GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Ima nešto i u točki na felgi. Rijetki na praznoj felgi (sa ventilom) imaju obilježeno na kojem je kraju najteža ili najlakša, čisto radi statičkog debalansa kod postavljanja gume na felgu. 
 
Serijska proizvodnja je tu da bi brzinom proizvodnje izvukla troskove razvoja, tako da je brzina uvijek na limitu kvaliteta, a neki put i kipne preko.
Ruku u vatru ne stavljaj ni za koga, a kamo za nekog proizvodjaca guma.
Jedno je za zapamtiti, tko god radi, taj i grijesi.
Mirno porazgovarati o greski, bez uplitanja emocija je kljuc rijesavanja problema.

Jos jednom  (y) Bimbi na izlasku u susret i na profesionalnosti.
 
b0du1 said:
Pari mi se da bi treba povrat malo smanjit...  :misli: Šta kažu znalci?

Kod mene isti slucaj da izvlaci malo zadnji dio sare.... al je do ruba  :mrgreen:
 
b0du1 said:
Ništa rub. Rub čuvam za izvanredne situacije... :afro:

Pametno - a i nije sve u lean angle-u  (y) Al i mene zanima kako rijesit ovo izvlacenje ruba sare...

Btw, nisam jos poceo bijelo (grozdje, da neki ne pomisle) dovozit - budem ti javio kad krene  (y)
 
Face_Off said:
Pametno - a i nije sve u lean angle-u  (y) Al i mene zanima kako rijesit ovo izvlacenje ruba sare...

Btw, nisam jos poceo bijelo (grozdje, da neki ne pomisle) dovozit - budem ti javio kad krene  (y)
Ovo izvlačenje se riješi tako da daješ manje gasa. :LOL: Vozi fluidnije...  :afro: A bijelo s malo pupe je zakon. Javi se obavezno.  (y)
 
b0du1 said:
Ovo izvlačenje se riješi tako da daješ manje gasa. :LOL: Vozi fluidnije...  :afro: A bijelo s malo pupe je zakon. Javi se obavezno.  (y)

A ko ce vozit fluidno uz ovakve guzve, u zadnji mj dana potrosio vise sredine gume nego u 4000km prije... Samo rijesavaj kolone  :palacdolje:

A za ovo se cujemo, ne sekiraj se!
 
jedno malo mišljenje , čisto kao opaska , sedmica me oduševila po kiši više neg po suhom  :mrgreen:
 
Pozdrav,

imam na motoru prednju gumu (vidi fotku) Dunlop Sportmax GP oznake GP211F GP. Može li mi netko reći kako se provjerava smjesa?

Hvala...
 
Ako je čisti GP onda preko brojeva tj šifri za smjesu 6743 - soft, 6813/6704 - soft/medium, 6838/6875/6680 - medium

Ako je GP Racer onda ti piše da je medium il soft ...
 
tibor_zg said:
Ako je čisti GP onda preko brojeva tj šifri za smjesu 6743 - soft, 6813/6704 - soft/medium, 6838/6875/6680 - medium

Ako je GP Racer onda ti piše da je medium il soft ...
Ok hvala...  (y) Mislim da nije GP Racer jer sam baš tražio tu oznaku ali nisam pronašao. Pogledat ću još jednom malo bolje...
 
lunjo said:
jedno malo mišljenje , čisto kao opaska , sedmica me oduševila po kiši više neg po suhom  :mrgreen:

Stavio novu zadnju GPR-300. Super mekana, lijepi nevjerojatno. Vidjet ćemo koliko će trajati.
 
tibor_zg said:
Ako je čisti GP onda preko brojeva tj šifri za smjesu 6743 - soft, 6813/6704 - soft/medium, 6838/6875/6680 - medium

Ako je GP Racer onda ti piše da je medium il soft ...
Piše 6704. Jeli to znači da je medium?

P.S. Stavio sam zada čuveni GP Racer da vidim i ja kakvo je to čudo od gume.  :afro:
 
S 20 je pri kraju, tijekom zime idu nove gume,

za sad si razmisljam o

Metzeler Roadtec 01

Pilot road 4

radim malo km (izmedju 1500-2500 godisnje)

zanima me guma koja odmah ( na hladno) dobro drzi i nije osjetljiva na kisu

voznja nije ni priblizno sportska, uglavnom grad motor ZR7

Bimba, sugestije i prijedlozi ?

Hvala
 
Napravio mali đirić sa GP Racer-om uglavnom laganije nekih 20km da skinem glazuru  i ovako na prvu mi izgleda da ima puno bolji grip od svih koje sam do sada vozio. Podsjeća me malo na Supercorsu SC0. Drži bolje čak i po Splitu na hladno. Uglavnom pari mi se da zasad opravdava veću cijenu.  8)
 
b0du1 said:
Napravio mali đirić sa GP Racer-om uglavnom laganije nekih 20km da skinem glazuru  i ovako na prvu mi izgleda da ima puno bolji grip od svih koje sam do sada vozio. Podsjeća me malo na Supercorsu SC0. Drži bolje čak i po Splitu na hladno. Uglavnom pari mi se da zasad opravdava veću cijenu.  8)

A sta je naprid? jesi obe nove stavio ili samo zada  :misli: