GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

mislim da ce se konkurencija zapitati sta su radili svih ovih godina,nakon Kelna.....i dalje ce gledati u ledja  8) (y)
 
darko_b said:
mislim da ce se konkurencija zapitati sta su radili svih ovih godina,nakon Kelna.....i dalje ce gledati u ledja  8) (y)

Ako gledas WSB,BSB,IDM i mnoga nacionalna prvenstva onda mozes vidjeti da je obrnuto  :misli:
 
Haponja said:
ove jacky-eve slike mi se čine kao najrealnije

Ako jesu onda su spuh, usise za zrak i ovu nakaradu od rezervoara totala fulali. :povraca: Bit će prijepora oko izgleda ko za cbr ove sezone.
 
Mocippaldi said:
Ako gledas WSB,BSB,IDM i mnoga nacionalna prvenstva onda mozes vidjeti da je obrnuto  :misli:

od svih Suzuki vozaca u svim natjecanjima,jedino Max je ono nesto(moje misljenje)....a motor koliko god savrsen bio bez simbioze s vozacem nemoze pobijedit.... :jesus:
 
Ak bu bil ko na jackyevim slikama onda je ko i obično Suzuki  :palacdolje:
ali na sašinoj slici,to je več bolje,možda i suzuki napravi ljep motor!
 
Danas predstavljeni

GSX-R1000.jpg


SFV650.jpg
 
Nema, to je za sada sve i vrlo je "friško"

Btw zaboravih reči da je naznačeno da je ovaj novi SV u biti motor za početnike i žene, a u prilog tome ide nisko sjedalo i upotreba jeftinijih komponenti (nešto slično je i kod novog Yamaha Diversiona). Sumnja se i da je snaga mašine manja od prijašnje.
Novi gixer pak ima kraču mašinu što je dalo mjesta za dužu stražnju vilicu. Uz obe ove preinake ipak je krači cijeli centimetar od verzije K8.
Značajna promjena je i ugradnja nove Showine vilice sa niskim tlakom kompresije kojom se diči i nova Kawa 6-ica.
Ispusi su promijenili izgled iako su u biti zadržali identičnu koncepciju. Sada su meni osobno još i ružniji od prethodnih
 
Evo kod Alena ima više slika.  http://cro-moto.com/content/view/1490/1871/

Stvarno me čudi koliko je "brz" na informacijama. :misli:
 
Evo malo po malo informacije ko gljive poslje kiše :mrgreen:

http://www.motociclismo.it/edisport/moto/motociclismor2.nsf/gd/Novita-Suzuki-2009---GSX-R-1000--Gladius-e-Intruder-1500-
 
Da je Suzi Gladiusu bit Mv Agusta Brutale...sanak pusti.Teško je Japancima postiči karizmu talijana :palacdolje: .Ali nema veze ,svi imamo uzore. Sviđa mi se čelična rešetkasta rama( bar gornji dio) koji po meni puno više paše naked motorima.