GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Hvala Bimba na postu.  (y)
Svaka cast
 
kiki.o said:
Znam da je long shot(ustvari su sanse ravne nuli  :LOL:)... Ali pitat cu svejedno. Da li ima itko kakvih iskustva sa GP Racer 212 na stazi(konkretno Grobnik).
Što
I koje su razlike u odnosu na GP Racer 211?

Trebam uzet gume za stazu, pa ne znam da li ostati na provjerenom ili da isprobam novu garnituru  :mrgreen:


Ja cu ovu sezonu opet na gp racer 211.. Dok ih jos ima u ponudi, a i provjereno je provjereno...    :cool:


Tibora ionako vise ne mogu pratit ni da stavim i gp 213...  :mrgreen:
 
kiki.o said:
Da mi treba za cestu, mogo bi i na drvenima vozit.  :LOL:

Spremaj se za 01.04.  (y)
Najvjerojatnije vikend prije ako bude ok vrijeme.
Ko bi se nosio s vama tRRkačima  8)
 
karadolo46 said:
Ja cu ovu sezonu opet na gp racer 211.. Dok ih jos ima u ponudi, a i provjereno je provjereno...    :cool:


Tibora ionako vise ne mogu pratit ni da stavim i gp 213...  :mrgreen:

ne laži ovaj napaćeni narod :jesus: :mrgreen:
 
bimba said:
Dakle, kada je tvoj motor u pitanju, u odnosu na originalne gume, ja bi nakon toga išao na M/O specifikaciju jer se radi o novom modelu koji je dvokomponentan u odnosu na tvoju prvu ugradnju, i bolji je po pitanju performansi a zadnja je konstrukcijski jednaka kao i C tako da u tom pogledu ništa ne gubiš.

Bimba, hvala ti na detaljnom i iscrpnom odgovoru ! Mozes li mi samo reci za Roadtec 01 model ? Na Metzeler stranici mi daje HWM za zadnju gumu. Koliko bi se u voznji razlikovale regularna i HWM ? Da li su to nijanse ili je drasticno ?
Ili da skratim: je li rizikujem da se polomim ako nazad stavim regularni Roadtec 01  :mrgreen:
 
Ne, možeš slobodno  (y)
 
Pozdrav , pitao bi bimbu , mišljenje o gumi Pirelli Diablo 180/55-17 , ide na Triumph Tigar 1050.
Hvala

 
Skripter said:
Bimba, vidim da ima u webshopu M7RR, varijanta (B)... može kratko objašnjenje za tu gumu konkretno? Ne mogu naći na netu... :oops:

Ne radi se više,  i iskreno ne sjećam se točno koja je bila opcija/namijena, ali bilo je vezano za BMW
 
berto said:
Pozdrav , pitao bi bimbu , mišljenje o gumi Pirelli Diablo 180/55-17 , ide na Triumph Tigar 1050.
Hvala

Sportska guma starije generacije, ali i dalje vrlo dobra guma ako zanemarimo mokro, uz to super cijena.

Dakle, ako budeš imao u vidu da joj u odnosu na novije generacije guma treba nešto više grijanja, da na mokrom traži mali oprez, ostalo ( suho i vozne osobine ) imaš vrlo dobru gumu.
 
bimba said:
Sportska guma starije generacije, ali i dalje vrlo dobra guma ako zanemarimo mokro, uz to super cijena.

Dakle, ako budeš imao u vidu da joj u odnosu na novije generacije guma treba nešto više grijanja, da na mokrom traži mali oprez, ostalo ( suho i vozne osobine ) imaš vrlo dobru gumu.

Puno hvala
 
:mrgreen: Mogu i ja napisat nesto :mrgreen:
Potrosio sam 4seta M7RR  :0648: guma drzi ko ljepilo mokro suho hladno toplo bez problema .
Pireli DR3 odlicna guma jako slicna kao M7RR
Nesto slabija na mokrom od M7RR
Prednos velika nasprema M7RR/ DR3 ljepse trosenje prednje gume podjednako s ljeve i desne strane nesprema M7RR koja mi se potrosi prije zadnje gume i tu je najveca mana te gume koju bi trebalo doradit sta se tice trosenja meni DR3 vise trajala cirka 1000km vise sada iman drugi set DR3  :mrgreen: nevozim se vise skoro nista  :LOL: tako damozda 2018g ih potrosim.. :LOL:
 
Molim cijenjene forumaše da ignoriraju ovaj Mađarski post to vam je spam kao i na e-mailu. :mrgreen: :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:
 
ajd da ne tražim jer mi se iskreno baš i neda...

koliko km izdrži M7rr
sam,  dvoje, troje, natovaren itd.. desetak tisuca ili..
 
picasso said:
ajd da ne tražim jer mi se iskreno baš i neda...

koliko km izdrži M7rr
sam,  dvoje, troje, natovaren itd.. desetak tisuca ili..
Da bi ti to netko znao reći moraš napisati kako se voziš, dal sam ili s nekim,kakvom cestom... ovako je Lemmy odgovorio najpreciznije što se može odgovoriti na tvoje pitanje