GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nego,jel bih smio ostaviti naprijed ovaj obični Pirelli Diablo,a nazad Rosso II ?

Razlog je što sad kad je vani vruće,tj. oko 30-ak stupnjeva,zadnju na koljenu guram van...skoro se razbio danas u pm    :?

..a karađolo46 me već upozorio da ova guma hoće pustiti kad je preko 25C...istina

bimba ?    :neznam:
 
Johnny 1 said:
Nego,jel bih smio ostaviti naprijed ovaj obični Pirelli Diablo,a nazad Rosso II ?

Razlog je što sad kad je vani vruće,tj. oko 30-ak stupnjeva,zadnju na koljenu guram van...skoro se razbio danas u pm    :?

..a karađolo46 me već upozorio da ova guma hoće pustiti kad je preko 25C...istina

bimba ?    :neznam:

To sam ja rekao i drago mi je da ne lažem :mrgreen:

Mislim da za tu kombinaciju nema problema...
 
Evo najnoviji test sport touring guma :D
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    847.2 KB · Views: 255
Bimba nadan se da su svi ok i da šteta nije prevelika.....
http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/492431/eksplozija-u-splitu-troje-ljudi-ozlijeeno-vatrogasci-pokusavaju-obuzdati-pozar
 
:shock:

nadam se da će svi bit dobro  :?
 
Shit  :shock:
Nadam se da je sve ok  (y)
 
dvojba je sljedeća:
vozim po cesti, isključivo po suhom, ali i zimi, kad cesta nije topla....koju od pirellijevih,  diablo, angel gt ili st,  ili nijednu nego dunlop roadsmart 3..vozim sportski motor al ne trebaju mi isključivo r gume..bitno mi je da drže dobro po zavojima ali i da se ne potroše prebrzo.. po testovima koje čitam najviše se hvale angel gt pa me zanima koja je njihova razlika u odnosu na st, jel to nešto baš ekstra razlika između ili više marketinška...također zašto možda pirelli ili zašto dunlop.. dosad sam vozio dunlop i nikad problema a traju jako dugo.ako može savjet baš ljudi koji voze na tim gumama.
 
St ti je malo vise sportska guma od Gt zbog ostrijeg profila. Iako je to i dalje sport touring guma. Pretpostavljam da radi malo manju kilometrazu od Gt. Frend mi ju ima na Hondi CBF600 i jako je zadovoljan, a i ekipa ovdje isto pise da su zadovoljni sa tom gumom.
 
vidim da hvale st... jel onda bolje uzet diablo ako se već uzima sportska guma, i koliko se ona brzo troši??? kako san reka, meni ne triba isključivo sportska guma jer se i ne vozim po stazi. i između pirellia i dunlopa koje bolje drže na cesti?? vidim da se kalja dosta dunlop qualifier koju i imam sprida i nije mi u životu nikad prokliza motor a nazad mi je roadsmart sportmax...zato me zanima mišljenje oko tih pirellievih jer meni je dunlop dosad bija jako dobar.
 
Aryan said:
vidim da hvale st... jel onda bolje uzet diablo ako se već uzima sportska guma, i koliko se ona brzo troši??? kako san reka, meni ne triba isključivo sportska guma jer se i ne vozim po stazi. i između pirellia i dunlopa koje bolje drže na cesti?? vidim da se kalja dosta dunlop qualifier koju i imam sprida i nije mi u životu nikad prokliza motor a nazad mi je roadsmart sportmax...zato me zanima mišljenje oko tih pirellievih jer meni je dunlop dosad bija jako dobar.
Qualifier definitivno ne, a ako će ti išta pomoć, nedavno sam stavio Pirelli Diablo na cbr600rr, vožnja svakodnevna, većinom gradska i tu i tamo odlasci van grada, napravio sam nekih 2000 km i mogu reć da je set za tu lovu koliko dođe u Motoboxu više nego opravdao očekivanja. Ne pada baš u zavoj kao naprednije sportske gume, al se ok grije i drži, bilo je i bržih vožnji i nisam imao neželjenih situacija il da sam u bilo kojem trenutku mogao naslutit da bi mogla pustit u zavoju. Za ove sport-touring gume ne znam, nisam ih nikad koristio pa neću pričat, al Diablo za cijenu seta od 1100-1200 kn je za sad pun pogodak. I znakovi potrošenosti gotovo nikakvi u prvih 2000 km.
 
fala ti, takvo san mišljenje tija ćut.ja vozin 636 i volin brzo se vozit al nisan od ovih šta voze na nož i divljaju po okukama naslipo.bitno mi je da drže cestu i da se ne troše tako brzo kao baš prave sportske gume. cijenom su dosta prihvatljive pa zato i mislim se ili njih ili dunlopove.ako je neko vozija na dunlopu roadsmart 3 nek napiše svoje dojmove također.
 
Vedran_ZG said:
Qualifier definitivno ne, a ako će ti išta pomoć, nedavno sam stavio Pirelli Diablo na cbr600rr, vožnja svakodnevna, većinom gradska i tu i tamo odlasci van grada, napravio sam nekih 2000 km i mogu reć da je set za tu lovu koliko dođe u Motoboxu više nego opravdao očekivanja. Ne pada baš u zavoj kao naprednije sportske gume, al se ok grije i drži, bilo je i bržih vožnji i nisam imao neželjenih situacija il da sam u bilo kojem trenutku mogao naslutit da bi mogla pustit u zavoju. Za ove sport-touring gume ne znam, nisam ih nikad koristio pa neću pričat, al Diablo za cijenu seta od 1100-1200 kn je za sad pun pogodak. I znakovi potrošenosti gotovo nikakvi u prvih 2000 km.

Također Pirelli Diablo na cbr imam, isto dosta zadovoljan s obzirom na lovu koliko su plaćene.