GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

e tako nešto znači izdrži kao Pirelli dr2 ali bolje drži

ma gledam ak ja to natovarim pa opalim 5000tkm puta jel se isplati ostaviti za poslje ili mi je pametnije uzeti 01 roadtec pa miran
 
Mitas ultra mega sport plus x na kvadrat

Ako nekog zanima guma uopće nije loša.

Ulaz u zavoj onako oprezan a izlaz ka profesijonalac  :LOL: :LOL: :LOL:






 
Super je guma..Drži bolje od pirelli angel..
 

Attachments

  • 20170304_162.jpg
    20170304_162.jpg
    1.3 MB · Views: 193
nostradamusbj said:
Molio bih kratku recenziju na metzeler sportec M3. Motor je cbr900rr, način vožnje sport-touring. Unaprijed hvala.

Sportska guma starije generacije. Nije otišla u ekstrem nego ima onu širinu upotrebe ( mokro, km, suho, vozne osobine). Generalno po pitanju performansi jedan proizvod koji neće oduševiti ali neće i razočarati, pouzdana i upotrebljiva. U odnosu na sport gume novije generacije traži nešto više grijanja, ali je nebi stavljao u kontekst " problematičnih" po tom pitanju.
 
picasso said:
e tako nešto znači izdrži kao Pirelli dr2 ali bolje drži

ma gledam ak ja to natovarim pa opalim 5000tkm puta jel se isplati ostaviti za poslje ili mi je pametnije uzeti 01 roadtec pa miran

M7RR radi više km od DRII ( cca 25-30% ), suho i vozne osobine je bolja ali minimalno, s tim da je na mokrom dosta bolja.

6-7000 km imaš sigurno sa M7RR na Versisu ma kakavi uvjeti bili
 
A M77R u odnosu na DRIII?
Nakon Bridgestone S20 koje su bile gotove sa 4500 km,  M7RR su odradile savršenih cca 6000.
Možda bi probao Pirellice pa me zanima je li kilometraža otprilike ista i kakva je razlika?
Sa 7RR sam super zadovoljan.
 
hellboy1974 said:
A M77R u odnosu na DRIII?
Nakon Bridgestone S20 koje su bile gotove sa 4500 km,  M7RR su odradile savršenih cca 6000.
Možda bi probao Pirellice pa me zanima je li kilometraža otprilike ista i kakva je razlika?
Sa 7RR sam super zadovoljan.

Ako te zanima konkretna razlika, DRII u kontekstu brže vožnje ( suho i vozne osobine ), vrlo blizu M7RR-a i DRIII, ono gdje osjetno kaska za njima je kilometraža i mokro i to je ono što opravdava razliku u cijeni.

S druge strane , u zadnje vrijeme imam puno pitanja koja je bolja M7RR ili DRIII. Iskreno , ne znam ni ja šta bi rekao. Generalno gume su vrhunske, u kontekstu segmenta kojem pripadaju ( Sport ), u odnosu na ono što je prije bilo dostupno na tržištu, rekao bi skoro savršene. Ljestvica po pitanju gornje granice do koje podnose agresivnu vožnju je visoko postavljena, a s druge strane kilometraža i ponašanje na mokrom, uzmemo li u obzr segment kojem pripadaju i performanse koje imaju nevjerojatna. Do prije nekoliko godina, da bi od gume imao toliku širinu primjene, trebalo je imati u garaži dva ili tri seta felgi sa različitim gumama.
E sad ako ih direktno usporedimo, i napominjem da tu pričamo o nijansama i doslvno tražimo dlaku u jajateu, kilometri mokro prednost M7RR , suho i vozne osobine DRIII. Kod ovog zadnjeg , rekao bi da je M7RR neutralnija, stabilna je i precizna i kod polunagiba, dok DRIII više radi on/off, ili si ravno ili si u punom nagibu. Kod polunagiba nije toliko stablna i precizna kao M7RR, ali kod punog ona dolazi do izražaja.

-kopirao sam ti post od bimbe sa prethodne stranice...  (y)
 
(y) za odgovor
Upadnem kao padobranac pa nisam čitao unazad par stranica.
Imao sa DRII na Dukcu prije par godina i bile su dobre jedino što su se za moju vožnju trošile oko 5000 km.
Drugi tjedan ću naručiti gume pa ću još izvagati između DRIII i metzelerica.
 
hellboy1974 said:
(y) za odgovor
Upadnem kao padobranac pa nisam čitao unazad par stranica.
Imao sa DRII na Dukcu prije par godina i bile su dobre jedino što su se za moju vožnju trošile oko 5000 km.
Drugi tjedan ću naručiti gume pa ću još izvagati između DRIII i metzelerica.

Ja imam DR3 jos nekih 1000 km ...  :mrgreen:
Nakon toga vjerovatno cu preci na m7 samo iz razloga sta mogu prijeci koji km vise s njima,da mi ekonomija bude zadovoljna...
Inace,koju god da kupis izmedu ove dvije,neces se zajebat,razlika je u nijansama...  (y)
 
pozz ljudi, pitanjce, tražim dobrog "moto" vulkanizera okolica zaprešić, zagreb zapad ili zagorje, odprilike da su ok cijene i da je dobar meštar. hvala :021:
 
fecko said:
pozz ljudi, pitanjce, tražim dobrog "moto" vulkanizera okolica zaprešić, zagreb zapad ili zagorje, odprilike da su ok cijene i da je dobar meštar. hvala :021:
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=8114
 
Pozdrav, može pomoć savjet preporuka ? Treba mi za virago 1100 obe gume . Dimenzije su 100/90/19 (57H) i 140/90/15 (70H).  Koji set odabrati , michelin dunlop ili pirelli ili možda neku četvrtu? :misli:
 
fecko said:
pozz ljudi, pitanjce, tražim dobrog "moto" vulkanizera okolica zaprešić, zagreb zapad ili zagorje, odprilike da su ok cijene i da je dobar meštar. hvala :021:

Nisu dobri - puno bolji su od toga
http://www.darioauto.hr/darioauto.htm
 
sv.Petar said:
Pozdrav, može pomoć savjet preporuka ? Treba mi za virago 1100 obe gume . Dimenzije su 100/90/19 (57H) i 140/90/15 (70H).  Koji set odabrati , michelin dunlop ili pirelli ili možda neku četvrtu? :misli:

koliko km radiš godišnje  :misli:
 
Bimba ,evo me opet u prometu.

110-80 -17    i 150 -70  -17. Cbr 89-e. Moj. Šta kažeš,kad i koliko.Može na pp.Mučas grazias. :LOL: :LOL:
 
bimba said:
Ne, možeš slobodno  (y)

Za vikend montirao obicne Roadtec 01  (y)
Jos je prilicno hladno i ruzno vrijeme, ali sam uspio provozati laganiju voznjicu od nekih 300km. Prvi utisak je da su dosta bucnije od Z8, posebno kod usporavanja, npr. lagano prilazenje semaforu, ali to je sigurno zbog sare i ekstra brazdi na R01. Imaju slican zvuk kao lezaj tocka koji je pred smrt  :mrgreen:
Mozda je jos rano za zakljucak, ali mi se cini i da su malo tromije od Z8 po pitanju brzog prebacivanja iz nagiba u nagib  :misli:
Vidjet cemo kada temperature jos malo porastu i kada bude prilika da ih bas "nagazim"
 
Bok Bimba,

budeš imao možda kakvu akcijsku cijenu na proljeće za komplet Michelin Pilot Road 4, 120/70 17 ,  180/55 17?

Hvala.