Honda CB 1300 - generalni topic

Stršljen said:
imam prijatelju slika,samo sam sad malo u balunu da spajam kabel sa moba...i :mrgreen: imam i cijeli cd...stavit ću sutra popodne(ujutro imam paintball)... (y)
Sliku prije pada imaš na mom avataru(i video uratke u potpisu) a poslje pada ću stavit sutra.
laku noć (y)
nije problem ... cekati cemo
 
nemojte vozit po cesti ovako:slika 1

jer onda bude ovako:slika 2

ali sve je dobro što se dobro svrši:slika 3  :jesus:

Imam slika na cd-u sa mjesta nesreće...kad nađem cd stavit ću... (y)

 
Stršljen said:
ali sve je dobro što se dobro svrši:slika 3  :jesus:
Imam slika na cd-u sa mjesta nesreće...kad nađem cd stavit ću... (y)

lijepo si je preradio :)
ostale slike samo bez zurbe!!
 
Što se tiče probne vožnje to kod nas nema...
Bio sam jučer u Hondu baš malo pogledat imaju li CB 1300 da ga malo uživo vidim, ono, da mogu razmislit, a u sebi se nadam i kakvom zgodnom skontu.
Dođem tamo a oni se čude! Paaaa, taj nam model baš ne ide... i zadnje smo ih imali 5 kom pred godinu dana i odmah smo ih prodali. Ja kažem pa koliko se čeka, a oni: nemožemo vam ga ni naručit, mislim, to nam ne ide.
Inače meni se sviđa onaj sa poluoklopom i ABS om= cca 100 000 kn! Pitam ima li gdje u RH, pa ću se zaletit npr. u ZG ove dane, a oni : NEMA... :misli: :misli:
Moram bit pošten i reć da su me pitali br. tel. da me nazovu kad dođe, ali mi je već bilo pomalo muka od svega pa im nisam htio dat.
Ostajem na XJR do daljnjeg (y)
 
si skuzil u cemu je problem na 1 slici  :mrgreen:
 
heavy said:
Što se tiče probne vožnje to kod nas nema...
Bio sam jučer u Hondu baš malo pogledat imaju li CB 1300 da ga malo uživo vidim, ono, da mogu razmislit, a u sebi se nadam i kakvom zgodnom skontu.
Dođem tamo a oni se čude! Paaaa, taj nam model baš ne ide... i zadnje smo ih imali 5 kom pred godinu dana i odmah smo ih prodali. Ja kažem pa koliko se čeka, a oni: nemožemo vam ga ni naručit, mislim, to nam ne ide.
Inače meni se sviđa onaj sa poluoklopom i ABS om= cca 100 000 kn! Pitam ima li gdje u RH, pa ću se zaletit npr. u ZG ove dane, a oni : NEMA... :misli: :misli:
Moram bit pošten i reć da su me pitali br. tel. da me nazovu kad dođe, ali mi je već bilo pomalo muka od svega pa im nisam htio dat.
Ostajem na XJR do daljnjeg (y)

kak nema pa ja sam bio nedavno u rutingu u zg i bila je jedna ,i nije istina da nema probnih voznji kad ja dobim od honde tu i tamo kad imaju test voznje pozivnicu  :wink: je da je u zadnje vrijeme samo za skutere ali kad je izaso hornet mogao se probati  (y)
 
CB 1300 nemaju, ne može se naručit, a onaj sa poluoklopom nemaju ni u cjeniku. Čak mislim da mi je tip rekao da ga nisu nikad ni imali.  Da me zovu na probnu vožnju nekog skutera to mi ne treba, hvala :(
 
je a di su ljudi onda kupili taj motor  :misli: bila je i s poluoklopom garantiram u rutingu na jankomiru,zovi direkt tamo pa pitaj  (y)

i btw.u nasem hr.cjeniku i katalogu za 2007 postoji i jedna i druga varijanta  (y)

a ako te zovu na test voznje zove te za sve nove modele za koje imaju test voznje a tu spadaju i skuteri nitko ne kaze da moras ici ,niti ja nisam isel  :mrgreen:
 
bjela crta je znak da je na cesti a ne na stazi  :wink: nema svrhe spustati koljeno u zavoj  :mrgreen:
 
RC46 said:
bjela crta je znak da je na cesti a ne na stazi  :wink: nema svrhe spustati koljeno u zavoj  :mrgreen:
Aha  :mrgreen: a svako ima svoj način kako i gdje će se voziti tako da...
 
ma to stoji ali takva tehnika voznje nije za cestu ima svoje prednosti na stazi ali na cesti ima nedostatke a nista se ne dobiva niti si brzi niti se jace nagnes,a niti mu koljeno nije blizu poda  :wink:
 
2 rc 46: sorry,  :oops:  imaš pravo ima je u cjeniku, ja sam gledao cb 1300, onda ima jedna bez cijene, pa onda ta " moja " :D
Dakle ima nade ( iako su mi je probali potopit ) samo bi trebao zvat u ZG. Nije mi to neki veliki bed, ali to mi je mogao napravit i prodavač tamo ( kad takvu stvar oće napravit u npr trgovini cipela za cifru od 500 kn ) i dat mi sve podatke.
 
