Honda CB 1300 - generalni topic

primate u drustvo i ostale hondoljupce koji bi se vozili po alpama  :misli:
 
Mr. Noo said:
Evo ti cesta na grosu, točnije do bajkerskog gnijezda!!

nice  :slinavac:
 
i ja bi rado ako posao i financije dopuste  (y) (y) (y)
 
RC46 said:
primate u drustvo i ostale hondoljupce koji bi se vozili po alpama  :misli:
naravno.
 
RC46 said:
i ja bi rado ako posao i financije dopuste  (y) (y) (y)
jedan vikend cemo naci i vremena i novaca  (y)
 
heavy said:
Što se tiče probne vožnje to kod nas nema...
Bio sam jučer u Hondu baš malo pogledat imaju li CB 1300 da ga malo uživo vidim, ono, da mogu razmislit, a u sebi se nadam i kakvom zgodnom skontu.
Dođem tamo a oni se čude! Paaaa, taj nam model baš ne ide... i zadnje smo ih imali 5 kom pred godinu dana i odmah smo ih prodali. Ja kažem pa koliko se čeka, a oni: nemožemo vam ga ni naručit, mislim, to nam ne ide.
Inače meni se sviđa onaj sa poluoklopom i ABS om= cca 100 000 kn! Pitam ima li gdje u RH, pa ću se zaletit npr. u ZG ove dane, a oni : NEMA... :misli: :misli:
Moram bit pošten i reć da su me pitali br. tel. da me nazovu kad dođe, ali mi je već bilo pomalo muka od svega pa im nisam htio dat.
Ostajem na XJR do daljnjeg (y)
kakve su mogucnosti uvoza novih motora? u austriji npr. ( a vjerujem i u slo ) ih ima. rok za isporuku moze biti vrlo kratak. pitanje je da li ovlasteni servisi i distributeri "smiju" na taj nacin komunicirati medjusobom? kako bi to moglo funkcionirati: ti das nalog za kupnju tog motora kojeg si vec odabrao. ostatak price odradi tvoj distributer za tebe. naravno troskove koji se ne mogu izbjeci ti zaracuna.
 
Ne znam kako to u Hondi ide, ali nedavno sa bio na servisu sa Yamahom kod servisera koji prodaje i Kawu. Tako pričamo nas dvojica, a on mi kaže da je austrijski zastupnik naručio više ninji nego ih uspijeva prodat, pa se već u 9 mj. nude po akcijskim cijenama tu kod nas???
Ali sad, to je u stvari ponuda od tog zastupnika, a ne traženje našeg. Vjerojatno je to bitna razlika :misli:
 
Sad sam pročitao na drugoj temi da će zbog tečaja jena honde koje dolaze iz JP slijedeće godine biti 40% skuplje! ! ! :cry:
Moja CB 1300 bi po tome došla 140 000 kn :x TIH PARA NE VRIJEDI!
 
heavy said:
Moja CB 1300 bi po tome došla 140 000 kn :x TIH PARA NE VRIJEDI!

ma ne vrijedi ona niti sadašnjih 91990  :palacdolje:  pa čak možda i akcijska cijena je još uvijek to much...  :wink:
 
Medo said:
Ne kužim tu tvoju matematiku, prema mojoj je 80000kn+40%=112000kn

Vjerovatno je racunao punu cijenu S verzije a ona je oko 100000 kn... Kako god, to je sve turbo preskupo...
 
heavy said:
Sad sam pročitao na drugoj temi da će zbog tečaja jena honde koje dolaze iz JP slijedeće godine biti 40% skuplje! ! ! :cry:
Moja CB 1300 bi po tome došla 140 000 kn :x TIH PARA NE VRIJEDI!
cisto sumnjam da ce cijene ici bas tako gore. jer kako je ova financijska kriza natupila take je kupovna moc ljudi smanjena ( logicno ). samo sto cijena moze biti kakva hoce i to nitko ne kupuje onda nema niti zarade. zato su vec sada poceli u autoindustriji smanjivati cijene ili stavljati dodatne pakete besplatno uz kupljeni auto. npr. potpuna oprema za cijenu obicnog. ista stvar ce se dogoditi i sa motorima. kako kod motora i nema pretjerano puno dodatne opreme onda cijena mora ici dolje.
 
goc said:
ma ne vrijedi ona niti sadašnjih 91990  :palacdolje:   pa čak možda i akcijska cijena je još uvijek to much...  :wink:
sorry ali moram pitati - kako znas da taj motor ne vrijedi te novce? ima neka racunica?
 
kronik said:
sorry ali moram pitati - kako znas da taj motor ne vrijedi te novce? ima neka racunica?

nema neke računice,samo rasprava o realnoj cijeni,zapravo nije da ne vrijedi nego je cijena malo previsoka...
...zapravo,onaj tko ga ima,za njega je duplo vredniji dok mi koji bi ga kupili nama je i ovo previsoka cijena! :wink:
 
goc said:
nema neke računice,samo rasprava o realnoj cijeni,zapravo nije da ne vrijedi nego je cijena malo previsoka...
...zapravo,onaj tko ga ima,za njega je duplo vredniji dok mi koji bi ga kupili nama je i ovo previsoka cijena! :wink:
to je vec nesto drugo. znaci cista ljubomora  :D
 
kronik said:
to je vec nesto drugo. znaci cista ljubomora  :D

nije ljubomora već kad objektivno pogledaš cijena od 92000 je ipak malo "previsoka",kaj ne?!?  :shock:
 
goc said:
nije ljubomora već kad objektivno pogledaš cijena od 92000 je ipak malo "previsoka",kaj ne?!?  :shock:
i ne bas. prije probne voznje sam i ja slicno mislio ali nakon toga  (y)
 
po meni ti je i hornet ko prelazni motor pre skup ja bi radije izdvojio te novce za cb1300 nego za horneta, jer ti cb1300 moze biti motor za cjeli zivot a hornet ti to ipak nemoze  :LOL: