GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

hvala ti, budem još razmislio, a i moram vidjeti kako bude stanje s lovom (y)
 
Sve 5, nemaš brige. U svakom slučaju, čim stignu, imati ćete prve dojmove. Moji Pilot Poweri su na pola puta, ali čim stignu ove nove idu na motor , jer me stvarno zanima koliko će to poboljšati okretnost i sam osječaj u vožnji (y)
 
Da li se najavljuje koja guma koja bi bila izravna konkurencija kvaliteti i namjeni michelin pilot road2 ili dunlop roadsmart.
 
BT-023 od Bridgestone-a, i ContiRoadAttack 2 od Continentala. (y)
 
Možda si već pisao, kolika je cijena i kako se one nose sa npr Michelinom i dunlopom? Sječam se da na usporednim testovima od prošle godine Dunlop i Michelin su jako dobro prošli (još više dunlop) pa me zanima tvoje mišljenje i usporedba (ako imaš saznanja). Naime, Michelin gazi već 24-tu tisuću na mom motoru. Teško to mogu očekivati od druih guma (još su sve šare cijele :mrgreen: ) no usporedba potrošnje i sama stabilnost držanje naravno da su bitni.
 
live-for-ride said:
Naime, Michelin gazi već 24-tu tisuću na mom motoru. Teško to mogu očekivati od druih guma (još su sve šare cijele :mrgreen: )
:shock: :shock:
 
live-for-ride said:
Možda si već pisao, kolika je cijena i kako se one nose sa npr Michelinom i dunlopom? Sječam se da na usporednim testovima od prošle godine Dunlop i Michelin su jako dobro prošli (još više dunlop) pa me zanima tvoje mišljenje i usporedba (ako imaš saznanja). Naime, Michelin gazi već 24-tu tisuću na mom motoru. Teško to mogu očekivati od druih guma (još su sve šare cijele :mrgreen: ) no usporedba potrošnje i sama stabilnost držanje naravno da su bitni.
Jeli ti to voziš ili guraš? :LOL: :jesus: :misli: :D
 
bimba, jedno pitanjce; jel se može nabaviti Metzeler Lasertec 140/70-17? Vidim da prednja ima 100/80-17 424,56 s PDV-om. Interesira me i cijena ove zadnje... :mrgreen:
hvala ti.
 
live-for-ride said:
a što da ti još  napišem da je to napravljeno u dvoje i da se guma skida par mm do ruba :mrgreen:

Svaka čast,neznam koji je motocikl u pitanju,koji god bio to nisi nikada dodao gas dok su gume hladne,ne voziš kratke ture i ne dižeš se na zadnji i opet je previše  :shock:
 
Killex said:
Svaka čast,neznam koji je motocikl u pitanju,koji god bio to nisi nikada dodao gas dok su gume hladne,ne voziš kratke ture i ne dižeš se na zadnji i opet je previše  :shock:
gsr, da...ne dižem na zadnji, dosta sam radio duge ture, ima nešto  autoceste gdje je brzina oko 160. Da li ga razvaljujem...ne. razvaljuje on mene svaki mjesec 1100 puta pa mi ga žao. Mislim da ima dosta u tome što nema jakih kočenja i nema vožnje blizu crvenog, ubrzanje određuje ručica gasa (naravno ne uvjek) a ne snaga motora....i tak....tips&tricks.
 
live-for-ride said:
Možda si već pisao, kolika je cijena i kako se one nose sa npr Michelinom i dunlopom? Sječam se da na usporednim testovima od prošle godine Dunlop i Michelin su jako dobro prošli (još više dunlop) pa me zanima tvoje mišljenje i usporedba (ako imaš saznanja). Naime, Michelin gazi već 24-tu tisuću na mom motoru. Teško to mogu očekivati od druih guma (još su sve šare cijele :mrgreen: ) no usporedba potrošnje i sama stabilnost držanje naravno da su bitni.

Prošle godine na testu, koliko ja znam nije bilo BT-023, odnosno nije bilo uopće Bridgestona, dok je Conti bio zastupljen sa "starim " modelom. Ovo važi ako mislimo na isti test.

