GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

MadjaRR said:
Zar nije bilo lakse reci mu da ti balansira oboje jer ti tako zelis ?lakse nego trazit savjeta po forumu treba ili netreba.

Sta onda treba ili ne treba ???

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
zoki-op said:
Nisam doživio moram priznat da mi na autu ne balansiraju sve 4.. :misli:

Ja jesam par puta, a svejedno naplate montazu i balansiranje 40-50kn po gumi kad minjam lito-zima. pa lipo kazem, balansirajte sve 4 i mir...

 
Nero said:
Zadnjih 20 guma nisam balansira zadnju.

Jel treba ili ne treba ne znam.

Ne trese.
Zato šta sve motore razbiješ prije nego odu ležajevi i piksne, pa je svejedno kad se minja u kompletu.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
ja i kurtone balansiram da mi se jaja ne razjebu :jesus: :LOL: :jesus: :LOL: :afro:
 
zoki-op said:
Glupo mi je da vulkanizeru ili bilo kome objašnjavam što mu je posao. Kao da daš auto automehaničaru i onda mu govoriš koji dio i koju vidu mora skinut prije a koju kasnije. Barem pri promjeni guma nema puno operacija. Napraviš sve što treba i točka. Ako on to ne radi, možda ne treba..ne znam..zato pitam. Ali očito je to po vlastitom izboru. Ja bi volio stručno objašnjenje razlike između prednje i zadnje gume što se balansiranja tiče.
Iskreno...očekival san od tebe ili Matka to objašnjenje, a ne od onih forumskih sveznalica

:mrgreen: Aha tu je problem ? ako ti rečem da treba sve balansirat sta se kreće brže od traktora
vjerovatno opet će te mučit ovo označenim crvenim slovima  :mrgreen:
 
Ne govorin da je njegovo mišljenje važnije od tvoga. Nikako. Samo me zanima stručno objašnjenje zašto zadnju neki ne balansiraju. To je sve
 
Stručno : Jer su škrti!
Škodit sigurno neće.
To ti je kao kod zubara na pregledu,možeš svako toliko i da ti skine kamenac sa zubiju,ne treba,ali je kasnije ugodnije i čišće.
 
zoki-op said:
Ne govorin da je njegovo mišljenje važnije od tvoga. Nikako. Samo me zanima stručno objašnjenje zašto zadnju neki ne balansiraju. To je sve

Sve šta ide preko 50 km/h treba balansirati i točka. Druga je stvar šta zadnja guma u 99% slučajeva i kada nije balansirana neće radit problem.

To je ono što mogu sada reći jer za ostalo nemam vremena  (y)
 
bimba said:
Sve šta ide preko 50 km/h treba balansirati i točka. Druga je stvar šta zadnja guma u 99% slučajeva i kada nije balansirana neće radit problem.

To je ono što mogu sada reći jer za ostalo nemam vremena  (y)

(y)
 
Ima tko kakva iskustva s Bridgestone BT016 pro?
 
Po suhom odlicne, brzo se griju i grip odlican.
Brzo se trose, tako da njje za ocekivat neku kilometrazu.
Guma za brzu voznju i gust  :0648:
 
Modesty40 said:
Po suhom odlicne, brzo se griju i grip odlican.
Brzo se trose, tako da njje za ocekivat neku kilometrazu.
Guma za brzu voznju i gust  :0648:
Cijena joj je trenutno dosta popularna, pa se razmisljam izmedju te i pirelli diablo. Previse sam do sad ulozio u motor koji mislim vozit 1-2 sezone,  pa mi se skuplje od toga trenutno ne stavlja, ne vozim se puno. E sad sto je od toga bolja opcija... Ne znam, na Dunlopu sam godinama. :misli:
 
Modesty40 said:
Po suhom odlicne, brzo se griju i grip odlican.
Brzo se trose, tako da njje za ocekivat neku kilometrazu.
Guma za brzu voznju i gust  :0648:
Isto vrijedi za Pirelli Diablo .. meni odlične,po kiši se ne vozim,očekivana km 5-6 tkm,cijena sjajna        (y)