GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
bože...kak vi to vozite (ili kak ja to vozim). Na otvorenoj cesti 280 bez beda(bez autoceste), vožnja između 80 i 130 :mrgreen: Pa nisam toliki papak...derem gume do ruba.
Naravno, u gradu kreni stani nakon 240 se bojim.

Meni na otvorenoj cesti izdrži od 240, dalje mi je već rizično - nikad nisam probala koliko bi još mogao, a u gradu 210 po ljeti i 170- do 190 po zimi. Samo ja se vozim po centru Zagreba gdje nema mjesta ni da se provučeš kroz gužvu (najčešće), tak da često ne mogu doći ni do 4. brzine... Sad izbjegavam grad osim po ljeti kad je prazan...
 
Gdje ste GSR-ovci nepišete ništa! Jeste vidjeli GSR - a 750, ko nije neka pogleda video? http://www.youtube.com/watch?v=U8TyOGCtumM
Meni osobno bi bio ljepši da su ostavili auspuhe ispod sica i žmigavce prednje u masci!
 
auspuh mu je stvarno u banani! :blahblah:
zmigavci su ruzni i izgleda kao na fz6 ili fz1, bolje da su ostali na tanku za gorivo.
zadnji blatobran je super samo bolje da su ostala nekakva okrugla svjetla sa 2 topa u kombinaciji.
 
zdravko_mileni said:
auspuh mu je stvarno u banani! :blahblah:
zmigavci su ruzni i izgleda kao na fz6 ili fz1, bolje da su ostali na tanku za gorivo.
zadnji blatobran je super samo bolje da su ostala nekakva okrugla svjetla sa 2 topa u kombinaciji.
A i zadnja škara je puno ružnija i meni se čini puno slabija
 
meni se jednostavno nista ne svidja na ovom novom,jedina dobra stvar je masina od 750 kubika :palacdolje:
 
Jos malo i moj gsr spreman za cestu...

Nakon pada, dosta sam trebao ulozit, sto za njegove djelove, sto za neke van seriske dijelove koje sam htio i prije promjenit



Uploaded with ImageShack.us

tu je ralica i prednja maskica koju sam uzeo, takoder sam uzeo ovo zadnje svijetlo sa žmigavcima...



Uploaded with ImageShack.us

Ostatak uskoro  8)

P.S. Imam njegovo zadnje orginalno svijetlo za prodaju pa ako je tko zainteresiran nek se javi na pp  (y)
A ako netko ima zadnju plastiku od tablice čitavu nek se isto javi na pp  (y)
 
Koji ti je ovo auspuh....a ujedno da pitam gdje ima i ko  u Hr najpovoljnije prodaje Yoshimuru..Frend hoce na GSR-a da stavi pa preko zime hoce da skupi novac...Pa mozda sad kad je kraj sezone ima gdje kakva akcija za Yoshimuru....Hvala.
 
damko said:
Koji ti je ovo auspuh....a ujedno da pitam gdje ima i ko  u Hr najpovoljnije prodaje Yoshimuru..Frend hoce na GSR-a da stavi pa preko zime hoce da skupi novac...Pa mozda sad kad je kraj sezone ima gdje kakva akcija za Yoshimuru....Hvala.

ovo na Bajcovom ti je Devil exhaust...
pa Grigic ti prodaje Yoshimuru i osobno nebi rekao da ima kakva akcija za Yoshimuru ..ni da je ikad bila  :misli:
Akrapovic- Migomoto
Devil-Cvajkomotori
 
zdravko_mileni said:
LEO VINCE 4300kn i zvuk je ooodličan!  (y)
na e bay je jeftiniji ali to je u njemačkoj.
opet ja  :mrgreen:
cini mi se da je Leo jedan od najjeftinijih svih dostupnih u RH...Arrow me iznenadio svojom cijenom  :palacdolje: cini mi se da je bilo rijeci od  nekih 6500kn..
 
goran - gogi said:
meni je dubravčić preradio orginale!!! najmanje para, zadržao izgled koji sam htio, a zvuk mi bolji nego yoshimura!!!
1200kn ti je uzeo,jel?? :misli: