GSR 600 2007 ! ! !

koliko je zadnja Michelin Power Pure??
ja imam u podrumu dunlopicu sportmax roadsmart, jos ju nisam namontirao. treba mi gumiflex za relacije, a ova mi se ucinila kao dobar izbor. dofurana iz dijaspore u gepeku, kostala 90 eura.
nisam ni gledao koliko je kod nas. a po testu iz motopulsa, ocjena gume je super touring guma. cak i za kisu. i velike ripne ima. namontirat cu je u 6 mjesecu pa cu vidjeti koliko cu napraviti s njom.
Premda su do sada bile Bridgestone na njemu, i super su gume. (y)
 
Set placen u pretprodaji oko 2100 kn, cini mi se....Sto se tice BT-014 i Roadsmarta, kao sto rece Bimba, sve zavisi ko sta preferira i, naravno od stila voznje. Meni konkretno vise znaci dobar grip, cak i po cenu manje trajnosti. Zato sada, na 15.000 km imam montiran 3 set guma. Roadsmart bez problema moze da izdrzi tu kilometrazu...
 
goran - gogi said:
Ja imam Dunlop Qualifier RR i super sam zadovoljan s njom, a platio sam je 800kn!!!
OK, malo jeftinije...kod mene je set 2100 kn. Isto tako, mora se uzeti u obzir da je noviji model, znatno lakša itd. Ja gume uvek menjam u paru, ne želim da vozim na različitim gumama. (y)
 
Prodajem GSR 600 pa ako ste zainteresirani ili znate nekoga...

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsr-600-cm3-oglas-1139506

edit: prodano
 
zadro_st said:
http://www.youtube.com/watch?v=NLui9w6OXwI&feature=related

di nabavit ovakav štop ljudovi..od čega je uopće  :mrgreen:

niko ništa??? tražim po ebayu nemogu nać....ajde ako mogu uklonit ove ružne tvorničke štopove ostaje motor u mene  :mrgreen:
 
zadro_st said:
niko ništa??? tražim po ebayu nemogu nać....ajde ako mogu uklonit ove ružne tvorničke štopove ostaje motor u mene  :mrgreen:
meni lepši tvornički nego ovi... :misli: :misli:
 
definitivno najljepsi u kombinaciji sa topovima!  (y)
kao Avgusta.
stavio sam i  ja svog na prodaju, ali sve sto se javljalo su ponude za kompenzacije i na rate. nemaju ljudi para vise.
sad sam se opet predomislio za prodaju jer je motoric stvarno dobar.
da je love, kupio bi si jos gsx-r 750 ili 1000 k9 i super sam!  :mrgreen:
 
sad kad sam nakon mjesec dana izasao iz bolnice, pa da se javim ekipi...
Malo sam opal, pa sam sad na kucnoj njezi....
Ziv sam rane pomalo zacjeljuju, al ce trebat jos dosta vremena da bi stao na noge...

Da odmah i pitam ako ima tko kakvih dijelova ??? :mrgreen:

Ne odustajem od tog motorceka  (y)
 
bajac, daj detalje. Jebate, jel kičma čitava, što je bilo s nogama, rukama, glavom. Pišeš ko da si strgan.
Djelovi hehe, ovaj iz VK prodaje svog za djelove pa se dogovorite :mrgreen: (y)
Ozdravi što prije i puno sreće.
 
sta je bilo? hebote, zadnji post ti je bio kad si komentirao da ti se neki poznanik rasuo u Dubrovniku i od tada te nije bilo.
sta je s nogama? ??
brzo ozdravi!
Darko_b iz vinkovaca prodaje svoju raketu u dijelovima...
 
Citav sam (y)
Samo sam nogu slomio, al cijelu, bedrenu, potkoljenicu i skocni zglob :palacdolje:
Sreca je sto sam imao full opremu, kozno odijelo m-tech, i sidi vertigo cizme, naravno i kaciga i rukavice..
Tako da nemam nijednu ogrebotinu na sebi...
Jedino sam jos natukao rebra na volan, pa sam prvih 10 dana malo teze disao, al nisu slomljena...

Hvala na dobrim zeljama.... (y)
 
Glavom je pukao odavno,beskičmenjak, ruke mu ne trebaju jer ne diže išta teže od ožice,
treča noga beskorisna. :LOL:
Pogodite što je onda slomio :mrgreen:
 
ej, jel imas onu grbu na jakni i jel ti sta pomogla?
kolega mi je kukao da ne moze guziti na motoru kad ima jaknu na sebi! :mrgreen: ... sad to i nije bitno :jesus: :jesus:
salim se!
kako ti kozno odijelo sad izgleda? jel se izderalo, otpala koza, ili je jos za upotrebu?
kolega se prosu u Dainese odijelu (imamo slicno), klizio je asfaltom i nesta malo se pogrebalo. iznenadilo me ugodno  (y)
ziva glava, to je bitno, imas sve dijelove i neces ostati bogalj!  (y)
 
ooooo Bajac (ne)srećo.... jel ostalo šta čitavo od motora??? kad si već rekao da si ti u zadovoljavajućem stanju....
 
Bajac, glavno da si ok, a kosti budu zarasle! A baš si mogao opasti na kraju sezone, a ne na početku... :LOL:
Brz oporavak bez komplikacija želim! :ruza: