GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Bajac, glavno da si ok, a kosti budu zarasle! A baš si mogao opasti na kraju sezone, a ne na početku... :LOL:
Brz oporavak bez komplikacija želim! :ruza:
bolje da je opal na kraju nego na početku :mrgreen:
 
zdravko_mileni said:
ej, jel imas onu grbu na jakni i jel ti sta pomogla?
kolega mi je kukao da ne moze guziti na motoru kad ima jaknu na sebi! :mrgreen: ... sad to i nije bitno :jesus: :jesus:
salim se!
kako ti kozno odijelo sad izgleda? jel se izderalo, otpala koza, ili je jos za upotrebu?
kolega se prosu u Dainese odijelu (imamo slicno), klizio je asfaltom i nesta malo se pogrebalo. iznenadilo me ugodno  (y)
ziva glava, to je bitno, imas sve dijelove i neces ostati bogalj!  (y)

Vjerovatno je i grba odigrala ulogu ne znam, srecom nema nikakvih posljedica na ledima  (y)

Kako odjelo izgleda....hmmmmm.....
Izrezano od strane hitne  :mrgreen:
Gace mi nisu mogli skinut pa su ih škaram izrezali, a jakna je ostala citava...
A inace da nisu izrezali moglo je i dalje koristit, jer ima dvije crtice koje bi se dale izbrisat s kremom il necim...

roma0907 said:
ooooo Bajac (ne)srećo.... jel ostalo šta čitavo od motora??? kad si već rekao da si ti u zadovoljavajućem stanju....
Pa da sad kad sam citav o tome i razmisljam, nabavljam djelove
Stete ima nekih 1000eura ne vise (y)

Treba mi zadnja felna, volan, drzac za ruke od suvozaca, zadnja plastika(blatobran, drzac tablice) i lakirat plastike (y)


igor-ns said:
Bajac, brz oporavak Ti želim! Napiši zbog drugih šta se desilo (proklizao?) I, smanji malo gas!  (y)

Brzina je krivac, tj, ja sam krivac...... :mrgreen: :palacdolje:
ti je bilo na povratku iz dira sa Orebica(Peljesac)
Zaletio sam se u zavoj vise nego sto sam trebao i sad tocno ne znam sto je bilo, zavoj je malo zafrknut jer je na ulazu lagan, a na izlazu ide na lakat.... al opet napominjem brzina je krivac......
Pa sad ne znam je sam li kliznuo tako sto sam se previse nagnuo, il sam nizu presalto, il sam zakocio zadnjom, to je misteri...
al zadnja je proklizala i zadnjim krajem sam udario u stupic od bankine(ograde)
i tako je i posla felna....

to je to ukratko....
sreca moja pa sam ostao na putu evo i slika gdje je bilo






 
Cesta na kapetanima je super ,jedino što ima nekoliko takvih krivina što se zatvaraju. Brz oporavak (y)
 
Imam ti ja držač za suvozača u srebrnoj boji. Meni ne treba radi nosača za kofer...Dogovorimo se na pp ak si zainteresiran :wink:
 
Mlad je i jak Bajac ! Oporavit će se brzo ! A čim odmah misli kako složiti motor, a ne kako trčati i skakati na ozlijeđenoj nozi.... (y) :mrgreen:
 
sta je bajcino...pa nisi se i ti valjda...a ja kazem da su ti gsr-ovi ukleti...samo reci koja noga...
ma bit ce sve ok...ni ja nemogu savit nogu do kraja al mogu koliko je potrebno za r-a  :mrgreen:
 
Bajac said:
Vjerovatno je i grba odigrala ulogu ne znam, srecom nema nikakvih posljedica na ledima  (y)

Kako odjelo izgleda....hmmmmm.....
Izrezano od strane hitne  :mrgreen:
Gace mi nisu mogli skinut pa su ih škaram izrezali, a jakna je ostala citava...
A inace da nisu izrezali moglo je i dalje koristit, jer ima dvije crtice koje bi se dale izbrisat s kremom il necim...
Pa da sad kad sam citav o tome i razmisljam, nabavljam djelove
Stete ima nekih 1000eura ne vise (y)

To sto je odjelo izrezano od strane hitne to se lako rjesi samo treba pitati neke ljude koji znaju ponesto oko takvih stvari  :wink:
Jesi sam izracunao da ima 1000 eur stete ili ti je netko pomogao  :misli: :misli: :misli:

Bajac said:
Brzina je krivac, tj, ja sam krivac...... :mrgreen: :palacdolje:

Jbt pa ko je krivac ja sam cuo da je netko drugi kriv  :? :? :?
 
ja ti imam srebrne plastike (polovne, malo puknute, cca 3-4 cm, to ti neki mestar od plastike rijesi za 10 minuta) one zadnje, ispod sica do blatobrana, ali trebao bi zakrpat tu plastiku i farbati
 
Ufff cesta Ston-Orebić...  :slinavac:
Ovo ljeto na điru od 2000km u par dana definitivno najbolja dionica, uz istarsku Plominku koja je kratka.
Kako mi je Racetec držao, bio je ko pjena, prekrasno... :inlove: :mrgreen:
Jbg, šteta što si na tako lijepoj cesti najebo. Sretno. (y)
 
zadro_st said:
niko ništa??? tražim po ebayu nemogu nać....ajde ako mogu uklonit ove ružne tvorničke štopove ostaje motor u mene  :mrgreen:

nije ovo što tražiš ali je slično!

http://global.ebay.com/Kit_supporto_targa_Eliminator_per_Suzuki_GSR_600_-_MAS/190383452452/item

poz

 
znam da na tehnickom pregledu za auto, kad cackas po katalizatoru, rezultati eko testa ne valjaju radi lambda sonde i onda te zezaju.
neznam da li je ista stvar sa motorom. elektronika. sve je povezano. mozda grijesim. neznam... :misli:
 
zdravko_mileni said:
znam da na tehnickom pregledu za auto, kad cackas po katalizatoru, rezultati eko testa ne valjaju radi lambda sonde i onda te zezaju.
neznam da li je ista stvar sa motorom. elektronika. sve je povezano. mozda grijesim. neznam... :misli:

Ne grjesis  (y)
 
Obuo i ja svog gsr-a. Nakon 24500 km  :mrgreen: Michelin Pilot Road2 je zamjenjan Dunlopom RoadSmart.  Michelinke su odlično služile. Na kraju su bile poprilično poderane, neravnomjerno, ali nekako brijem da je to do vozača, ne do motora (ustvari, uvjeren sam). No, strah je prevladao i kupio nove. Prvo se nisam znao voziti. Kad neravnomjerno potrošena guma bude zamjenjena novom, obično imamo osječaj da motor sam pada u zavoj. Jebate...stvarno je tako. Nakon toga je uslijedila vožnjica od oko 200 km. Ne znam što bih napisao za tu gumu. Osim navedenog, nisam primjetio neke razlike. Nekako imam osječaj da je na Dunlopici rub gume bliže nego na Michelinki, ali neću se uvjeravati :mrgreen:
Ukupno je ispalo 170 eura + 18 eura montaža. Sad me zanima do koliko će izdržati ove, ali nekako mislim da neće ni približno kao Michelin.
 
zdravko_mileni said:
znam da na tehnickom pregledu za auto, kad cackas po katalizatoru, rezultati eko testa ne valjaju radi lambda sonde i onda te zezaju.
neznam da li je ista stvar sa motorom. elektronika. sve je povezano. mozda grijesim. neznam... :misli:

ne brine mene tehnički, nego to kako će motor raditit!?
poz!
 
lambda zna pohebati rad motora. to je jedini problem ovih novih masina punih elektronike. ali mislim da se to da rijesiti. najbolje pitaj nekog dobrog majstora. kod Skare su dobri majstori, i pitaj onog starijeg majstora. on je strucnjak, pa ce ti reci sta i kako!