GSR 600 2007 ! ! !

Pozdrav svima,
zanima me dali ima netko malo visi(190) iskustva sa gsr 600 2009
motor mi je  strava ali nisam imao prilike isprobat...
hvala
 
jake_s said:
Pozdrav svima,
zanima me dali ima netko malo visi(190) iskustva sa gsr 600 2009
motor mi je  strava ali nisam imao prilike isprobat...
hvala
Pozdrav i tebi! Ja sa 183 cm vozim bez problema... (y)
 
jake_s said:
Pozdrav svima,
zanima me dali ima netko malo visi(190) iskustva sa gsr 600 2009
motor mi je  strava ali nisam imao prilike isprobat...
hvala

Jastuk pod guzu i nemaas problema :wink:
 
Ljudi, na kojim pritiscima drzite gume? Moje su na preporucenih 2,5 / 2,5. Pitam zato sto vidim da ima i drugacijih saveta... :misli: :misli:
 
2,5 i 2,7 stražnja - jer vozikam klinku, a nije tak još teška. Da stavim 2.9 vjerojatno ne bih mogla nogama do poda :LOL:
 
prodajem Suzuki GSR 600 K7 karamboliran
detaljnije informacije na 099/694-7200 ili ovdje na pp...
 
Sayock said:
Kaj se dogodilo? :shock:
Ovo se dogodilo jos prosle godine, koliko ja znam. Cini mi se da je spomenuto na prethodnim stranicama...
Btw, posto su trenutne gume tj. zadnja (Pirelli Dragon Supercorsa Pro) dosle do zice  :mrgreen: :mrgreen:, sutra idem na montazu Michelin Power Pure-a, kupljenog kod Bimbe 8)
 
:eek:hne: :eek:hne:
e boze boze pa naravno da se dogodilo prosle godine...al hvala na lijepim zeljama..
 
igor-ns said:
Ovo se dogodilo jos prosle godine, koliko ja znam. Cini mi se da je spomenuto na prethodnim stranicama...
Btw, posto su trenutne gume tj. zadnja (Pirelli Dragon Supercorsa Pro) dosle do zice  :mrgreen: :mrgreen:, sutra idem na montazu Michelin Power Pure-a, kupljenog kod Bimbe 8)
ajde javi dojmove kad montiras gume...vjerovatno cu prec i ja na michelinke.
 
http://www.youtube.com/watch?v=NLui9w6OXwI&feature=related

di nabavit ovakav štop ljudovi..od čega je uopće  :mrgreen:

 
darko_b said:
:eek:hne: :eek:hne:
e boze boze pa naravno da se dogodilo prosle godine...al hvala na lijepim zeljama..

Ma, joj! Znam za ono prošle godine, ali sam pomješala ljude i motore, a kak je crvenim slovima napisao mislila sam da je nekaj friško... :misli: :LOL:
Sve 5 :mrgreen:
Sretno s prodajom karambolca...