GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

bimba said:
Da to ti je to, izražena je potrošnja po sredini i u međusektoru ( onaj dio gume gdje je kontakt kada si u polunagibu ) i to je zasluga lošeg amortizera.

Dakle, odabirom neke druge gume koja je trajnija od Angel ST-a , dobiti češ nešto km, ali za napraviti značajnu razliku treba riješiti amortizer. (y)
Obzirom da će najvjerojatnije motor još samo iduću sezonu biti kod mene neću raditi upgrade amortizera...koje bi nakon svega rečenog bilo bolje rješenje, Z8M ili 01?
 
Ako je tako onda se i ne isplati. S obzirom na sve, mislim da ti je Z8 isplativija varijanta  (y)
 
Onda će biti Z8...javim se za koji dan s podacima za ponudu i plaćanje, makar me imate negdje u bazi od prošle kupnje... [emoji41]
 
maredo said:
Evo zadnje ST..
d4bf9dffa6ddf86f43e8488882542f61.jpg

Ista guma kao moja . Interesantno kada ju više tjeram po nagibima nikada nije pustila a jednom smo išli na neku opuštenu vožnju sa frendovima i dva puta na skoro nikakvim zavojima .
 
LemmyZD said:
Oće bit Reensport u 120/180? vidim da nema sad?

Kroz 10-tak dana će mi doći manja pošiljka , i među ostalim nekoliko komada Reensporta. Javi ako želiš da ti spremim 1 set  (y)
 
THE BIG BLUE said:
Matko gume jučer stigle,danas montirane, puno hv
ala do slijedeći put

(y)
 
bimba said:
Kroz 10-tak dana će mi doći manja pošiljka , i među ostalim nekoliko komada Reensporta. Javi ako želiš da ti spremim 1 set  (y)
Ostavi sa strane pa javi. Mozda uzmem sa frendom 2 seta ili cak 3 ako budes ima.
 
Riker said:
rMTB5Rx.jpg


Realna priča!
Eto par dana ne pratim temu i odmah na prvu ...... plaaaaaaaaačččč  :LOL: :LOL: :LOL: (y)
Btw, mislim da si ipak malo pretjerao .... barem u kategorijama Wet i Comfort, smanji za jednu stepenicu  :mrgreen:
 
thule_5689 said:
Šta si na lotu dobija?  :mrgreen:
Da sam dobia na lotu ne bi sigurno priko foruma gume naručiva  :LOL:
Ma ima nas 2-3-4 koji se vozimo na njima, a kako su poznate po tome da dugo traju, svima su pri kraju  :mrgreen:
 
limun said:
...
Kopka me da li prijeći na sport gume?
Može mi netko napisati razliku između Metzeler M3 i Pirelli Diablo?

Hvala
Ako te kopka za probu, onda preporučujem "Mitas SF+" jer nisu skupa a dobre su, osim toga M3 i Diablo će ti vrlo vjerojatno bit puno starije od Mitasa pa je tu pitanje skladištenja i taj đir.

Inače što se razlike između M3 i Diabla tiče, iako je bilo davno da sam ih vozio, jedino što mi je ostalo u sjećanju da je Diablo konstrukcijski tvrđa guma, što se držanja tiče obje su tu negdje, M3 možda ima manu iznenadnijeg puštanja gripa, no kad je malo upoznaš to više nije mana.  Inače osobno sam dosta vozio na Metzeleru i baš tih M3 sam najviše potrošio.
 
M3 eee. I ja ih se sjecam. Odlicne gume. Meni draze od m5 na kraju bile.
Za s2r1000 i vise nego dovoljne.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
MIK0 said:
osim toga M3 i Diablo će ti vrlo vjerojatno bit puno starije od Mitasa pa je tu pitanje skladištenja i taj đir.
ne znam za m3, ali diablo se još uvijek proizvodi tako da su i dotovi noviji..
 
s2r said:
M3 eee. I ja ih se sjecam. Odlicne gume. Meni draze od m5 na kraju bile.
Za s2r1000 i vise nego dovoljne.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
M5 je bila živo smeće ...dok se ne ugriju sam mislio da će mi se izut sa felgi, trajale su cca. 2000 km, ugl. stavio sam samo jedan set i promijenio brand sve dok nije izašao M7RR
 
MOONSHIELD said:
ne znam za m3, ali diablo se još uvijek proizvodi tako da su i dotovi noviji..
S obzirom da je usporedba sa M3 nekako sumnjam da priča o posljednjem Diablu  :misli:
 
MIK0 said:
S obzirom da je usporedba sa M3 nekako sumnjam da priča o posljednjem Diablu  :misli:
pretpostavljam da je priča o ovome, običan najobičniji diablo
https://www.kupigume.hr/moto-gume/set-moto-gume-pirelli-diablo-120-70-zr-17-180-55-zr-17/bb17e16bc1510a90a72747bd291f43a3-e3a422372b1e4062c73fe3b93f7edd7c

sasvim korektna guma, meni bolja od m3, tvrđa od mitasa, treba joj malo grijanja, ali vjerojatno i malo duže traje, s obzirom da je lani bila jeftinija od mitasa parsto kuna, uzeo sam preko nekoliko setova i nemam primjedbe, ove zime (za iduću sezonu) se ipak kupuje mitas :mrgreen:
 
Evo stvarno me čudi da to još ima u proizvodnji, nije baš da pratim tematiku do te mjere ali ovako na prvu ne kužim njihovu filozofiju da istovremeno rade sve modele Diabla  :misli:
 
a isto tak u sport touring segmentu imaju i angel gt, angel st i prastaru diablo stradu :LOL:
diablo strada je po meni najbolja sport touring guma koju sam vozio i k tome je trenutno set kod bimbe 900 i nešto sitno kuna, što je smiješna cijena za odličnu gumu (y)