GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

možda ipak onda uzet dunlop sportmax sportsmart 2?? ako se pirelli tako brzo troši nebi ih uzima.
 
Aryan said:
možda ipak onda uzet dunlop sportmax sportsmart 2?? ako se pirelli tako brzo troši nebi ih uzima.
Po onome što sam ja ćuo od puno njih koji voze st gume ja da ih uzimam uzeo bi angel st,svi je hvale i po voznim karakteristikama i po cijeni  (y)
 
Johnny 1 said:
Nego,jel bih smio ostaviti naprijed ovaj obični Pirelli Diablo,a nazad Rosso II ?

Razlog je što sad kad je vani vruće,tj. oko 30-ak stupnjeva,zadnju na koljenu guram van...skoro se razbio danas u pm    :?

..a karađolo46 me već upozorio da ova guma hoće pustiti kad je preko 25C...istina

bimba ?    :neznam:

nemojte mene više pitat,  :mrgreen:, ja uvijek komentiram nekako u granicama cijene i onog za što je guma predviđena, a s druge strane , što je sasvim normalno i očekivano , vi svi onako kako vi doživite , ali bez ovog drugog.

Diablo je sportska guma starije generacije za smiješne novce , i kada se vozi onako kako deklariraš, na visokim temperaturama je normalno da dođe u krizu. Isto kao što je normalno, ako sam dobro zapamtio prije nekoliko postova bio je komentar na Angel ST koji se " gazi" na K1200 , i kako na jačim otvaranjima zadnja pušta.

Ono što ja žalim reći , pod uvjetom da pridjevi na "koljenu" i " gazi " znači da se ti motori sa tim gumama stvarno tako i voze kao što se s njima nastoji sugerirati, da je to samo po sebi uspjeh uzmemo li u obzir cijenu, snagu navedenih motora i samu namjenu guma u obzir.

Dakle, da li je to očekivano i normalno , da, da li možeš kombinirati Diablo naprijed sa Diablo Rosso II nazad, da.  (y)
 
hrčak odavno u zemlji, pokoj mu njuškici. umra mi na dlanu, mali Brankec.vječna mu slava bija je pravi zlikovac, dalmatinac istinski
ovakve dvojbe san zadnji put ima kad san kupova motor...definitivno neću ST gume nego ipak baš sportske
sad da je pameti pa koju izabrat bilo bi dobro...pirelli se očito brzo troši, čitam o njima..
dunlop iman i bile su mi dobre, njih nekako favoriziram.. a sad, vidim da ima i tih michelin pilot power 2 komponentne, o njima još nisan čuja ništa, pa kao ih je ko vozija nek napiše.dakle, na kraju se svodi na:
pirelli diablo
dunlop sportsmart max 2
michelin pilot power 2CT
??????
 
Pirelli Diablo ako gledaš omjer cijene i kvalitete , to je to
Pilot Power 2CT dobar, ali po meni precijenjen, u tom kontekstu Sportsmart II bolji izbor. Ako mene pitaš u tom rangu cijene Diablo Rosso II.
Što se tiče potrošnje , garantiram i stojim iza toga,kada su sportske gume u pitanju sve je to tu negdje unutar 10% gore dole, osim Bridgestone koji tu zaostaje za konkurencijom i troši se znatno brže ( prvenstveno mislim na BT-016 Pro, dok je sa S20 i S21 nešto smanjena razlika , ali ipak postoji i nije zanemariva )

 
Stazu nisam.probao s njima  a svakodnevno radi što oćeš od njih naravno.ako nije mokro. Trajnost cca 4500 km a moze samo manje . Kod mene 2.set

I jako.brzo se ugriju na radnu temp

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
 
Jurke94 said:
zanima me kakve su za svakodnevnu uporabu te kakve su na stazi?

nisam dečko, ali na stazi drže, troše se i ako ćeš radit 5-6 krugova po izlasku neće se pregrijat  :mrgreen:
 
e hvala na odgovorima to me je zanimalo, bitno da drze jer mi trajnost nije toliko bitna a na stazi i onak ne izdrzim vise od toga kaj si napisala tako da nema opasnosti od pregrijavanja :mrgreen: (y)
 
Nisam primjetio da neko pise o diablo rosso III, pa eto moj prvi dojam nakon cca 1000 km i nakon PP2CT je mrkli mrak s obzirom da je pod zadnje PP bila koma, guma je jos imala citavo ripne a zadnja je pukla na boku uz felgu i ponasala se koda je prazna
 
Pisalo se o DR3 (dva seta ja potrosija) i o M7RR - dvi vrhunske sportske gume  (y)
Prilistaj malo unazad!
 
Tu nemaš šta biti pametan ..    :neznam:




Umijeće je kupiti jeftino,a dobro...ja tu vještinu još nemam      :mrgreen:
 
A on je poznat ko iznimno strpljiv covik - sta si ga zva svaki dan?  :misli: :mrgreen:  :LOL:
 
Johnny 1 said:
...čak me i bimba odj*bo        :eek:hne:

bimba said:
nemojte mene više pitat,  :mrgreen:
Reklo bi se - zasluženo :mrgreen:

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk
 
Aryan said:
možda ipak onda uzet dunlop sportmax sportsmart 2?? ako se pirelli tako brzo troši nebi ih uzima.
Imao 3 seta i još neki moji vozili na njima, osobno nemam zamjerki i dosta trajna guma... Al tu je već i cijenom skuplji set, sam vidi što ti se više sviđa i koliko možeš platit. Rosso II nisam probao pa ne želim ni komentirat, a svi koji su probali također hvale. Ako si ekstreman vozač, a takvih je malo, neće ti bit dobro ništa to osim Dunlop GP Racera il Pirelli Supercorse!  :mrgreen: