GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Oriđiđi. Nekak mi izgledaju masivnije.  8)  I tak se stope sa crnom ramom da se uopće ne vide.
daj slije da vidimo
kako izgleda sa kuferom... :misli:
 
Flegma said:
Motor je ispunio i više od očekivanog, a tek sam ga odvrtio do 6000/min... Fenomenalno. Danas sam napravio oko 100km i oduševljen sam....
Razlike u odnosu na xf....daj me nemoj nasmijavat... :mrgreen:
Čestitam prijatelju!!  8) (y) (y) (y) legendo ..vidimo se uskoro kad opalimo turnejo po BiH i Hrvatskoj..nadam se da će i  prijatelj Bajac sa GSRom..pa nek se druže!!  :LOL: :LOL: (y)
 
Gljive i naljepnica mrak, kofer mi bas nije sjeo ( ali tak je valjda na svkom motoru)
 
sid said:
Gljive i naljepnica mrak, kofer mi bas nije sjeo ( ali tak je valjda na svkom motoru)

Znam da mu stoji kofer k'o kravi sedlo, ali shopping je shopping  :mrgreen:
Nosivost 10 kg  (y) 8)
 
svako dobro želim, i napravi brzo 5000 km da promjeniš gume  (y)
 
Sayock said:
Znam da mu stoji kofer k'o kravi sedlo, ali shopping je shopping  :mrgreen:
Nosivost 10 kg  (y) 8)
Zato sam gi ja stvio, a jebiga.
 
Oprema  :slinavac: :slinavac: :slinavac:, mislim da je svaki komentar suvišan. Guštaj! (y)
 
Čiji srebrni GSR je jučer išao u Pit Stop oko 15:00? Taman smo se mimoišli, ja prozujala prema Zagrebu, a par minuta kasnije nazad za Samobor. Žurilo mi se pa nisam stala...
 
Sayock said:
Čiji srebrni GSR je jučer išao u Pit Stop oko 15:00? Taman smo se mimoišli, ja prozujala prema Zagrebu, a par minuta kasnije nazad za Samobor. Žurilo mi se pa nisam stala...
Drugi put stani da popijemo piće....kad vidiš GSR KR registracije stani (y) (y)
 
Jucer navecer sam prvi puta vidio plavog uzivo. Kupio ga je jedan decko iz kvarta.
Motor izgleda prekrasno. Jos jedan dokaz da slike nemaju veze sa pravim stanjem stvari i nisu pravo mjerilo vizualnog dojma.  :mrgreen: