedno 70 km i nije me udarao vetar jako. I ja planiram neko putovanje cim se skola zavrsi.
nemoj se sekirati, ja nemam problema. Pogotovo kad ideš na dulje putovanje. Tada nema divljanja da bi ti vjetar smetao. Osim mušica, a to riješi torba.
 
ja sam na zalost danas ispusio voznju od slavonije-pazin-vodice-dubrovnik-trebinje-foca-sarajevo-slavonija, 5 dana voznje, i malo me zeznio sef na poslu i sad sam banana.
a ekipa me upravo zvala kako su vec tamo i krevelje se  :jesus:
taman bi zaokruzio 13000 km.
ja imam givi vizir, nije ogroman i taman je za putovanja, do 140 km/h na autoputu i obicnim cestama se nista ne osjeti.
ali voznja uz obalu jadrana je nesta posebno!

 
a stizu uskoro i slike iz vukovara, slovenije i austrije ... :jesus:  :mrgreen:

imam imam, i to ne neke auspuhe, nego devil-e, ali kad sam isao za grcku sam ih skinuo  (y)