GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

tibor_zg said:
zašto misliš da je meni bitno na kojim gumama se netko brzo il sporo vozi

zašto bi to bilo ikome presuđujući faktor u životu - tuđi motor, tuđe gume, tuđi novci, tuđi izbor

drugi par rukava je to što se svako malo javi neko sa izdrkavajućim polurišpekt nastupom ja sam na tom i tom motoru (obično nego govno koje nije R) na tim i tim gumama namazao nekog eRRkana na full race slickovima koje je platio xy novaca ... koja je jebena kurčeva poanta i smisao takvog trošenja internet prometa osim lječenje kompleksa i nadoštukavanje vlastite ionako nepovratno male kite

neki ljudi si stvarno previše daju do značenja zato jer gle čuda voze motor, buhuhu big fakin deal ... večinom lajbek ekipa, i tu je onda nebitno jel lajbek prek jakne il je u glavi

tako da, da, bio sam ciničan i ne, nisi se prevario, al svejedno ću drage volje s tobom popit cedevitu u Karlobagu jer mi se činiš kolko tolko normalan :jesus:

Opet decko s tatinim motorom.
 
Bimbu ne zaslužujemo koliko taj čovjek objašnjava, objašnjava, objašnjava i koliko se trudi. Svaka čast....

Sredjua ne zaslužuje nitko.
 
Ne.
Ali sto ne volim je, kada se netko razlupa kao kanta niz stepenice, pisajuci o voznji na ulici javno, nama ovdje, kao da mi ni kilometra na motoru napravili nismo.
A imam mozda vise kilometara od tebe na guzici nego ti na motoru.
 
Sredju said:
Ne.
Ali sto ne volim je, kada se netko razlupa kao kanta niz stepenice, pisajuci o voznji na ulici javno, nama ovdje, kao da mi ni kilometra na motoru napravili nismo.
A imam mozda vise kilometara od tebe na guzici nego ti na motoru.

rišpekt!

bravo za tebe!

dobit ćeš medalju!
 
Sredju said:
Ne.
Ali sto ne volim je, kada se netko razlupa kao kanta niz stepenice, pisajuci o voznji na ulici javno, nama ovdje, kao da mi ni kilometra na motoru napravili nismo.
A imam mozda vise kilometara od tebe na guzici nego ti na motoru.

Sigurno imas, ne prasim se u pak....
 
Jel probao netko ovaj novi GP Racer 212? Navodno ima oštriji profil pa bi trebao bolje padat u nagib...

Ako bude profil kao u Supercorse bit će to idealna guma za odvozit još jedan đir na starom grobničkom asfaltu i ostatak po cesti... :afro:
 
k5 said:
Ako bude neka kladionica, rado bih stavio par.kunica , na poštara :cool:
Nema utrkivanja po magistrali ipak sam ja obiteljski covjek :mrgreen:
Mi cemo samo na cedevitu i naravno tko zadnji placa :mrgreen:
Necu vise ofat temu jer je stvarno malo ozbiljnih tema ostalo na ovom forumu.
A za cedevitu postoji PM (y)
 
k5 said:
Ako bude neka kladionica, rado bih stavio par.kunica , na poštara :cool:

eto... sad moram za cedevitu sa starne stavit  :mrgreen: :LOL:

dosta off-a  :wink:
 
poštar said:
Ja stvarno mrzim kad je neko cinican i pametnjakovic nadam se da se varam u tvom postu .
Vozio sam i na slickovima i gp cudesima i sta ja znam vec nisam .
Od 2002 sam na velikim motorima i motor mi sluzi iskljucivo za ispusni ventil.
Na motor jedino sidam kad sam u ful opremi i krecem na magistralu.
Vozim jako brzo (ne ponosim se time) ali jednostavno to je nekad jace od mene.
U prosjeku sam trosio dvi garniture guma za sezonu nekad i vise .
U globalu tvrdim da su danasnje gume sve super ako se koriste kako trebaju.
I opet tvrdim da od vrhunske sportske gume kao sto je ross3 m7..... ne triba bolje jer ih rijeeeetki mogu iskoristit.
Kroz 4 misec cu napravit djir do Senja ili Karlobaga pa mozemo napravit krug i poslje na pice i sve ce ti biti jasnije.
Nadam se da sam se prevario u tvom postu  (y)

ocemo na grobnik-happening krajem treceg  motorima ako bude vrime,otic popit 20-30 gemista i nazad... :misli:
 
k5 said:
Ako bude neka kladionica, rado bih stavio par.kunica , na poštara :cool:

I ja na Stribora  :mrgreen:  :mrgreen: :mrgreen:

Postar je brz, al Stribor je isto toliko brz i usto ima motor za razliku od vozila iz zeljeznickog programa tvornice iz Akashija kod postara.





