GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

tank_fish said:
bimba, što preporučuješ i što se nudi kod tebe za xjr 1300? sport ili sport-touring?
više sportska vožnja i kraće relacije uz pokoje duže putovanje preko ljeta...

i sam znaš da u principu jedno s drugim ne ide, pa si sad meni uvalio problem.... :mrgreen:

Po meni imaš dvije opcije. Kada se traži kompromis u gumama, onda po meni treba prevagnuti ona opcija koja je u igri većinu vremena, i u tom slučaju trebaš sportsku gumu.

Riješenje ti je da ideš na sportsku gumu koja ima onu širinu upotrebe na način da suho i vozne osobine nisu previše žrtvovane nauštrb kilometraže i mokrog, ili da ideš na sport-touring gume koje malo više naginju sportu.

Prva opcija ti je preporuka Metzeler Sportec M7RR(2106,00 kn ) na prvom mjestu , Sportec M5(1562,00 kn) te Pilot Power 3(1630,00), a druga opcija definitivno Angel ST(1373,00) od Pirelli-a. 
 
bimba said:
i sam znaš da u principu jedno s drugim ne ide, pa si sad meni uvalio problem.... :mrgreen:

Po meni imaš dvije opcije. Kada se traži kompromis u gumama, onda po meni treba prevagnuti ona opcija koja je u igri većinu vremena, i u tom slučaju trebaš sportsku gumu.

Riješenje ti je da ideš na sportsku gumu koja ima onu širinu upotrebe na način da suho i vozne osobine nisu previše žrtvovane nauštrb kilometraže i mokrog, ili da ideš na sport-touring gume koje malo više naginju sportu.

Prva opcija ti je preporuka Metzeler Sportec M7RR(2106,00 kn ) na prvom mjestu , Sportec M5(1562,00 kn) te Pilot Power 3(1630,00), a druga opcija definitivno Angel ST(1373,00) od Pirelli-a.

ok, hvala, otprilike takav sam odgovor i očekivao  :mrgreen:
čujemo se kroz tjedan-dva, mislim da ću ići na angel st koje sam imao na fazeru i bio sam zadovoljan njima. ipak mislim da će mi sportske gume prebrzo otići...
 
bimba said:
jbg... da budem iskren do bola, poslao bi ja ali ne znam kome. Jednostavno previše kupaca , imena, adresa , sve mi se izmiješalo. Daj podatke na pp  (y)


Poslao ti na pp
 
Upravo poslao, trebalo mi je samo Ime i prezime kao podsjetnik, ostalo imam.... ne zamjeri  (y)
 
Flato said:
Ima tko praktičnih iskustava s Michelin Power RS...?
Imam ih upravo, na pola vijeka, trajati će dosta. Za sad super guma, rub se troši znatno više i brže od sredine
 
Ima li tko kakve informacije o novoj Rosso Corsi 2? Promjene u odnosu na prethodnu verziju? Vidin da je 2 svrstana u sport kategoriju dok je prethodnik u racing street. Cijena ista.

Poslano sa mog VKY-L09 koristeći Tapatalk

 
LemmyZD said:
Imam ih upravo, na pola vijeka, trajati će dosta. Za sad super guma, rub se troši znatno više i brže od sredine
Može usporedba s m7rr,namjeravam za promjenu uzeti nešto drugo da probam...
 
Flato said:
Ima nade za 5000km?
Iskreno, mislim da nema...moje su na 1500 km ako sam dobro zbrajao. Od toga je velikom većinom zimska temperatura vanjska (manja potrošnja gume) a rubovi su mi na pola vijeka ja bi reka. Sredina je čak bi reka na 60-70%. Ali daleko je to još, doći će blizu 5 sigurno

Dene said:
Može usporedba s m7rr,namjeravam za promjenu uzeti nešto drugo da probam...
Dosta slična guma, jednako stabilna u nagibu, možda malo sporija kod prebacivanja (bar mi je takav osjećaj). Rubovi su praktički slik na ovoj pa mogu reći da sam opušteniji kod otvaranja iako me M7 nije nikad iznevjerio. Sad je jači motor u pitanju pa ono....Uvik volim potrošit gumu do kraja pa onda donit sud al kako mi za sad djeluje ostat ću na njoj samo da 4000 doživi
 
Mislim da je michelin ugradio na tu gumu slik slicne rubove i da se rubovi na hladnim temperaturama mrve.
 
bimba said:
Upravo poslao, trebalo mi je samo Ime i prezime kao podsjetnik, ostalo imam.... ne zamjeri  (y)


Uplatio jucer popodne... danas kroz dan bi to trebalo bit  (y)
 
Power RS nije guma za spore vozaca. Vidi se iz profila koji je slican power one.
To je za ljude koji vozeci na koljenu mogu dignit vizir i cackat nos.