GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Srki said:
3 put mi pustila bez veze,

3. put sam se vratil na taj zavoj, sišel s motora i šnjofal asfalt :LOL:

normalan, suh, fina granulacija, jbte ko na Silverstoneu :LOL:


fakat mi nije jasno, al sad ih teram da ih zdrapam pa da se vratim na ono u kaj sam siguran






Srki

ne znas vozit.
 
Koliko može ova još?  :mrgreen:

2uiayr7.jpg
 
LemmyZD said:
Koliko može ova još?  :mrgreen:

2uiayr7.jpg
spremna za otpad....
kao i moja ovo tjedan se dovuc do bimbe po novi set :mrgreen:
 

Attachments

  • 17626510_10208524055483834_6979031812879080698_n.jpg
    17626510_10208524055483834_6979031812879080698_n.jpg
    52.7 KB · Views: 195
Može savjet za gume za R6 2007 prednja i zadnja 120/70-17 i 180/55-17
Metzeler Reensport
Bridgestone Battlax 016 ili neka treća?

Najbolji omjer uloženo dobiveno?
 
PCSnake said:
Može savjet za gume za R6 2007 prednja i zadnja 120/70-17 i 180/55-17
Metzeler Reensport
Bridgestone Battlax 016 ili neka treća?

Najbolji omjer uloženo dobiveno?
Rennsport je best buy...
 
Motobox d.o.o., ovlašteni uvoznik za Metzeler i Pirelli , pripremio vam je za početak sezone promotivnu akciju sa kvalitetnim i skupim poklonima koje vam darujemo uz kupovinu seta guma na točno određene modele.

www.motogume.hr

(y)

 

Attachments

  • motogumehr-metzeler.jpg
    motogumehr-metzeler.jpg
    218.2 KB · Views: 186
  • motogumehr-pirelli.jpg
    motogumehr-pirelli.jpg
    261.2 KB · Views: 185
bimba said:
Motobox d.o.o., ovlašteni uvoznik za Metzeler i Pirelli , pripremio vam je za početak sezone promotivnu akciju sa kvalitetnim i skupim poklonima koje vam darujemo uz kupovinu seta guma na točno određene modele.

www.motogume.hr

(y)

Kako sad početak sezone  :misli:
Jel ima koji par i za ove koji su kupili u ožujku  :misli:

 
Dns kod bimbe uzet set pirellica. :skuter:
 

Attachments

  • FB_IMG_1492102370423.jpg
    FB_IMG_1492102370423.jpg
    158.8 KB · Views: 182
Ako mislis jako brzo vozit, po suhom su odlicne ali se brzo i trose. Treba ih uvijek ugrijat prije peglanja  :mrgreen:
 
Bojan said:
Kako sad početak sezone  :misli:
Jel ima koji par i za ove koji su kupili u ožujku  :misli:

Nažalost, koliko god nastojim izlazit u susret kupcima , ovaj put ti moram dati negativan odgovor.

Radi se o sljedećem.

- mislim da je svima, ili bolje rečeno , velikoj većini jasno, da se ovakve akcije rade u suradnji sa proizvođačem, i da su oni ti koji financiraju veći dio troška takvih akcija
- isto tako, mi kada radimo ovakve akcije onda nastojimo da su ti pokloni/darovi vrijedni pažnje i imaju pravu vrijednost. Da me se krivo ne shvati, svaki poklon i svaka slična akcija bilo kojeg proizvođaća ili uvoznika je hvale vrijedna i kupci bi trebali biti zahvalni i cijeniti takve stvari, ali mi nastojimo da kada to radimo da to stvarno bude nešto, kako po pitanju upotrebljivosti tako i same vrijednosti, a ne standardne stvari kao što su kuponi za gorivo, privjesci, majice , sprejevi za lanac itd..
- s naše strane, naši rezultati tokom godine nam kod proizvođaća donose određen bonuse za marketing i ja nikada ne uzimam taj novac sebi kao profit nego sa proizvođačem isti ulažem u ovakve stvari

Ono što želim kazati je da u ovakvim slučajevima ja imam vezane ruke , jer je zbog vrijednosti poklona, kontrola od strane proizvođaća puno veća i stroža. Prevedeno, za svaki par rukavica ili prijenosni starter, ja moram imati pokriće u računu i dokaz , odnosno za svaki komad mora biti priložen račun i podaci od kupca i sve to ide proizvođaću, te je u bilo kojem momentu podložno kontroli. Ovo je bitno zbog dvije stvari, prvo da bi se spriječile malverzacije sa moje strane ( bilo je u drugim zemljama puno takvih slučajeva ) , ali i da bi se zaštitili sami kupci i dobili ono što je obećano.

Poklone smo dobili danas, a informaciju o promotivnoj akciji , što će biti , i kada je početak, smo dobili 03.04.2017. Ono što sam ja mogao napraviti, i to je maksimalno korektno , je da sam za vrijeme početka akcije stavio 03.04 jer sam u tom trenutku i dobio informaciju za istu, a ne datum kada smo objavili istu i dobili poklone ( jučer ), i svi koji su od 03.04.2017 kupili navedene gume će poklone dobiti idući tjedan, a ostalima idu odmah skupa sa naručenim gumama.


E sad, znam kako gledaš na to, međutim negdje se crta mora povući, kada su upisi na fakultet , najgore je onome prvom ispod crte, ali nažalost to je tako 

 
Modesty40 said:
Ako mislis jako brzo vozit, po suhom su odlicne ali se brzo i trose. Treba ih uvijek ugrijat prije peglanja  :mrgreen:
i onako se hlade po ravnoj cesti ali čitam da se i brzo griju. sad neznam dali se to odnosi na cestu ili stazu.
a za po grobniku mogu samo na gusijenicama. možda ako stave novi asfalt...
 
Sredju said:
Zasto ne probas diablo rosso corsa?
stiže mi motor sa supercorsama sp gore.. sc nebi uzeo jer su više za stazu ali opet ne za grobnik..
a corsa bi mi mogla biti opcija za cestu ako kupim slikove. imam vremena za birati.. za sad ću si morat trošiti supercorse na cesti, izgleda..
 
Odlična guma, precizna, samo je zagrij  :wink:
 
Pozdrav !
Evo budući da tu ima puno gumi- znalaca jedno pitanje ? Naučili smo da je vrlo bitno dovesti gumu u radnu temperaturu da bi dala svoj maximum a i da bi mi bili sigurniji. Mene zanima da li se negdje može doći do podataka kolko je točna radna temperatura ( temp gdje guma daje 100 % performanse ) u stupnjevima ili nekoj drugoj mjernoj jedinici za točno određeni model gume određenog proizvođaća i da li proizvođaći uopće daju takav podatak ? Mislim da bi onda nam bio puno lakši odabir gume a ne oslanjati se na subjektivne opise tipa meni se brzo grije, meni sporo , meni nikako i sl...
 
Nisam primjetila da je netko napisao "meni" , ali je moguce da je meni promaklo.

Racig gume se brzo griju, radna temp im je na oko 70-80 Celzijusa. Bimba ce to opsirnije i preciznije objasniti  (y)