GSR 600 2007 ! ! !

ja kupio prosli tjedan dunlop qualifier, ispale me 1300kno obje(neki popust, rabat) i mogu ti rec da su puno bolje od serijskih....
 
a čuj...zavisi gdje i kako se planira voziti. Mislim da kvalitetna sport touring guma može zadovoljiti sve potrebe cestovne vožnje, a pored toga i duže traje. Sport guma se ipak dosta brže potroši, treba voziti oštrije da bi bila u optimalnoj radnoj temperaturi, a i teže se ugrije. Ne znam....ja bi uvjek sport touring.
 
live-for-ride said:
a čuj...zavisi gdje i kako se planira voziti. Mislim da kvalitetna sport touring guma može zadovoljiti sve potrebe cestovne vožnje, a pored toga i duže traje. Sport guma se ipak dosta brže potroši, treba voziti oštrije da bi bila u optimalnoj radnoj temperaturi, a i teže se ugrije. Ne znam....ja bi uvjek sport touring.
u pravu si ali ove nase ceste u istri ipak zahtjevaju meksu gumu..
 
sad kad nam dodje Zdravko u grad, i kad Kondukter uzme GSR-a bit ce to opaka ekipa  :LOL:
 
live-for-ride said:
gdje, koliko, koje, jesu ti vratili porez?

Pojma nemam drugar, u dijelu Slovenije, blize Istri i Italiji. Uzeli su Continental Road Attack 2 i neke Enduro za Stroma 650, isto Conti, sa mnogo ruznom sarom. Ovaj ContiAttack 2 je ispao oko 240e bez povrata, sa povratom oko 220, a ove oko 180e sa povratom. Okvirno sam napisao cijene, odavno je vec bilo, pa se i ne sjecam...

Nisam ja bio na putu, vec dva prijatelja...
Hvala jos jednom na informacijama