GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

zadnja vilica na sv-u kao na raptoru - to je dobra novost. Ne kužim zašto su tako jadni da još uvijek stavljaju obična gumena crijeva na kočnice.
 
Bob Rock said:
Da je Suzi Gladiusu bit Mv Agusta Brutale...sanak pusti.Teško je Japancima postiči karizmu talijana :palacdolje: .Ali nema veze ,svi imamo uzore. Sviđa mi se čelična rešetkasta rama( bar gornji dio) koji po meni puno više paše naked motorima.

A da mu je imat km/sat kao Yamaha FZ6 S2 :mrgreen:

2008fz6s2absstatic07tcmpz7.jpg
 
Ja mislim da je ovaj model gixxera na slikama samo za Austrijsko i juzno Njemacko podrucje  :? pa auspusi su mu ko alpski rogovi za puhanje u njih  :LOL:
 
sviđa mi se :D

kaj se mene tiče jedino Suza i Dukac su i dalje lijepi :naklon:
 
Uf, uf ja stvarno ne razumijem dizajn tih novih topova i to doslovno kod svih. Ko da se natjecu koji ce imati ruzniji :?
 
ni ja al mi je drago da se mogu zamjeniti ali ono sto mi je jos draze to je da se radi o kompletno novom agregatu. Bas me zanima sta ce to biti, koliko je ciklistika to popravljena i hoce li se novi agregat moci nositi sa aprilijom ili yamahom koja se pripremila za napad aprilije.
 
Frane_900ss said:
sasa69:.. aprilijom ili yamahom koja se pripremila za napad aprilije.


:misli: :misli:

:D :D :D :D
malo si se sje..
probaj ovako..
...apriliom ili "yamahom koja se propremila za napad aprilie"...kužiš Yamaha se pripremila za napad aprilie i sad se suza bori protiv te yamahe koju napada aprilia i same aprilie :mrgreen:  Kužiš?? (y)
 
live-for-ride said:
probaj ovako..
...apriliom ili               "yamahom koja se propremila za napad aprilie"...kužiš Yamaha se pripremila za napad aprilie i sad se suza bori protiv te yamahe koja napada apriliu i same aprilie :mrgreen:  Kužiš?? (y)

:dizzy: šta si ti tu nadrobio  :D :D :D
 
joke said:
Evo kod Alena ima više slika.  http://cro-moto.com/content/view/1490/1871/

Stvarno me čudi koliko je "brz" na informacijama. :misli:
Pa nadimak mi je Brzi  :misli: .
 
live-for-ride said:
...nemoj se trudit...vidim da nebuš niš shvatio :LOL: :mrgreen:

eto, malo sam ti uredio... :mrgreen:

:LOL: :LOL:
makar bi se sad mogli zezat oko ovog, ajmo nazad na temu.

Dakle Yamaha je spremna za napad Aprilie.
Aprilia je spremna za napad na Japan.
Pitanje je da li se Suzuki pripremio za te napade  :mrgreen:

i da, nije aprilija nego aprilia  :mrgreen:
 
Saša 69 said:
:LOL: :LOL:
makar bi se sad mogli zezat oko ovog, ajmo nazad na temu.

Dakle Yamaha je spremna za napad Aprilie.
Aprilia je spremna za napad na Japan.
Pitanje je da li se Suzuki pripremio za te napade  :mrgreen:

i da, nije aprilija nego aprilia  :mrgreen:
a kad napadaju.. na 1 april....
talijani i kvaliteta... ili da stavim pod viceve...
 
stavi ti pod kaj hoces, ali ja se sjecam da je RSV Mille dugo bio jedan od najboljih motora. Pbjedio na Masterbikeu i slicno. A koliko se sjecam zadnjeg testa na Panonijaringu, svi smo se slozili da je stara krama Mille, ozbiljan konkurent najnovijim motorima u klasi 1000 po pitanju nekih stvari. Da je imala snage koliko je recimo imao 1098, bilo bi svega.
Mislim da ce imati sta za pokazat  :wink:
 
Saša 69 said:
stavi ti pod kaj hoces, ali ja se sjecam da je RSV Mille dugo bio jedan od najboljih motora. Pbjedio na Masterbikeu i slicno. A koliko se sjecam zadnjeg testa na Panonijaringu, svi smo se slozili da je stara krama Mille, ozbiljan konkurent najnovijim motorima u klasi 1000 po pitanju nekih stvari. Da je imala snage koliko je recimo imao 1098, bilo bi svega.
Mislim da ce imati sta za pokazat  :wink:

(y)

a sukac je cist v redu... ipak k5 ostaje maneken  8)
 
Jao fala bogu da su vratili sajlu na kuplung.
Cudne mi malo ove prednje vilice al dobro, valjda znaju kaj rade :)
Sutra idem po press materijal pa ce biti tocnih podatak i slika do mile volje.
 
Saša 69 said:
Jao fala bogu da su vratili sajlu na kuplung.
Cudne mi malo ove prednje vilice al dobro, valjda znaju kaj rade :)
Sutra idem po press materijal pa ce biti tocnih podatak i slika do mile volje.
i ti sipatiziraš sajlu , zašto ?