GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

bimba said:
Nisam siguran što da kažem. Dakle, tu se radi o njihovoj zadnjoj generaciji sport-touring guma, i kao kod svih novih guma, vrlo je teško dati neki konkretan odgovor dok se guma ne pokaže u praksi. Takođe, u segmentu radijalnih guma, Avon ima mali tržišni udio na razini EU, a u Hr ga skoro nitko ne vozi, barem koliko ja znam, tako da je vrlo teško doći do neke pouzdane informacije.

Ono što ti mogu reći, i za modele koji su duže na tržištu, mogu biti siguran , je sljedeće.

Avon kao Avon je jedna ozbiljna firma koja generalno radi dobre proizvode.

Skuteri
- loši, odnosno preskupi za kvalitetu koju nude
- soft enduro ( više cestovno orijentirane gume ), vrlo dobri ali problem relativno visoke cijene pa se kupci prije opredjele za "premium " marke
- sport-touring dijagonala, odlične gume, konkurenta cijena, mogu parirati bilo kojem proizvođaću
- custom/chooper, jedne od najboljih na tržištu
- i ono što te najviše zanima radijala, nisu loši, ali ne može se to ipak mjerit sa premium brandovima.

Kako sam shvatio , gume imaš besplatno, i moje je mišljenje da ih možeš stavit i da ih se ne trebaš bojat. Guma je dovoljno kvalitetna da če pokazati svoja ograničenja, i kada joj se prilagodiš moći češ se sigurno vozit bez problema, to sam uvjeren  (y)

Bimba hvala na informacijii!
 
Malo o dunlop sportmax 214.
Gume se kao prva ugradnja ugrađuju na motor i koliko sam skužio ne mogu se inače kupiti tako da je teško doći do informacija o gumi. Normalno ja sam za info pitao bimbu koji uvjek sve zna i pomaže i svaka mu čast na tome i bimba  :naklon: :naklon: :naklon:
Ako koga zanima,gume su jako dobre i super se ponašaju u zavojima. Danas sam vozio na temperaturi od 10 stupnjeva i gumu sam porubio i nigdje nije pustila. Pošto još razrađujem motor(ima tek 600km) ne mogu reći kako bi se ponašala kod jakih otvaranja gasa ali guma pada super u zavoj,lako se prebacuje iz zavoja u zavoj... Guma me oduševila pogotovo pošto nisam našao baš dobra mišljenja o njoj. Da je ima za kupiti sigurno bi kad potrošim ove preko zime uzeo opet iste da vidim kako se ponašaju po toplom asvaltu.
 
Kako nije?
Uzmi Bridgestone BT016 set je 180 Eura kod mene, a te Dunlopice su 330.
A GP Racer mozes ulovit za 280.

 
Sredju said:
Kako nije?
Uzmi Bridgestone BT016 set je 180 Eura kod mene, a te Dunlopice su 330.
A GP Racer mozes ulovit za 280.
Stavio sam smajlića na kraju  :mrgreen:
To je bio sarkazam,normalno da je previše  (y)
 
Sve preporuke jučer naručene danas već stigle na kućnu adresu,odličan izbor i pristupačne cijene MotoBox team  (y)
 
Evo čisto za informaciju, moto.it kreće sa testiranjem zimskih moto guma (m+s)
Za sada kažu da uljevaju povjerenje, dobre su kod prelaza suho/mokro itd.
Google translate is your friend
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1600059086698873&id=131962463508550



https://youtu.be/8Fuad7c2CUE
 
2bcbda1b2a7627704f7138dc79387a19.jpg
 
thule_5689 said:
http://www.motogume.hr/proizvod/metzeler-tourance-next-2084700

...tko mi može objasniti akciju :misli:
Vjerujem da zamines ovu 8 na pocetku sa 7 da bi to bilo to  (y)
Desi se zajeb jbga
Matko ce to razjasnit
 
Ljudovi da ne otvaram temu novu
Dunlop Sportmax gpr 300
110/70-17
140/70-17
Da li ima itko iskustva s tim gumama?