Honda 2014. g

Jurko006

New member
Malo iz dosade gledam oglase pa sam naišao na ovo:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf650f-hornet-abs-649-cm3-oglas-23787226

Ne kontam kako je uspio ulupat 50 000 km u 3 godine osim ako je motor od autoskole? Cifra mi se učinila ok. Sta vi mislite o motoru?
 
je stvarno čudo....
meni (koji nemam vremena za vozit se) za toliko natuć treba jedna godina više.......
a nisu čudni motori sa 20 000km i preko 10 godina starosti..........
 
bome svaka mu čast (y) nek je motor vožen,to je dobro!
sumnjam da je od autoškole jer je to velika kilometraža za napravit s kandidatima,barem je to moje mišljenje :wink:
nazovi pa preispitaj malo situaciju :wink:
 
Jurko006 said:
Malo iz dosade gledam oglase pa sam naišao na ovo:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf650f-hornet-abs-649-cm3-oglas-23787226

Ne kontam kako je uspio ulupat 50 000 km u 3 godine osim ako je motor od autoskole? Cifra mi se učinila ok. Sta vi mislite o motoru?

Neki ljudi se i voze, nemaju motor samo za ukras.
 
Ok iznapadali ste me sad sto sam podigao pitanje da je to dosta kilometara u kratkom vremenu, valjda vi proputujete pola Europe svake godine, klanjam se.
Kolega koji svaki dan putuje iz Đakova u Osijek na posao autom i ide jednom godišnje na more, prođe cca 25 000 km godišnje, znači autom, svih 12 mjeseci u godini.
Samo mi bila neobična kilometraza za to godiste. Jasno mi je da je pola motora na njuškalu koji su 10-15 godina stari, sa skidanim kilometrima. Ali samo kazem da mi je 50 000 puno za 3 godine, pogotovo za motor koji nije enduro, tj predviđen za dulja putovanja. Pa sam se pitao ima li neka priča iza toga.
 
Budem, hvala  :)


Hornet4 said:
bome svaka mu čast (y) nek je motor vožen,to je dobro!
sumnjam da je od autoškole jer je to velika kilometraža za napravit s kandidatima,barem je to moje mišljenje :wink:
nazovi pa preispitaj malo situaciju :wink:
 
Jurko006 said:
Ali samo kazem da mi je 50 000 puno za 3 godine,

Prvi motor 30000 u godini dana sa tri velika pada  ... kad sam počel enduro vozit , u tri godine redom ... 135 km ,850 km i treće 1500....prodal motor na dva mjeseca , skužil da to nije pametno  ... i eto sad svake godine 1500 do 3000 i to je to za gušt , do jaja !!!  :021: :021:
 
A nikome nije palo na pamet, da je zabunom u oglasu doda nulu viška? :misli:
 
stojedan said:
Prvi motor 30000 u godini dana sa tri velika pada  ... kad sam počel enduro vozit , u tri godine redom ... 135 km ,850 km i treće 1500....prodal motor na dva mjeseca , skužil da to nije pametno  ... i eto sad svake godine 1500 do 3000 i to je to za gušt , do jaja !!!  :021: :021:
I onda se svi čude kad neko ima 20-30tkm u 10g.
 
Dene said:
I onda se svi čude kad neko ima 20-30tkm u 10g.
nije problem dok netko ima 20-30 tkm u 10 g., problem je kaj 90% motora na njuški od 10 i više godina ima toliko :mrgreen:
 
Jurko006 said:
Ok iznapadali ste me sad sto sam podigao pitanje da je to dosta kilometara u kratkom vremenu, valjda vi proputujete pola Europe svake godine, klanjam se.
Kolega koji svaki dan putuje iz Đakova u Osijek na posao autom i ide jednom godišnje na more, prođe cca 25 000 km godišnje, znači autom, svih 12 mjeseci u godini.
Samo mi bila neobična kilometraza za to godiste. Jasno mi je da je pola motora na njuškalu koji su 10-15 godina stari, sa skidanim kilometrima. Ali samo kazem da mi je 50 000 puno za 3 godine, pogotovo za motor koji nije enduro, tj predviđen za dulja putovanja. Pa sam se pitao ima li neka priča iza toga.

