GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

mvujic87 said:
Da li je tko probao Bridgestone S21?
Mišljenja?

Suho-jako dobre
Mokro-ne bas
Kilometraza u odnosu na npr M7RR ili DR3-nikakva
 
barba said:
Bimba ,evo me opet u prometu.

110-80 -17    i 150 -70  -17. Cbr 89-e. Moj. Šta kažeš,kad i koliko.Može na pp.Mučas grazias. :LOL: :LOL:

Šta smo zadnji put stavili  :misli:

ako idemo na sport-touring dijagonalu, onda bi ja predložia Sport Demon od Pirelli-a, ali vodi računa da je u H ( do 210 km/h )

druga opcija je da naprid ideš opet sa dijagonalom, a nazad sa radijalom pa da kombiniramo
 
atrax morgue said:
Bok Bimba,

budeš imao možda kakvu akcijsku cijenu na proljeće za komplet Michelin Pilot Road 4, 120/70 17 ,  180/55 17?

Hvala.

akcije su zimi. Jedino što imamo u pripremi, ali još nije sve definirano, su akcije poklon uz set guma, trenutno je torba uz M7RR, i pregovaramo za rukavice Dainese i ruksake za određene modele.
 
mvujic87 said:
Na koliko pumpate gume ?
Moje su: P - 2.1  Z - 2.3  (120/17 - 180/55) - Bridgestone BT 016 pro
Nema potrebe za tako niskim tlakom, samo povečavaš potrošnju guma... Slobodno F 2,3-2,5 i R 2,5-2,9
 
mvujic87 said:
Na koliko pumpate gume ?
Moje su: P - 2.1  Z - 2.3  (120/17 - 180/55) - Bridgestone BT 016 pro

Bridgestone S 20 je bio dobar 2,5 P i 2,7 str

Raodtec 01 je dobar sa 2,7 pr i 2,9 str (na 2,5 i 2,7 se cini pomalo trom)
 
JosoGT46 said:
Preporuke guma za GSR600. kopromis perfomansi i km.

bimpa imas pm :mrgreen:

http://www.motogume.hr/proizvod/pirelli-angel-st-set17
 
mvujic87 said:
Na koliko pumpate gume ?
Moje su: P - 2.1  Z - 2.3  (120/17 - 180/55) - Bridgestone BT 016 pro
Ja sam zadnju oko 2.8 pa je pojelo na 2000km...s tim tlakom ced je satrat dosta ranije...
 
Kad postavljate glupa pitanja, i opće mi je čudno da nako odgovori , nema smisla jer će većina opet napravit po svoje to je isto kao sa slik gumama ,neke stvari su logične i naravno da treba balansirat i prednju i zadnju gumu... ljudima  je danas tesko nešto dokazat svi sve znaju i možes mu sto puta dat savjet kako je ispravno ali on će opet po svoje.
 
Ja nisan napravil po svojemu nego mi je to Futer napravil po svojemu. Pa san zato postavil pitanje.
I meni je logično da se balansiraju obje ali on to ne prakticira a mislin da o tome zna malo više od mene.
 
Zar nije bilo lakse reci mu da ti balansira oboje jer ti tako zelis ?lakse nego trazit savjeta po forumu treba ili netreba.
 
Glupo mi je da vulkanizeru ili bilo kome objašnjavam što mu je posao. Kao da daš auto automehaničaru i onda mu govoriš koji dio i koju vidu mora skinut prije a koju kasnije. Barem pri promjeni guma nema puno operacija. Napraviš sve što treba i točka. Ako on to ne radi, možda ne treba..ne znam..zato pitam. Ali očito je to po vlastitom izboru. Ja bi volio stručno objašnjenje razlike između prednje i zadnje gume što se balansiranja tiče.
Iskreno...očekival san od tebe ili Matka to objašnjenje, a ne od onih forumskih sveznalica
 
LOgicno bi bilo da triba: sta nije balansirano - trese! a sta trese jebe lezajeve sve da mi i ne osjetimo toliko u voznji.... bolje balansirat..

Tako meni kazu za auto kad montiram gume, da ce balansirat samo prednje.... de ti sve balansiraj, i naplati  (y)