GSR 600 2007 ! ! !

knocker said:
bas me zanima dal ce postojat kit da napravis gsr kao na slici 3.

ovaj treći ti je b king 1300 koji će imati od hayabuse mašinu tak da sumnjam da će biti kit za gsr!
 
kr1408hc said:
ovaj treći ti je b king 1300 koji će imati od hayabuse mašinu tak da sumnjam da će biti kit za gsr!

imas pravo.....
ali GSR ima masinu od gsx-r-a.....
tako da nesto mora postojat.....

no o tome ne zelim ni razmisljat....
jos malo cekanja i onda cu se opet vozat.... (y)
 
lijepo..... (y)

je li se na GSR-u moze dignut guzica....
negdje sam vidio da je to spojeno sa svijetlom...
pa je li ima sto za odsarafit ili bi trebalo kidat.... :palacdolje:
 
Switch said:
Evo bacite oko malo na windshield, nosač tablice i ralicu!!! (y) 8) (y)

sve je zakon osim maske svjetla...nekako preokruglo izgleda dok je motor cijeli ravnih linija. Al to je vec stvar ukusa
 
to javim sutra nakon servisa i montaze i kad pofotkam. sam windshield je oko 3500 kn
 
Sayock said:
to javim sutra nakon servisa i montaze i kad pofotkam. sam windshield je oko 3500 kn
Kakav je to windshield!  :shock:

Ja bi se na tvome mjestu rađe strpio i sačekao neki aftermarket za 100-injak €.
 
3500kn za vjetrobran  :shock:  Prvo sam mislio da je 350, pa da si krivo napisala...  To naši deru cijene, i to jako. I ja sam kupovao nešto origigi dodatne opreme, pa sam skužio di se da jeftinije nabavit. Koji ti hoćeš? Evo ti 2 slike originalnih, a napisat ću ti i cijene. S time da na njih još dobiješ i povrat poreza cca 12% u Austriji (http://www.cs-zweirad.at/) ili 16% u Sloveniji (http://www.motoland-panigaz.com/).
Naručiš prek E-maila i dođe u roku od 2 tjedna. Oba dučana su cca 150km od Zg, tak da fakat nije daleko..
Prvi, 206,96 Eur
Drugi, 298,85 Eur
 
3500kn??? :shock: :shock: :shock: :shock:I onda kažu Honda najskuplja... :wink:

Btw.kako ovaj zadnji gsr ima žute žmigavce? :misli: :mrgreen:
 
ja sam cuo da u sloveniji je oprema za suzuki dosta jeftinija...sad jel to istina ili ne. ne bi znao 100%
 
Za cca 600 kn razlike mi se ne da putovati. Uzmeš bengu, pa nešto treba pojest, i skupi se... I na kraju ti dođe skoro na isto.
 
Stršljen said:
3500kn??? :shock: :shock: :shock: :shock:I onda kažu Honda najskuplja... :wink:

Btw.kako ovaj zadnji gsr ima žute žmigavce? :misli: :mrgreen:
Ima upaljena sva četiri? :misli:
 
Sayock said:
Za cca 600 kn razlike mi se ne da putovati. Uzmeš bengu, pa nešto treba pojest, i skupi se... I na kraju ti dođe skoro na isto.

Ako kupuješ ovaj prvi, za 300Eur, on te u Slo ispadne oko 1850kn, što naspram 3500 baš i nije 600kn. A ovaj drugi je još i jeftiniji. Uglavnom, kak hoćeš, ja sam ti samo dao alternativu.
knocker said:
ja sam cuo da u sloveniji je oprema za suzuki dosta jeftinija...sad jel to istina ili ne. ne bi znao 100%
Oprema je u Slo jeftinija jer su cijene kod njih iste kao što su na www.suzuki.at, dok ovi naši računaju i bar 30% marže sebi. Ja im tolko nedam  :)
 
Daj adrese najblizih Suzuki servisa i dilera u Slo.