RC46 said:
ma to stoji ali takva tehnika voznje nije za cestu ima svoje prednosti na stazi ali na cesti ima nedostatke a nista se ne dobiva niti si brzi niti se jace nagnes,a niti mu koljeno nije blizu poda  :wink:

1.Koljeno je dosta puta bilo blizu jako,jednom sam i zaparo sliderom.I bolje je nego prvi seks. :mrgreen:
2.Takva tehnika je dobra i za cestu i za stazu.Možeš pitat zašto. 8)
3.Dobiva se,nije stvar bit brži iako i to možeš ovom tehnikom,i nije stvar u naginjanju.Dapače.
Ogdovore na sve možeš dobit ako te interesira ovo drugo. :mrgreen:

A drugi par rukava je jeli pametno vozit brzo na cesti i zajebavat se sa fizikom. :wink:
 
heavy said:
2 rc 46: sorry,  :oops:  imaš pravo ima je u cjeniku, ja sam gledao cb 1300, onda ima jedna bez cijene, pa onda ta " moja " :D
Dakle ima nade ( iako su mi je probali potopit ) samo bi trebao zvat u ZG. Nije mi to neki veliki bed, ali to mi je mogao napravit i prodavač tamo ( kad takvu stvar oće napravit u npr trgovini cipela za cifru od 500 kn ) i dat mi sve podatke.

Ako ces ici u Zgb ili zvat Hondu u Zgb onda bi ti preporucio TOP MOTO (http://www.topmoto.hr/moto.php?motor=cb13008&do=12&id=21), jer su decki zbilja zakon i ne odjebu te ko svi ostali Honda dileri,a Ruting u Zagrebu ti je isti k.... ko i ovi tvoji tu di si isao ako ne i gori... Sretno...  (y)
 
Pozdravljam sve vlasnike " kraljice nakeda ". Vlasnik sam od 5 mj. 2007 , napravio 26000 km i dajem si za pravo da ocijenim kao daaaaaleko najbolji u klasi. To govorim zato što od 1999 vozim i posjedujem motore samo iz te klase. Yamaha xyr , bandit 1200s, zrx 1200 i sad deserrt.! O nekim detaljima ne bih puno ali taj motor je tako pogođen da ne osjetiš stvarnu težinu, upravljiv , upravo na prebacivanjima je za konkurenciju daleko naprijed. Odlićan ovjes i mogučnost podešavanja je prava stvar. Jedina mana po meni je potrošnja , koja je veča osjetno od mojeg zadnjeg motora zrx.- 1200 i to samo u oštrijoj vožnji, ali bože dragi onaj osječaj vrijedi koje litre više. I svima koji voze cb-1300 mogu preporućit danlopice road smart. To je četvrti model guma koji sam isprobao i daleko je najpogođeniji za nju.  Živjeli i dobro se vozili.....
 
Mr. Noo said:
Pozdravljam sve vlasnike " kraljice nakeda ". Vlasnik sam od 5 mj. 2007 , napravio 26000 km i dajem si za pravo da ocijenim kao daaaaaleko najbolji u klasi. To govorim zato što od 1999 vozim i posjedujem motore samo iz te klase. Yamaha xyr , bandit 1200s, zrx 1200 i sad deserrt.! O nekim detaljima ne bih puno ali taj motor je tako pogođen da ne osjetiš stvarnu težinu, upravljiv , upravo na prebacivanjima je za konkurenciju daleko naprijed. Odlićan ovjes i mogučnost podešavanja je prava stvar. Jedina mana po meni je potrošnja , koja je veča osjetno od mojeg zadnjeg motora zrx.- 1200 i to samo u oštrijoj vožnji, ali bože dragi onaj osječaj vrijedi koje litre više. I svima koji voze cb-1300 mogu preporućit danlopice road smart. To je četvrti model guma koji sam isprobao i daleko je najpogođeniji za nju.  Živjeli i dobro se vozili.....

slažem se u potpunosti,  (y)
odlične su čak ni na splitskom ledu :x
nisu još počelie sklizat iako su prošle 8000 km
 
Mr. Noo said:
Pozdravljam sve vlasnike " kraljice nakeda ". Vlasnik sam od 5 mj. 2007 , napravio 26000 km i dajem si za pravo da ocijenim kao daaaaaleko najbolji u klasi. To govorim zato što od 1999 vozim i posjedujem motore samo iz te klase. Yamaha xyr , bandit 1200s, zrx 1200 i sad deserrt.! O nekim detaljima ne bih puno ali taj motor je tako pogođen da ne osjetiš stvarnu težinu, upravljiv , upravo na prebacivanjima je za konkurenciju daleko naprijed. Odlićan ovjes i mogučnost podešavanja je prava stvar. Jedina mana po meni je potrošnja , koja je veča osjetno od mojeg zadnjeg motora zrx.- 1200 i to samo u oštrijoj vožnji, ali bože dragi onaj osječaj vrijedi koje litre više. I svima koji voze cb-1300 mogu preporućit danlopice road smart. To je četvrti model guma koji sam isprobao i daleko je najpogođeniji za nju.  Živjeli i dobro se vozili.....

kraljica nakeda = kako je jedan kolega rekao majka svih motora nakon sto je prodao repsol i kupio cb1300
dunlop road smart - ove godine tri seta tih guma i ne mijenjam za sada jos.
najsladje je kada u zavoju malo jace otvoris gas pa ti se na asfaltu ocrta jedna crna linija.

ah da, potrosnja je relativna stvar  :LOL:
 
Zvao sam i top moto danas- nema  :cry: za sad, a one sa poluoklopom nisu ni imali.
Kaže vrlo ljubazan prodavač sa druge strane da se ti motori proizvode u Japanu i dobivaju "na kapaljku", a da se zbog tečaja jena ne može ni pretpostaviti koja bi mogla biti cijena u proljeće  :? . Bude mi javio kad sazna štogod. Ljubazan i poslovan čovjek, nema šta.  (y)

Dobro jel ima ko taj model sa poluoklpopm i ABS-om?
Dal taj zbilja vrijedi te razlike para od golog? :misli:  Dajte malo dojmova...
 
abs +  (y) a i polu oklop nije za baciti ako se mislis brzo voziti ,a dokazano je da mali vizir na nakedima oko lampe izaziva shimy efect u nekim slucajevima  :palacdolje: