GSR 600 2007 ! ! !

Kako nema, tu smo... Jos uvijek GSR u vlasnistvu, mislim da ce zauvijek ostati kod mene :) ostali se mjenjaju...
 
  • Like
Reactions: Faber
Ma to je to :)
Evo sam ja dao sic tapicirat i obnovit spuzvu..
Nije lose..ne nabijaju se vise jaja na rezeorvar haha
A sad iduce,semeringe mjenjati..pustio lijevi amortizer 🙄 neki dan
 

Attachments

  • 20221218_141937.jpg
    20221218_141937.jpg
    4.5 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: darko_b
Ovisi gdje ti curi ulje na mašini i kaj sve treba rastepsti da se to riješi. Uvijek je puno onome koji plaća a malo onome tko odradi posel. Imaš opciju odraditi sve sam pa onda procijeniti jel puno ili nije 😁😁. Ili potraži drugu ponudu.
 
kao što kolega kaže.....
što je to sanacija kapanja..... jel to promjena kakve brtve, ili samo rtv silikon.....
pranje... đir motovošom ili pedantno pranje.....
ravnanje pedale kočnice.... jel treba skidanje i grijanje ili samo komad cijevi pa upri......

ovo drugo je cca sat posla ili malo više ako je jako pedantan....
 
Pozdrav društvo, recite mi okvirni kakvi su suzuki gsr 600 motori, tj. kakva su Vaša iskustva snjim? Ja sam nedavno kupio jednog 2010 god sa 40 tkm u gotovo savršenu stanju, a kako nemam nekog iskustva snjim, na što moram obratiti pažnju, koji su servisni intervali i konkretno na što obratiti pažnju prilikom servisa i održavanja? Srdačan pozdrav.
 
Nema tu puno mudrosti jako jednostavan i pouzdan, samo toci vozi kako spada, minjaj ulje i filtere 5-6000km il 1x godisnje. Ja san svog uda sa 62+ tkm nikad nista na tom motoru nije oslo.

Ima li slika tog gotovo savrsenog :)
 
  • Like
Reactions: Mate_j
Pozdrav svima.. Nedavno sam kupio gsr600 2007 godiste sa 37.000km, ima leovince zadnji lonac i vadi mnogo dobar zvuk..
Odmah nakon kupovine sam promenio ulje motul 7100 10w40 i filter original suzuki i primetio sam kad je hladan motor da ima neki cudan zvuk kao nesto da kuca na sitno ali nisam siguran dali je od ventila ili pa dolje..
Vec nad 50c temperature taj zvuk ga vise nema i radi stvarno odlicno..

Isto sam primetio da motor iako ima dosta snage ali tek poslje 8/9000 obrtaja dobije naglo ubrzanje.. Dali je to normalno ?
 
  • Like
Reactions: darko_b
Zaboravio sam jos nesto..kad vozim bez gasa (u brzini) i kad dam malo vise gas motor naglo krene i oseti se kao neki udar.. Mislio sam da je lanac, pritegao sam ga ali nista se nije promenilo..
 
Pozdrav svima.. Nedavno sam kupio gsr600 2007 godiste sa 37.000km, ima leovince zadnji lonac i vadi mnogo dobar zvuk..
Odmah nakon kupovine sam promenio ulje motul 7100 10w40 i filter original suzuki i primetio sam kad je hladan motor da ima neki cudan zvuk kao nesto da kuca na sitno ali nisam siguran dali je od ventila ili pa dolje..
Vec nad 50c temperature taj zvuk ga vise nema i radi stvarno odlicno..

Isto sam primetio da motor iako ima dosta snage ali tek poslje 8/9000 obrtaja dobije naglo ubrzanje.. Dali je to normalno ?
Ajd slikaj taj motor...
 
  • Like
Reactions: JosoGT46
Nema tu puno mudrosti jako jednostavan i pouzdan, samo toci vozi kako spada, minjaj ulje i filtere 5-6000km il 1x godisnje. Ja san svog uda sa 62+ tkm nikad nista na tom motoru nije oslo.

Ima li slika tog gotovo savrsenog :)
Žao mi što nemam više slika, ali ovih dana ću uslikat 😀pol
IMG_20230816_185119.jpg
 
Nije mi poznat, nako na prvu vidim fali ti donja ralica, gume na fuzicima i mjenjacu jbn izrubane(potresene) za navedenu km. :unsure:
 
Nije mi poznat, nako na prvu vidim fali ti donja ralica, gume na fuzicima i mjenjacu jbn izrubane(potresene) za navedenu km. :unsure:
Uvezao sa ga iz Njemačke od prvog vlasnika. Jedino ako je vratio kilometražu, ja sam ga uzeo sa 37tkm točno. Taj vlasnik je radni kolega mom ujaku, tako da ne vjerujem da bi zajebao. A sad opet nezz...
 
Nije mi poznat, nako na prvu vidim fali ti donja ralica, gume na fuzicima i mjenjacu jbn izrubane(potresene) za navedenu km. :unsure:
Plus retrovizori nisu original
Sjedalo nije original

Iz prve ovako sa slike..
 
To nisu nedostatci vidija san i ja to, siri volan, preradeno sjedalo,vizir to je +. Nosac tablice i zmigavci - .( retrovizori su org)