GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Jel zna netko za neki link gdje se mogu kupiti dijelovi za GSR-a 600 K7?
Trebam pedalu od kočnice (part no: 43111-44G00) i bracket footrest (ne znam kak se to po hrvatski zove, ali part no:43810-44G00)
na hrvatski se kaze odmarac za noge  :mrgreen:
 
jel ovo kako pomaže?

http://www.suzukiscooterspares.co.uk/spares/epc2.asp?ModelID=5888&pageID=37

mozes preko njih narucit, a mozes u puli ili u ovih u osjeku uzet
 
Bajac said:
jel ovo kako pomaže?

http://www.suzukiscooterspares.co.uk/spares/epc2.asp?ModelID=5888&pageID=37

mozes preko njih narucit, a mozes u puli ili u ovih u osjeku uzet

Hvala na linku, a onda me šlag strefil... 279,05 Funti bez poštarine :shock:
Pa k'o da je od zlata :?
 
Sayock said:
Hvala na linku, a onda me šlag strefil... 279,05 Funti bez poštarine :shock:
Pa k'o da je od zlata :?

Samo da se ponovim.
Motormania.hr

Kaj mi je trebalo brzo mi je stiglo i cijene su pristojne.
 
a ja cuo da je netko nabavio LeoVince topove  :misli: :misli:
 
isti kao kod mene!! (y) (y) (y)
a ima i zvuk odličan!
koliko te je izasao i gdje si ga uzimao?
ima manu...
kad ga instaliras prema nacrtu, sa lijeve strane postoji jedan džek sa kablovima koji se zbog grijanja
leo vince topova mora otkačiti za plastične vezice i onda se zarotira za 180 stupnjeva.
a kad se zarotira, imao si sa topovima i novu vezicu da ga privežeš.
problem se javlja kod pranja motora. kako je dzek okrenut naopako po novom, tako se dogodi da voda klizne u njega i mogao bi izgoriti.
to se meni desilo al srecom je bio pod garancijom pa nisam platio novi. inace 1000kn sa rukama kosta.
rjesenje je da taj dzek umotas u najlon i zalijepis koliko-toliko da voda ne dodje u njega.
inace, topovi su super! neces pozaliti!
 
denizio said:
Samo da se ponovim.
Motormania.hr

Kaj mi je trebalo brzo mi je stiglo i cijene su pristojne.
live-for-ride said:
ja sam isto naručivao neke stvari kod njih. Uglavnom, jako povoljno tak da svakako pitaj.

Ono što meni treba nije neki univerzalni dio pa da mi može Motormania pomoći, već taj dio ima samo GSR. Niti jedan drugi Suzuki. Tak da ne vjerujem da mogu nabaviti, osim od samog Suzukija... Ali pitat ću i njih i Novemu Novu u kojoj servisiram motor... No, mislim da će priča završtiti sa improvizacijom, tj. varenjem...  :wink: Daleko najjeftinije (ako će se moći), a nije neki vitalni dio pa da mora biti original u komadu :wink:
 
uzeo sam topove u moto bencony u zagrebu 2.670 kn s dostavom,i za sad što sam čuo, šta ćeš hladno je odlično zvuče čak malo jače od yoshia, u vezi grijanja imao sam problema s originalom i grijanjem ali na tom mjestu mi nije pokazao ni trunku topljenja i nisam ni micao ni sjekao zaštitni lim nego smo ga savili prema gore tako da mislim da ne bi trebalo biti problema s tim, ali u svakom slučaju hvala na dobrom savjetu
 
zdravko_mileni said:
isti kao kod mene!! (y) (y) (y)
a ima i zvuk odličan!
koliko te je izasao i gdje si ga uzimao?
ima manu...
kad ga instaliras prema nacrtu, sa lijeve strane postoji jedan džek sa kablovima koji se zbog grijanja
leo vince topova mora otkačiti za plastične vezice i onda se zarotira za 180 stupnjeva.
a kad se zarotira, imao si sa topovima i novu vezicu da ga privežeš.
problem se javlja kod pranja motora. kako je dzek okrenut naopako po novom, tako se dogodi da voda klizne u njega i mogao bi izgoriti.
to se meni desilo al srecom je bio pod garancijom pa nisam platio novi. inace 1000kn sa rukama kosta.
rjesenje je da taj dzek umotas u najlon i zalijepis koliko-toliko da voda ne dodje u njega.
inace, topovi su super! neces pozaliti!

pripazi na kondenzaciju unutar najlona
 
Jeli ima neko koje farbao felge u sivo, na modelu 2008 godiste, kod koga je agregat crni, ram sivi/srebreni, tank i plastika ispod repa plavi?
Ako ima, molio bih da postavi slike ili bar kaze dje mogu pogledati gdje bi moglo biti... hvala.
Razmisljam da ofarbam felge u sivo/srebrno, pa mi treba da vidim kako to izgleda.
 
Space Director said:
Jeli ima neko koje farbao felge u sivo, na modelu 2008 godiste, kod koga je agregat crni, ram sivi/srebreni, tank i plastika ispod repa plavi?
Ako ima, molio bih da postavi slike ili bar kaze dje mogu pogledati gdje bi moglo biti... hvala.
Razmisljam da ofarbam felge u sivo/srebrno, pa mi treba da vidim kako to izgleda.

A da probaš u photoshopu prvo? :wink:
 
Space Director said:
Jeli ima neko koje farbao felge u sivo, na modelu 2008 godiste, kod koga je agregat crni, ram sivi/srebreni, tank i plastika ispod repa plavi?
Ako ima, molio bih da postavi slike ili bar kaze dje mogu pogledati gdje bi moglo biti... hvala.
Razmisljam da ofarbam felge u sivo/srebrno, pa mi treba da vidim kako to izgleda.


ovdje imaš čuda pa pogledaj!

http://gsr-600.over-blog.com/categorie-1076935.html

crni ima sigurno, za plavi nisam siguran!!!
 
Sayock said:
Sa koliko km ste mijenjali lanac na GSR-u i koji ste uzeli?
ja mjenjao na 32000. uzeo afam u novemi (s lančanicim). Nakon 22000 ko novi. Dobro, nije da se ganjam, ali je stalno u dvoje. mislim da ću ponovo uzeti taj isti.