HAK+ članstvo

Ja im platio 100kn; za nas jadne studente kao daju 50%; pa rekoh -eto vam  :mrgreen:

I taj dan, mi krepa akumulator na autu. Da je bar bilo proknjiženo, bi ih zvao da mi odšlepaju auto 2km do hiže  :mrgreen:
 
smarty said:
Ja im platio 100kn; za nas jadne studente kao daju 50%; pa rekoh -eto vam  :mrgreen:

I taj dan, mi krepa akumulator na autu. Da je bar bilo proknjiženo, bi ih zvao da mi odšlepaju auto 2km do hiže  :mrgreen:
Jel' taj popust vrijedi i za izvanredne studente???
 
vrijedi od kad platiš, dokaz je potvrda uplate, onoga ne kužim koji voza ta smeća od auta da je triput koristio šlepanje i rentakar riješi se smeća da nemaš problema više me isekera čekanje i kvar na cesti nego neznam kakva lova 8)
 
gorank said:
Jel' taj popust vrijedi i za izvanredne studente???

Pa na onom zahtjevu je i moja baba mogla napisat da je student. Samo staviš x da si student, platiš duplo manje i bog. Nigdje ne piše da treba dostaviti neki dokaz.
Možda te na cesti poslije traže potvrdu vakulteta  :LOL:
 
sa hakom treba potpisati  :ugovor: jer ako razbijes  :skuter: ili  :vozi: poslije ces se  :nasilni:
 
- nisam sujevjeran, ali 99% ak se učlanim u HAK, sutra puknem sa motora,

tako da ništa od toga za sada :mrgreen:
 
Za 5 godina koliko sam član HAK-a, imao sam toliko šlepanja auta zbog kvara da su mi ušparali bar 5000 kN ( sve se bojim i doći k njima da mi ne zabrane produljenje članstva :mrgreen:)
 
Nisam dugo bio na forumu i ne da mi se čitat cijelu temu al evo mog iskustva. Možda nekom pomogne.

Nekih 20 km od kuće mi je stala Aprilia Pegaso IE (običan problem sa svijećicom, al izgledalo je opasno pošto se palila ledica od ubrizgavanja), zvao sam HAK pošto sam član i lik mi je rekao da imam 20% popusta na šlepanje. Platio sam nekih 300 kn za tih 20 km. Nakon toga mi je rekao da ja nisam član motociklist nego neki član kao obiteljski, nisam ga razumio. Ugl. rekao je da je za članove motocikliste šlepanje potpuno BESPLATNO tj. NE PLAĆA SE.

Mislim da se isplati biti član jer znam ljudi koji su platili i po 800 kn za šlepanje. Kad ti motor negdje dalje stane nemaš drugog izbora (a tko zna, možda je subjektivno).  :D

Pozdrav
 
Webfreak said:
Nisam dugo bio na forumu i ne da mi se čitat cijelu temu al evo mog iskustva. Možda nekom pomogne.

Nekih 20 km od kuće mi je stala Aprilia Pegaso IE (običan problem sa svijećicom, al izgledalo je opasno pošto se palila ledica od ubrizgavanja), zvao sam HAK pošto sam član i lik mi je rekao da imam 20% popusta na šlepanje. Platio sam nekih 300 kn za tih 20 km. Nakon toga mi je rekao da ja nisam član motociklist nego neki član kao obiteljski, nisam ga razumio. Ugl. rekao je da je za članove motocikliste šlepanje potpuno BESPLATNO tj. NE PLAĆA SE.

Mislim da se isplati biti član jer znam ljudi koji su platili i po 800 kn za šlepanje. Kad ti motor negdje dalje stane nemaš drugog izbora (a tko zna, možda je subjektivno).  :D

Pozdrav
Ovo boldano mi nije jasno. Koliko znam, ja sam član HAK-a preko Dinersa, članstvo mi vrijedi za bilo koje vozilo s kojim se nađem u kvaru, svejedno motor ili auto. Nekada je bilo da je u članskoj pisala registracija vozila koju si prijavio kod učlanjenja i onda je popravak i prijevoz vrijedio samo za to vozilo. :misli:
 
Bilo je to nešto zapetljano kada su uveli tog "člana motociklista". Pa nisi mogao npr. besplatno šlepati auto ako si bio član motociklist i obrnuto.
Ali po novome su to ukinuli. Znači postoje ona 3 paketa i sva 3 pokrivaju sve od freze do borbenog oklopnog vozila.
 
Ne, ne radi se o popustu, da je samo popust, ne bi to sigurno plaćao. Dobio sam knjižicu i u njoj piše ovo:

-servis na cesti, pokriće troškova do 1.200,00kn (tj. to je dio koji se odnosi na članstvo u HAK-u, uz sve ostalo šta ide, da sada ne nabrajam)

Dio HAK+

Bonovi:
-jedan besplatan prijevoz vozila oštećenog u prometnoj nesreći na teritoriju RH ili u iznozemstvu do iznosa od 5.000,00kn
-jedan besplatan prijevoz vozila u kvaru na teritoriju RH ili u iznozemstvu do prvog ovlaštenog servisa do iznosa od 1.200,00kn
-priznavanje troškova rent-a-cara-a, prvi dan 100%, dodatna dva dana sa popustom koji je dogovoren sa poduzećem
-troškovi jednog noćenja u hotelu u RH 100%
-jedan besplatan prijevoz u slučaju bolesti

Krediti (dakle kao kreditna kartica, ali se ti troškovi moraju podmiriti)
-200EUR za boravak u hotelu
-500EUR za avionsku kartu
-300EUR vlak ili autobus
-30EUR za pravni savjet

+350,00EUR "čekova" kojima se mogu platiti dodatni troškovi

Po meni se to isplati, za RH mi niti nije toliko bitno, ali ipak kada sam u inozemstvu se lakše osjećam da sam koliko toliko osiguran (ja i motor). Jedino bi volio čuti od nekoga da to funkcionira kako treba :)
Već drugi put me zaje... iz Hak-a , ne žele me odšlepati zato jer nisam nazvao sinoć u četiri ujutro neposredno nakon nesreće, već danas ujutro kada sam se smirio od šoka i odlučio što ću i kako ću s obzirom da auto i nije u voznom stanju. Smeća maliciozna
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Sta ce vam taj HAK...to sad na tehnickom nude mislim sva osiguranja uz malu nadoplatu...u Savi ima...
 
Sorry, kako HAK zna kad je vozilo točno u kvaru?
Ako pitaju, slaže im se.

Mi smo zvali 30 min. Nakon problema, došao za 1h i šlepao nas 50 km.
 
Sorry, kako HAK zna kad je vozilo točno u kvaru?
Ako pitaju, slaže im se.

Mi smo zvali 30 min. Nakon problema, došao za 1h i šlepao nas 50 km.
Imao je sudar, a ne kvar.
iako i to mi nema logike, što HAK asistencija ima sa vremenom sudara/kvara?? jedino ako ističe usluga taman taj dan...
tvoje je odšlepat jebeno nevozno vozilo i ne kenjat puno...to sam platio a ne da mi kenjaš "nemože ovo, ne može ono"
ili slovima od 30cm napiši na ugovoru "najkasnije 30 min od nezgode MORATE zvati HAK inače ne vršimo uslugu" iz nekog razloga...

kako HAK godinama ne pruža uslugu za motocikle izvan RH (ne znam jel još pružaju u RH), ja sam odavno na Oryx... srećom još mi nije trebalo, neka tako i ostane i nitko sretniji i bolje potrošenih 400kn godišnje...
 
Sta ce vam taj HAK...to sad na tehnickom nude mislim sva osiguranja uz malu nadoplatu...u Savi ima...
A dijelomično, kolega imao problem i šlep preko police osiguranja pokriva do troška od 400 kn. Sve iznad toga sam plaćaš. Ovisno gdje imaš kvar, to ti ne bude dosta da ti ga odpelja do prvog službenog servisa...
 
Koja je najbolja asistencija, a da šljaka i u balkanskim zemljama (srbija, cg, albanija, makendonija, rumunjska...)?
HAK mi je nekak li-la zadnjih godina i za po HR, a kamoli "po vani".
Dal ima kakva pametnija alternativa ili samo HAK i nadati se da mi ne bude trebal?
Sava asistenciju imam placenu na polici osiguranja, ali oni su lihvari zecsi i na njih se ne moze osloniti....
 
Mislim da je samo glava najpametnija asistencija...