HITNO!!! POMOC !!Remen za 250 ccm

Status
Not open for further replies.

full88

Active member
Sad me Damir zvao, nekom od nasih je u Sloveniji puknul remen (nije mi stigao rec kome) pa ako netko ima neki rabljeni remen ili novi nije bitno nek se javi sto prije, da se nađemo tak da im mogu otfurat da ne šlepaju skuter  :? :?

Ajde ak ima ko da pomogne nek se javi sto prije tu ili meni na pp  (y)

Hvala!
 
Napisi za koji skuter  :wink:
 
Nisu mi rekli, ali sudeci po voznom parku zg ekipe vjerojatno Nexus 250 ili neki iz piaggio skupine, drugih nema...trazeni remen trebam na podrucju Zagreba  (y)

Ako nema nitko mozda neki kontakt iz Slovenije ko bi mogao rijesit problem  :?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Malo sam procackao u temi i s obzirom ko je isao 99% Nexus 250 ..
 
Kolega je BMOO21 a skuter je Nexus
 
I mene je zvao član @Mandrake. Jako mi je žao što nikako nisam mogao pomoč, ali ni jedan prijatel nije imao remeni ni "alat" koji su trebali. Da je bilo bliže mogao bih ponudit da ostave motor kod mene ali "stali" su oko 80km od mene. Nadam se da če se barem sretno vratit.
 
Tmax said:
I mene je zvao član @Mandrake. Jako mi je žao što nikako nisam mogao pomoč, ali ni jedan prijatel nije imao remeni ni "alat" koji su trebali. Da je bilo bliže mogao bih ponudit da ostave motor kod mene ali "stali" su oko 80km od mene. Nadam se da če se barem sretno vratit.

JBG,..bitno je da se proba  (y)

Malo je zeznuto jer je suncana nedjelja, pa osim kaj se ne radi ekipa se i vozi okolo pa nemres nikog ulovit  :koka:
 
mrcina said:
pa gdje je ostao. tmax a odakle si ti.

Ja sam iz CE, a stali su malo pred gradom Grosuplje, koliko je meni znano. Ali ono što ne "valja" je to da su išli autoputem pa treba motor maknut. Stvarno mi je žao što nisam mogao pomoč :(.
 
e budale a cesta lijepih okolnih oni po autocesti i kak sad doč do njih nikak bez vinjete.

pa dobro nisu baš daleko samo što je pristup jeben i nezna se gdje je prva benzinska da se montira remen.

 
Fran Zgb said:
jebote vinjeta kosta 50kn, napisao si to kao da kosta soma kn

50 po 50 i eto somića

p.s. ako ti je to sića daj meni  :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,187672.0.html
 
dannyghost said:
50 po 50 i eto somića

p.s. ako ti je to sića daj meni  :mrgreen:

sica mi je 50kn ako je u pitanju frend koji je u nekoj zabiti i treba mu frend
nemrem vjerovati da "razlog" da ne odes pomoci nekom je kaj treba vinjeta od 50kn a imas skuter kaj vrijedi 3-4k eura
 
ajde ajde, već sam te predložio za " stranac u noći" - požrtvovni davatelj mjeseca   :mrgreen: :mrgreen:



obzirom da je baywatch Fran spasio žrtve, ova tema se zatvara
:mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.