GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

A jel moguće da sam ja ovo pobrao negdje na cesti ili mi je to netko
namjerno zakucao u gumu :misli: Žena se kune da nije :D
 

Attachments

  • 20170816_082851.jpg
    20170816_082851.jpg
    1,011.5 KB · Views: 286
  • 20170814_163723.jpg
    20170814_163723.jpg
    1.6 MB · Views: 255
Moguće ... ja sam jednom pobrao onu šarafČINU za učvršćenje krovnih "salonit" ploča  (da, znam točno di i kada).
 
Sve je to pussy smoke za ovo što se dogodilo mom frendu. Taj je tako stručno skupio nekekav šaraf sa ceste da je ne samo probio gumu nego i felgu na Multistradi. Njih dvoje na motoru, srećom mala brzina zbog radova na cesti.










 
To ako nije bila neka armatura dobro učvršćena u podlogu ja bih se jako zapitao kakve su to felge da ih šaraf probije
 
Ispao s kardana bmw-a  :LOL:

ali šalu nastranu, pa mogli su stradati zbog toga da je iole veća brzina, to je trenutno izbijanje zraka a lako moguće i blokiranje kotača tim šarafom ili gumom koja bi se svukla s felge
Meni je na tdm napukla felga na spoju kraka s obručem ali to je ispuštalo par min tako da nije bilo posljedica, a i pogodio sam šaht dobrih 4-5cm ispod razine ceste u krajnjem nagibu tako da mi je odmah bilo jasno da će neka šteta nastati  :mrgreen:
 
ma nema toga što lemilica ne popravi.. :mrgreen: :mrgreen:

uvijek strada zadnja, prednja podigne a zadnja ga pokupi...

ovo s felgom je nenadjebivo kako su riješili stvar sa štetom, jel to kod nas bilo ili??
 
Pozdrav

pitanje

Nabavka guma za Suzuki V strom DL 650

Dimenzije su 110/80-19 i 150/70-17

Ima li kakav set i koje gume gore. Vožnja je normalno brza ( ne divljam) ciljam suho vrijeme ali me tu i tam ulovi kiša, i nisam neka marka od vožnje ali ni početnik

Savjet molim - Pirelli scorpion II ( to ima moja ekipa na GS ovima x2 i stromovimax1) ili kaj drugo

 
Po napisanom, mislim da ti je Metzeler Tourance Next najbolji izbor, s tim da je i Scorpion Traill II takođe odličan izbor. Gume su po karakteristikama slične, gotovo iste, razlika je u profilu gume , samim time u voznim osobinama, gdje je T.Next neutralnija guma, dobar kompromis između stabilnosti na pravcu i zavoja, dok je Sc.Trail II oštriji , odnosno više postavljen prema sportu, i iz tog razloga smatram da bi ti T.Next bio " ugodniji " za voziti.
(y)
 
Da iskoristim priliku , dok se ne stavi obavijest na naslovnicu, od danas je u Motobox-u počela zimska akcija na gume, koja traje do 15.02 .2019 ili do isteka zaliha. Cijene guma su spuštene od 10 do 35 %, i sada je stvarno prilika da se kupi gume po fantastičnim cijenama.

Npr. Set Angel ST-a u dimenzijama 120/70-17 i 180/55-17 je za gotovinu 1103,00 kn  (y)

Sve informacije o dostupnosti kao i  cijenama su vidljive na www.motogume.hr  (y)
 
Ovu akciju od Motoboxa sam i ja uoči i baš gledao te Pirelli Angel ST. Koja je razlika izmedju njih i Angel GT?

Sent from my 2014813 using Tapatalk

 
Bimba, nakon dva seta Angel ST uzeo bi neku malo "ozbiljniju" gumu...drugi set ST-a mi je pod kraj malo slabije držao ili se ja drukčije vozim...set je za Versys 650 abs..često sam sa ženom i tri kofera...razmišljam o Metzeler Z8 M ili Roadtec 01, ima li na njima kakva akcija kao na Pirelliju? Cijena za gotovinu?