GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Griffa said:
Ja sam imao komplet na FZ6, napravio sam 12.000km i potrošio zadnju, prednja je još imala mesa ali sam opet promijenio komplet...

Napravio sam u godinu dana otprilike 8.000km isključivo po gradu i 4000km u vikend izletima s curom i na godišnjem đir po Dalmaciji, motor mi je svakodnevni radni konj i gume su mi bile jako dobre za moje potrebe... Od jutarnjeg hladnog odlaska na posao drže od početka i u minusu po zimi, po kiši iznenađujuće dobre performanse, čak i po bujicama po cesti nisu loše, vijek trajanja super, u odnosu na moje prethodne komplete na istom motoru Dunlop Sportsmart 1 i 2 PP3 je meni bila bolja u svakom pogledu... Sportsmart su mi ujutro proklizavale sve do posla, po kiši sam često plesao na kočenju, trajale su mi 9000km, jedino preko 200kmh Dunlop mi je bio uvjerljiviji od PP3 ali samo bi tu i tamo raspuhao mašinu tako da meni to nije bilo bitno...


U međuvremenu sam prešao na Angel ST, promijenio motor i sad sam na Angel GT, igrom slučaja sam dobio super povoljnu ponudu pa sam ih uzeo ali još uvijek pamtim PP3 kao jako dobru svakodnevnu gumu...

Puno zahvaljujem na ovim informacijama,  (y)
 
Prvi dojmovi na diablo rosso III
Danas napravljen mali krug ništa specijalno guma je još u razradi  :D
Guma je jako mekana barem takav osjecaj daje (provjerava pritisak ) i sve u redu  (y)
U rosso II mi se nije sviđalo to što je tvrda i nisam imao taj osjecaj kao npr gp raceru.
Mislim da su baš taj segment popravili u nasljedniku .
Kad je baš ono provozam momacki javim dojmove iako mi se vec pocela sviđat (y)
 
Evo i ja uzeo DRIII i postajem testni vozac pa da vidimo jel to novi M7RR  :mrgreen:  (y)
 
Face_Off said:
Evo i ja uzeo DRIII i postajem testni vozac pa da vidimo jel to novi M7RR  :mrgreen:  (y)

Nadam se da je ipak korak naprijed naspram DR2  :jesus:
 
Cvitak said:
Nadam se da je ipak korak naprijed naspram DR2  :jesus:

Ne znam ja nista, ja samo vozim - Matko je tu da misli  :misli:  :mrgreen:
 
Sve nade polažemo u vas  :mrgreen:
Uzeo sam još jedan set M7 s kojom sam zadovoljan full al uvik sam otvoren za probat nešto novije. Tako da do lita do kad će mi valjda izdržat se nadam da ćete ih izrecenzirat pošteno  (y)
 
Jebes robu koju Kinez nije napravio.  :LOL:
 
Dva tri slova o diablo rosso III :mrgreen: ima sam puno upita na pm pa onda cu ovako.
Danas sam je baš ono probao kako spada.
Guma drži do samog ruba i daje osjecaj kao da je na sredini gume(ima gripa jako puno što joj daje malo i mekana karkasa) .
Jaku promjenu smjera ljevi desni zavoj odrađiva perfektno .
Jako ispucavanje u punom nagibu perfektno.
Duge zavoje u punoj brzini stabilna .
Guma postiže jako brzo radnu temperaturu(oduševljen).
Pa cak i u gradu ima gripa (ako baš ne pretjerivaš)
Kiša nisam vozio i ne vozim pa to neznam.
Bijele crte klasika.
Prvi utisci za gumu cista DESETKA (y)
 
Kakva je na kocenjima i na 200+?

Djeluje usko nekako, sta je to 190 ili 180?

Daj i sliku prednje
 
poštar said:
Dva tri slova o diablo rosso III :mrgreen: ima sam puno upita na pm pa onda cu ovako.
Danas sam je baš ono probao kako spada.
Guma drži do samog ruba i daje osjecaj kao da je na sredini gume(ima gripa jako puno što joj daje malo i mekana karkasa) .
Jaku promjenu smjera ljevi desni zavoj odrađiva perfektno .
Jako ispucavanje u punom nagibu perfektno.
Duge zavoje u punoj brzini stabilna .
Guma postiže jako brzo radnu temperaturu(oduševljen).
Pa cak i u gradu ima gripa (ako baš ne pretjerivaš)
Kiša nisam vozio i ne vozim pa to neznam.
Bijele crte klasika.
Prvi utisci za gumu cista DESETKA (y)

(y) (y)
 
poštar said:
Dva tri slova o diablo rosso III :mrgreen: ima sam puno upita na pm pa onda cu ovako.
Danas sam je baš ono probao kako spada.
Guma drži do samog ruba i daje osjecaj kao da je na sredini gume(ima gripa jako puno što joj daje malo i mekana karkasa) .
Jaku promjenu smjera ljevi desni zavoj odrađiva perfektno .
Jako ispucavanje u punom nagibu perfektno.
Duge zavoje u punoj brzini stabilna .
Guma postiže jako brzo radnu temperaturu(oduševljen).
Pa cak i u gradu ima gripa (ako baš ne pretjerivaš)
Kiša nisam vozio i ne vozim pa to neznam.
Bijele crte klasika.
Prvi utisci za gumu cista DESETKA (y)
Nisam stiga namontirat jos al nadan se da ce bit i moji dojmovi slicni nakon magistRRale  (y)
 
Nero said:
Tu san bija ozbiljan.
  Onda guma je 180
Kocenje 200+ neznam slabo kocim a ti to znaš :headfones: :headfones:
prednju nisam slika jer nije došla do ruba pa mi bilo neugodno slikat :B: :B: