GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

kiki.o said:
Ako te brine voznja po cesti, vrijedi kao i za sve gume valjda.

S druge strane, ako te brine voznja po Grobniku, ne moras se brinut za "razradu", montiraj, prvih par krugova laganije(a tako ce bit ovako i onako) i onda samo gas.  (y)

Ideš oba dana? SFom?
Ako dodjem doc cu sa sfs, a pitam za stazu jer cu s novim gumama prvi km po stazi ucinit. Plan ih ugradit u Bimbe pa na Grobniku vozit.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
preklopit retrovizore i obavezno na kratke instrukcije o vožnji po stazi i signalizaciji, onda voziš sigurno. treba voziti tečno, predvidljivo, ne okretat se, ali načuliti uši... jbt moram mijenjat taj auspuh više  :?

ja sam isto početnik i do sada da pokucam, nije bilo sudara u gužvi  (y)
 
Pitanje za g. Bimbu !
Vidim da nemate u ponudi Mitas sport force u dimenziji 120/60-17. Da li trenutno nema te dimenzije ili se ona uopće ne radi ? Inače zadnja mi je 160/60-17 (duc.monster)
Da li bi se zadnja Mitas mogla spariti s nekom drugom prednjom i koja bi bila najbolja ?
Unaprijed hvala !
 
roby5 said:
Mitas sport force u dimenziji 120/60-17. Da li trenutno nema te dimenzije ili se ona uopće ne radi ?

Ta dimenzija za tu gumu postoji. Ne budi lijen, Google mi je taj podatak izbacio za manje od 15 sekundi od cega dobrih 14 da upisem u search polje kaj trazim  :mrgreen:
 
s2r said:
Dobro jutro Bimba i ostale moto kolege.
Ici cu vjerovatno na Ducati days, i stao bih do Vas u Splitu nove gume montirati.
E sad, posto su nove trebalo bi ih razraditi prije postene voznje. Kako to obaviti ako idem direktno s njima na pistu?
Ne vozim 1:15 Grobnik niti mi je namjera u tri kutije sebe i bajk vratit doma, ali sa druge strane bi volio eliminirat potencijalne rizike pada zbog novih guma.
Hvala na odgovoru ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kako su ti već napisali, to je staza, u dva kruga se to očisti i nemaš straha.  (y)
 
roby5 said:
Pitanje za g. Bimbu !
Vidim da nemate u ponudi Mitas sport force u dimenziji 120/60-17. Da li trenutno nema te dimenzije ili se ona uopće ne radi ? Inače zadnja mi je 160/60-17 (duc.monster)
Da li bi se zadnja Mitas mogla spariti s nekom drugom prednjom i koja bi bila najbolja ?
Unaprijed hvala !

Isporuka 5 do 7 radnih dana, cijena cca 570,00 kn
 
bimba said:
Kako su ti već napisali, to je staza, u dva kruga se to očisti i nemaš straha.  (y)
Hvala na odgovoru!
Jos cu vidit dal cu u Vas stat na ugradnju ili cu Vas zamolit da ih posaljete u Zg kao zadnji put. ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Dene said:
Odlične gume,pitaj šta te točno zanima  (y)
Sve me zanima. 2.5/2.9 meni su bile nestabilne pogotovo kad je malo neravnina. Spustio na 2.2/2.4 i to je sasvim druga prica sad.
Posebno u nagibima
 
ante 1 said:
Sve me zanima. 2.5/2.9 meni su bile nestabilne pogotovo kad je malo neravnina. Spustio na 2.2/2.4 i to je sasvim druga prica sad.
Posebno u nagibima
Prednja 2,3
Zadnja 2,7
Tako mi je rekao,a tko drugi nego Bimba. Meni tako paše.
Guma je odlična,ja sam motor kupio prije zime tako da sam vozio po zimi i gume dobro drže i na hladnom.Sad kad je zagrijalo su još bolje. Vjerovatno si i sam primjetio da s lakočom padaju u zavoj. Ja sam zadovoljan i imam skroz povjerenja u gumu. Po kiši ne vozim tako da ne mogu o tome. Ako te još šta zanima pitaj  (y)
 
Bimba, ne mogu nigdje naći gume sa bijelom bočnom trakom u dimenziji 3,5-18. Da li imaš kakvu informaciju, cijena i rokovi nabave?
 
Mislim da na to možeš zaboraviti. Sve sam prekopao ali da ima homologaciju za prodaju na tržištu EU i da legalno može doći do HR, ne postoji guma u WW, u traženoj dimenziji.  :(
 
bimba said:
Kako su ti već napisali, to je staza, u dva kruga se to očisti i nemaš straha.  (y)
Bimba molim savjet@!
Sto predlazes da stavim na streetfightera od guma da mogu vozit stintove od 15-tak minuta na Grobniku ali i da mogu cestu vozit s njima?
Mogu li ih narucit u Vas a da me cekaju na Grbniku za instalaciju jer cu bit kratak s vremenom kad krenem put Rijeke.
Hvala unaprijed.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
Bimba molim savjet@!
Sto predlazes da stavim na streetfightera od guma da mogu vozit stintove od 15-tak minuta na Grobniku ali i da mogu cestu vozit s njima?
Mogu li ih narucit u Vas a da me cekaju na Grbniku za instalaciju jer cu bit kratak s vremenom kad krenem put Rijeke.
Hvala unaprijed.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Pirelli Diablo Supercorsa BSB 2170,00 kn
Dunlop GP Racer D211 M&M 2277,00 kn
Dunlop GP RAcer D212 M&M 2534,00 kn
Nikakav problem

 
Hvala puno!
Cujemo se onda krajem mjeseca da to organiziramo.
bimba said:
Pirelli Diablo Supercorsa BSB 2170,00 kn
Dunlop GP Racer D211 M&M 2277,00 kn
Dunlop GP RAcer D212 M&M 2534,00 kn
Nikakav problem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Gume jucer narucene, danas stigle. Vrhunska usluga kao i obicno. Hvala gospon Matko!  (y)

 

Attachments

  • 288C26CD-2FB9-4EEA-BC64-162D94DF1F7F.jpeg
    288C26CD-2FB9-4EEA-BC64-162D94DF1F7F.jpeg
    206.4 KB · Views: 287