Ovo su novi modeli i tek će vrijeme pokazati koliko su dobri, teško je unaprijed kazati. Moje je mišljenje da će teško netko ove godine " skinuti " Pilot Road 2 sa trona. Međutim , moguće je da se izjednaće, a u tom trenutku cijena igra važnu ulogu. :wink:

Po pitanju cijena, još ne znam kakva će biti za Bridgestone ( nemam ni rok isporuke za BT-023 ), a ContiRoadAttack 2 će kod mene set 120/180 biti oko 1850,00 kn i doći će mi krajem veljaće.


 
Nema na čemu :wink:

Ajde molim te ako ti nije problem, baš me zanima , odgovori mi nešto. Kažeš da sad ima 24 tisuće ( za sada si rekorder, dosada sam najviše vidio na FZ6 ovo ljeto 21 tisuću, i bilo je još dosta ), zanima me koliko dugo su na motoru , i ako može neka usporedba kako sada drže i ponašaju se u odnosu kada su bile nove :misli:
 
live-for-ride said:
gsr, da...ne dižem na zadnji, dosta sam radio duge ture, ima nešto  autoceste gdje je brzina oko 160. Da li ga razvaljujem...ne. razvaljuje on mene svaki mjesec 1100 puta pa mi ga žao. Mislim da ima dosta u tome što nema jakih kočenja i nema vožnje blizu crvenog, ubrzanje određuje ručica gasa (naravno ne uvjek) a ne snaga motora....i tak....tips&tricks.
odma ti je i ovaj na avataru stao od šoka :mrgreen:
neznam, ili sam ja divljak ili koji kok, ali ja sam bt016 na yamahi potrošio na manje od 5000 km, pa je motor od 45 konja..a o hondi ne moram ni govoriti, zato i razmišljam tolko o kupnji novih.. :misli:
napominjem da nikada ne palim gume, a ni ne vozim nešto ekstra divlje..
 
bimba, jedno pitanjce; jel se može nabaviti Metzeler Lasertec 140/70-17? Vidim da prednja ima 100/80-17 424,56 s PDV-om. Interesira me i cijena ove zadnje... :mrgreen:
hvala ti.


možda je previđeno pitanje pa postavljam opet. znam da je luda mjera ali je i motor specifičan...
 
Ma vidio sam pitanje, nego ima dana kada ne stignem sve pohvatat, ali zato si me ti lijepo napomenuo (y)

140/70-17 se može nabaviti, ok je dimenzija, nije da se svaki dan tuku za nju, ali nije rijetka :mrgreen:

Na lageru je nemam, mogla bi se isporučiti unutar 30 do 45 dana bez problema. Cijene Metzelere za 2010 još nemam tako da ti ne mogu kazati toćnu cijenu, ali između 750,00 i 800,00 će biti.
 
bimba said:
Ma vidio sam pitanje, nego ima dana kada ne stignem sve pohvatat, ali zato si me ti lijepo napomenuo (y)

140/70-17 se može nabaviti, ok je dimenzija, nije da se svaki dan tuku za nju, ali nije rijetka :mrgreen:

Na lageru je nemam, mogla bi se isporučiti unutar 30 do 45 dana bez problema. Cijene Metzelere za 2010 još nemam tako da ti ne mogu kazati toćnu cijenu, ali između 750,00 i 800,00 će biti.

odlično! javim se ja telefonom pa se detaljnjije dogovorimo, ali tek kad se ja dogovorim sa ženom oko financija.... :mrgreen: :mrgreen:
hvala na odgovoru čujemo se....i btw jel vi radite veleprodaju ?
 
Koliko bi ta guma cca mogla prijeći u nekoj normalnoj vožnji (po sredini), rubovi se obično  potroše poslije sredine jer u slavoniji nema baš zavoja, pa se guštamo na nekim određenim dijelovima jednom do 2-3 puta tjedno....

U usporedbi sa BT016? Jel ta guma mekša po sredini od BT016?