GSR 600 2007 ! ! !

zdravko_mileni said:
babe mi mrtve, ne lazem!
prije mjesec dana na autobanu od SB-ŽU kod Kopanice, napeglo sam suzu na 248 km/h !!!!!!!!
nije bila ni nizbrdica, samo je bilo dobro vrijeme bez vjetra, i zavukao sam se ispod vizira.
mali ide kao nevrijeme. imam leo vince topove ali sumnjam da su oni tu sta pripomogli.
nije bilo rakije u tanku!
topovi su ti pomogli sigurno...
ja sam skroz serijskog(samo Puig vizir) 232km/h
 
meni daleko naj naj motor u 600 naked klasi ne zato sto sam ga imao,niti zato sto je Suzuki..
 
evo ovako, nakon duuugog premisljanja  :misli: :misli: :misli:
odlučih i ja svoju krmaču staviti na prodaju. premda sam još neodlučan, mislim da je vrijeme za promjene.
motor je ispravan i pouzdan, rega istječe u rujnu, ima 15 000 na satu, leo vince, slidere, vizir.
pa ako ikoga znate, javite mu. slike i oglas su na linku

http://www.auti.net.hr/motocikli/motocikli/oglas-717714/

prebacujem se na nekog sport tourera. japanca definitivno!
 
Ja bih uzeo nesto od opreme, ako neko rasprodaje...
Gljive/crash pads i auspuhe...
Ako neko ima neku ponudu, moze na PM.
 
Ili radimo ko poslednji cigani... :D

Ali nece ni to jos dugo, danas sam dao otkaz u firmi, iduceg mjeseca prelazim na bolji i placeniji posao, sto ce i GSR osjetiti  :mrgreen:
Imam dosta finu opciju da ga mijenjam za veci putni motor, koji bi mi vise odgovarao gabaritima i namjenom, jer hocu da kupujem, ali zao mi je da dam GSR-a, sve sto ga vise vozim, sve mi se vise svidja! (y)
 
...a neko i vozi, dok je lepih dana. Novi Sad-Sarajevo-Mostar-Brela-Knin-Plitvice-Sisak-Petrinja-Luzani-Pleternica-Djakovo-Vinkovci-Vukovar-Novi Sad. Ukupno 1320 km u par dana.
Btw, hvala kolegi Crunk-u za preporuku ceste - Levanjska. (y)
 
ja u dva dana 1500km, većina autocesta!!!
nezman na koga sam više ljut, na one koji su me nagovorili na autocestu ili na sebe što sam pristao na to!!!
 
goran - gogi said:
ja u dva dana 1500km, većina autocesta!!!
nezman na koga sam više ljut, na one koji su me nagovorili na autocestu ili na sebe što sam pristao na to!!!
:
:shock: :shock: :shock:... a ja posle 100 km auto ceste pobegao na lokalni put.. (y) ne znam ko ni sta bi me nateralo da vozim 1500 km auto ceste  :misli: :misli:
 
Gogs, ralica super izgleda. koliko kosta to zadovoljstvo?
neznam kako bi na njemu stajao upravljač od R-a.... i jos ralice, uf!

bio sam u belom manastiru predprosle nedjelje, SB-DJ-Belišće-Valpovo-BM-Batina-Suza-Kopačevo-OS-SB., paravo dobro poslijepodne. 330km,
suza ide sa punim tankom267km i nesto manje od litre ostalo u tanku. od OS za SB sam isao autoputom, 150 prosjek i malo ga propuhao do kraja i onda kad se popalile rezerve zadnjih 20 km 130 i ne brze. super.
 
zdravko_mileni said:
Gogs, ralica super izgleda. koliko kosta to zadovoljstvo?
neznam kako bi na njemu stajao upravljač od R-a.... i jos ralice, uf!

bio sam u belom manastiru predprosle nedjelje, SB-DJ-Belišće-Valpovo-BM-Batina-Suza-Kopačevo-OS-SB., paravo dobro poslijepodne. 330km,
suza ide sa punim tankom267km i nesto manje od litre ostalo u tanku. od OS za SB sam isao autoputom, 150 prosjek i malo ga propuhao do kraja i onda kad se popalile rezerve zadnjih 20 km 130 i ne brze. super.
:shock: :shock: :shock: Ovo mi nikad nije uspelo...Btw, da li se uopste zadnja crtica na meracu goriva gasi??
 
bože...kak vi to vozite (ili kak ja to vozim). Na otvorenoj cesti 280 bez beda(bez autoceste), vožnja između 80 i 130 :mrgreen: Pa nisam toliki papak...derem gume do ruba.
Naravno, u gradu kreni stani nakon 240 se bojim.
 
zdravko_mileni said:
Gogs, ralica super izgleda. koliko kosta to zadovoljstvo?
neznam kako bi na njemu stajao upravljač od R-a.... i jos ralice, uf!

bio sam u belom manastiru predprosle nedjelje, SB-DJ-Belišće-Valpovo-BM-Batina-Suza-Kopačevo-OS-SB., paravo dobro poslijepodne. 330km,
suza ide sa punim tankom267km i nesto manje od litre ostalo u tanku. od OS za SB sam isao autoputom, 150 prosjek i malo ga propuhao do kraja i onda kad se popalile rezerve zadnjih 20 km 130 i ne brze. super.

ralica me koštala 500kn, kupljeno kod đubreta u bjelovaru. za fazera je, pa sam ju morao malo prepraviti!!!

neznam za upravljač o r-a, ali znam da je ravni sljedeće što ide na njega, već je smotan, samo još bojanje!!!