GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

lunjo said:
otišla sam iz znatiželje pogledat , i moja ih ima, od obične cestovne vožnje  :neznam:

sad me Mod podsjetila na ovo pa sam išla pogledat i da , nema ih više ;)
 
lunjo said:
sad me Mod podsjetila na ovo pa sam išla pogledat i da , nema ih više ;)

nemojmolimteda moramićsadslikat gume  :mrgreen: :LOL:

(y)
 
ma za one valove pričam ;)
 
lunjo said:
ma za one valove pričam ;)

ma skužila sam... bitno je da ima gripa, kako izgleda mi je manje važno  :wink:

ionako je razbucam ko beba zvečku  :0648:
 
Kako lijepo trosenje gume.  Kako ti se cini rosso III u poredjenju sa rosso II, ako si vozio ?  Kod mene je rosso II i u nagibu mi je potrosen prednji rub, dok je zadnji malo izdignut, nepotrosen. Pretpostavljam brz rebound, ili moze jos nesto da bude?  Zavrnuo sam ga juce za pola kruga, sada je otvoren za jedan krug od najtvrdjeg.
 
MadjaRR said:

:0648: :0648: :0648:

dojmovi , ajmo, ajmo , brže  :spank:
 
Ma šta te brige kakva je kad ovako dobro izgleda  :mrgreen:
 
lako tako kad znaš da mi je tiha patnja  :LOL:
 
Bio zadovoljan s M7RR a zadovoljan i s DR III - s obzirom da su bile na 2 razlicita motora tesko usporedit, al brzo griju, ne pustaju bez upozorenja i dovoljne za brzo peglanje  (y)
 
Face_Off said:
Bio zadovoljan s M7RR a zadovoljan i s DR III - s obzirom da su bile na 2 razlicita motora tesko usporedit, al brzo griju, ne pustaju bez upozorenja i dovoljne za brzo peglanje  (y)
Hvala  (y)
 
MadjaRR said:
Moze meni su gume skoro po iste jako zadovaljan sa m7 i sad sa pirelli nećeš se razocarat vjeruj mi  :wink:
Vjerujem ti,znam kako voziš a i voziš se na pravom motoru  :mrgreen:
(y)
 
7RR ne puštaju jedino ak se ko baba voziš

ili ko Zapru, sa pomagalima :LOL:




Srki
 
Srki said:
7RR ne puštaju jedino ak se ko baba voziš

ili ko Zapru, sa pomagalima :LOL:




Srki
Do ruba isla i prednja al je 50 bila, nije pustila nikad bez upozorenja osim ako se igras s crtama al tamo nijedna ne drzi...
Nije pustila ni nakon udarca u auto prikolicu  :mrgreen:
 
Ima netko iskustva sa Continental Sport Attack 2 ?

Više me zanima kilometraža nego drzanje ceste jer na svim testovima su po tom pitanju u samom vrhu :D