Hoće li ove godine biti izmjena zakona?

lucarr said:
meni je vremenski trebalo sve skupa oko 2 mjeseca..s tim da sam morao cekati toplije vrijeme.
Idi se upisi u autoskolu, rjesis sva predavanja i ispite preko zime i kad dođe toplije vrijeme, polozis i voznju (y)

S instruktorom se sve mozes dogovoriti, obavljas voznju kad ti imas vremena.

I za ovo placanje na rate, sam da ti velim..vozacku neces dobit prije nego sto platis sve rate, ako si mozda mislio kasnije placati :wink:
 
lucarr said:
meni je vremenski trebalo sve skupa oko 2 mjeseca..s tim da sam morao cekati toplije vrijeme.
Idi se upisi u autoskolu, rjesis sva predavanja i ispite preko zime i kad dođe toplije vrijeme, polozis i voznju (y)

S instruktorom se sve mozes dogovoriti, obavljas voznju kad ti imas vremena.

I za ovo placanje na rate, sam da ti velim..vozacku neces dobit prije nego sto platis sve rate, ako si mozda mislio kasnije placati :wink:
Ja sam dobio prije otplate svih rata.
 
ja sam pitao, meni nisu htjeli prije dati, jer sam i ja razmatrao da platim na rate..valjda ovisi od autoskole..treba pitati
 
BeLa-Vg said:
Oke, riješeno!

A je upisan!!! Mamu im *ebem to je isto moglo bit i prije 3 godine  :x :x :x

Nikad nije kasno  :mrgreen:
 
Pitanje za sretnike :) koji su nedavno upisali A2 i A, a imali su A1 od prije

Znači što je  sve potrebno za upis A2 i A?  Valjda nemoram plaćat liječnički ponovo.
 
Ljecnicki bi trebao vrijedit i od drugih kategorija, je tako? :misli:

Bar bi tako bilo logicno, al ne cudi me ako nije tako s obzirom kakvi su nam zakoni. :angry:
 
ne smije liječnički bit stariji od 6 ili 12 mj..koliko se sjećam..  :tongue:

tako da ti ne gine opet platit.. :p



trebaju ti samo pare za upisat,niš više..  :grin:
 
irsel said:
ne smije liječnički bit stariji od 6 ili 12 mj..koliko se sjećam..  :tongue:

tako da ti ne gine opet platit.. :p



trebaju ti samo pare za upisat,niš više..  :grin:

Sad je godinu i po. :misli:
 
Zog said:
Sad je godinu i po. :misli:
Taman da bi mogli reć da su produžili, a opet moraš na lječnički ako polažaš svake 2 godine :palacdolje:
 
Miki666 said:
Ljecnicki bi trebao vrijedit i od drugih kategorija, je tako? :misli:

Bar bi tako bilo logicno, al ne cudi me ako nije tako s obzirom kakvi su nam zakoni. :angry:

Nula bodova, jednom kad se iskoristi nekakav broj (ili racun, bo) ljecnickog u stampanje vozacke, vise ne vazi, jedino ako mislis do sljedeceg polaganja ne upisat kategoriju u vozacku :D
Tako je bar bio slučaj kod mene, a i kod frenda koji bi ovih dana trebao polagat A2
 
miš. said:
Nula bodova, jednom kad se iskoristi nekakav broj (ili racun, bo) ljecnickog u stampanje vozacke, vise ne vazi, jedino ako mislis do sljedeceg polaganja ne upisat kategoriju u vozacku :D
Tako je bar bio slučaj kod mene, a i kod frenda koji bi ovih dana trebao polagat A2

To znam, nego meni bi samo trebali upisat u vozačku A2 i A, znači nisam polagao već imam A1 od 2007 god.

Ako ću opet morat plačat liječnički onda su stvarno stoka jer sam ga već dvaput plaćao kad sam polagao za A1 sa 16 i za B sa 18.
 
Ne treba ti novi liječnički... Mene i ostale koji su poslije mene išli po kategoriju ovdje u Slavonskom Brodu tražili su stari liječnički (onaj koji si napravio kad si polagao A1, znači star nekoliko godina) i uvjerenje da si položio A1 (ono koje ti da ispitivač na vozačkom kad položiš). Ja naravno nisam imao ni jedno ni drugo (ne čuvam pizdarije otprije 4 godine) i ipak mi je napravila bez problema sve.  (y)
 
Evo da se pohvalim da su i meni upisali A2 i A. Istina da kasne 3 godine, al dobro bolje ikad nego nikad :)
 
već se je izmjenilo - npr OBJESNA VOŽNJA, kaj god to znači pazi kaj delaš na cesti z vozilom na dva ili više kotača  8)
 
zaroz said:
da napišem rezime ove priče...
bio danas kod nas na mupu, upisali mi A kategoriju. u početku su me malo blijedo gledali i zajebavali, ali poslije su dobili dopis iz zagreba i sve je prošlo ok. izašlo me ravno 115 kn (troškovi, takse i slike), znači uštedio sam par tisuća kuna što nisam morao opet polagati A2 i A.

puuuuno hvala vickodu na informaciji o ovome, da nije njega još bih bio u zabludi. znači, svi vi koji ste položili A1 po starom zakonu (prije 17.6.2008.) ne morate polagati A2 i A, nego samo odite da vam upišu A!  (y)

ja sam A1 položio, u 11 mjesecu 2008, kad sam napunio 16 godina, a A2 (i B, no nebitno sad) sam položio 2 godine kasnije kad sam napunio 18 god,

znači za mene to ne vrijedi sad, ili???  :? :? :? :? :? :? :?
 
Brne said:
ja sam A1 položio, u 11 mjesecu 2008, kad sam napunio 16 godina, a A2 (i B, no nebitno sad) sam položio 2 godine kasnije kad sam napunio 18 god,

znači za mene to ne vrijedi sad, ili???  :? :? :? :? :? :? :?
Ne, pa vidiš da je napiso "svi koji ste položili do 17.6.2008., a ti si u 11. mjesecu. Zakasnio si 5 mjeseci.

Osim ako se nešto da smjljet onda možda uštediš tu lovu za A.
 
Miki666 said:
Ne, pa vidiš da je napiso "svi koji ste položili do 17.6.2008., a ti si u 11. mjesecu. Zakasnio si 5 mjeseci.

Osim ako se nešto da smjljet onda možda uštediš tu lovu za A.

pa to i mene zanima..

da li pisati u ministarstvo, ili nešto

kako glupo, što su to stavili samo do 7og mjeseca!  :x :x trebali su stavit za cijelu godinu...!
ovako ima oštećenih!
:?