Ja sam s hornetom radio 20000km godišnje. Sve lokalni đirevi u radijusu 300km od mjesta boravka.  :mrgreen:
Za manje od 10000km godišnje, ne bi uopće kupovo motor.
 
Shepa said:
A nikome nije palo na pamet, da je zabunom u oglasu doda nulu viška? :misli:

Ovako ovlaš, mi se čini da je to najizgledniji slučaj. Ne čini mi se da je ovaj motor uhvatio toliko.
 
Sumljivo kad ima malo km, sumljivo kad ima puno km... ko bi vam udovoljio...  :mrgreen:
 
karadolo46 said:
Sumljivo kad ima malo km, sumljivo kad ima puno km... ko bi vam udovoljio...  :mrgreen:

Pa smo hrvati kaj ne.... zato je najsretniji kupac onaj koji kupi motor na kojem je taman skinuto kolko treba  :mrgreen:

Najjače su mi one kad me ispituju koji bi rabljeni motor, ne bi puno platili hteli bi da je oko 10g star, a da ima 20 000km  :mrgreen: :mrgreen: Jer je 35 000km izvoženo  :021:


P.S. Sad vidim od kud je motor, valjda mi je sused, a u Toplicama ga nikad  videl niti čul  :misli: :misli:  Aaaaaaaaaa sad sam skužil po VW na dvorištu, to je ok motor, od motoriste  (y)
 
ja sam na svojoj koži naučio da nije lako prodati motor s puno km iako je bio mehanički savršen i samo iz toga razlog bi radije potpuno svjesno kupio motor na kojem je netko već skinuo km, recimo za shiver sam bio milijun posto siguran da su km skinuti, ali sam ga uzeo usprkos tome :mrgreen:
ovaj hornet ima po meni sasvim realne km i da kupujem takav motor i da sam siguran da ga neću prodavati bi radije uzeo njega nego nekog s 15 tkm (y)
 
Jurko006 said:
Malo iz dosade gledam oglase pa sam naišao na ovo:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf650f-hornet-abs-649-cm3-oglas-23787226

Ne kontam kako je uspio ulupat 50 000 km u 3 godine osim ako je motor od autoskole? Cifra mi se učinila ok. Sta vi mislite o motoru?

prošlu godinu sam kupio od njega fazera 07. god sa 39 tkm, po realnoj cijeni cca 500-800 eura ispod cijene na njuškalu
inače ti lik ima 60 + god.,  nema mob. oglašava u plavom oglasniku a motori su mu u tvorničkom stanju, bez oštečenja, održavani, itd.
isplati se ići vidjeti  (y)
 
zsinkovic said:
prošlu godinu sam kupio od njega fazera 07. god sa 39 tkm, po realnoj cijeni cca 500-800 eura ispod cijene na njuškalu
inače ti lik ima 60 + god.,  nema mob. oglašava u plavom oglasniku a motori su mu u tvorničkom stanju, bez oštečenja, održavani, itd.
isplati se ići vidjeti  (y)

I ima bradu  (y)

On je Kupio novu Yamahu yz450f i dali su mu "novu" ali bila je u izlogu ili kao primjerak je stajala. Kad je to saznal, ljepo ju je vratil tam di je kupil i zahtjeval novu, haha i onda je dobil u drvenoj kutiji  (y)

Sve stoji, od njega se isplati uzet motor jer je 100% ispravan i bez mana, km su tu najmanji problem  (y)
 
To se isplati kupit. 50000 je ništa za nju. Tek se razradila. Ako imaš lovu, ne razmišljaj, nego trk po nju i usreći se :D