 
Žustre su rasprave o pneumaticima, pa da i ja nešto pitam, dok je gužva, jer došlo je vrijeme za mjenjat gume. Lani sam uzeo Bridžston T30 jer mi je bila najlijepša šara od sport-touring guma, uzeo bi ih opet da mi nisu podvalili kajlu na kvarnjaka. Godine ove probao bi Dunlop, jer je to najtrofenija guma na Le Mansu. Eto.

Dunlop nudi Sportsmart i Roadsmart, pa sad ti budi...PAMETAN. :?

Ima Sportsmart na kvadrat, i Roadsmart Treći. Za Sportsmart kaže sport & touring sport a za Roadsmart kaže sport & touring sport-touring. Kakve su to kategorije (ozb.) i koje su to razlike? Eto ako može ko pripomoći, neki savjet, toplu riječ ili nešto treće...
 
Riker said:
Žustre su rasprave o pneumaticima, pa da i ja nešto pitam, dok je gužva, jer došlo je vrijeme za mjenjat gume. Lani sam uzeo Bridžston T30 jer mi je bila najlijepša šara od sport-touring guma, uzeo bi ih opet da mi nisu podvalili kajlu na kvarnjaka. Godine ove probao bi Dunlop, jer je to najtrofenija guma na Le Mansu. Eto.

Dunlop nudi Sportsmart i Roadsmart, pa sad ti budi...PAMETAN. :?

Ima Sportsmart na kvadrat, i Roadsmart Treći. Za Sportsmart kaže sport & touring sport a za Roadsmart kaže sport & touring sport-touring. Kakve su to kategorije (ozb.) i koje su to razlike? Eto ako može ko pripomoći, neki savjet, toplu riječ ili nešto treće...
Ja sam sa sportsmartom 1 i 2 bio prezadovoljan za svakodnevnu upotrebu, traje dosta dugo, drži odlično. Opet zavisi sve od pojedinca do pojedinca. Meni su prije svi govorili uzmi GP Racer, al nisam previše puta primjetio da je netko od te moje ekipe bio brži na gp raceru nego ja na sportsmartu. Čast pojedincima koji su ludi u glavu, ti bi i sa puno lošijim izborom guma išli na nož... Ako ti je vožnja češće grad i ravniji dijelovi, za to sportsmart nije, po meni ti je onda bolja opcija roadsmart...
 
Riker said:
Žustre su rasprave o pneumaticima, pa da i ja nešto pitam, dok je gužva, jer došlo je vrijeme za mjenjat gume. Lani sam uzeo Bridžston T30 jer mi je bila najlijepša šara od sport-touring guma, uzeo bi ih opet da mi nisu podvalili kajlu na kvarnjaka. Godine ove probao bi Dunlop, jer je to najtrofenija guma na Le Mansu. Eto.

Dunlop nudi Sportsmart i Roadsmart, pa sad ti budi...PAMETAN. :?

Ima Sportsmart na kvadrat, i Roadsmart Treći. Za Sportsmart kaže sport & touring sport a za Roadsmart kaže sport & touring sport-touring. Kakve su to kategorije (ozb.) i koje su to razlike? Eto ako može ko pripomoći, neki savjet, toplu riječ ili nešto treće...
Ss 2 je sportska a roadsmart sport-turing.
Sad sve ovisi o tvojoj vožnji koja ti više paše. Ja sam vozio ss i ss2 i guma je super,pogotovo po toplom.
Inače za cijenu ss2 možeš kupiti m7rr od metzelera,ona nešto duže traje i i puno je bolja po mokrom    (y)