Honda CB 1300 - generalni topic

heavy said:
Zvao sam i top moto danas- nema  :cry: za sad, a one sa poluoklopom nisu ni imali.
Kaže vrlo ljubazan prodavač sa druge strane da se ti motori proizvode u Japanu i dobivaju "na kapaljku", a da se zbog tečaja jena ne može ni pretpostaviti koja bi mogla biti cijena u proljeće  :? . Bude mi javio kad sazna štogod. Ljubazan i poslovan čovjek, nema šta.  (y)

Dobro jel ima ko taj model sa poluoklpopm i ABS-om?
Dal taj zbilja vrijedi te razlike para od golog? :misli:  Dajte malo dojmova...
Ja sam prvo imao onaj mali pleksi oko fara gore. Užas, do 160 nekak a posle legni isaamo tak ide . Ljetos sam uzeo od givia veči vizr oko fara skroz i malo višlji. I sad  - super , kolko motor ide ja sjedim normalno i nema potrebe ležat. Jako korisno i vrijedi tih 1100 kn. Preporuka
 
di je to u alpama  :misli: ja vec 2 godine planiram jednu turu po alpama ,ili na grossglocner pa nikako, :(
 
RC46 said:
di je to u alpama  :misli: ja vec 2 godine planiram jednu turu po alpama ,ili na grossglocner pa nikako, :(

Upravo tam, svake godine pičim na Alpe...
 
zanima me jesi bil na grossglocneru ili stilfserjoch tamo su navodno super ceste za vozit se  :misli: te rute imam u planu  :mrgreen:
 
RC46 said:
zanima me jesi bil na grossglocneru ili stilfserjoch tamo su navodno super ceste za vozit se  :misli: te rute imam u planu  :mrgreen:
obje ceste su odlicne za voziti se. samo ne vikendom. bio sam na grossglockner za vikend i meni nije uzivancije. ako onda radni dan ( petak je vec vikend )meni su po austriji druge ceste puno zanimljivije od navedenih.
 
heavy said:
Zvao sam i top moto danas- nema  :cry: za sad, a one sa poluoklopom nisu ni imali.
Kaže vrlo ljubazan prodavač sa druge strane da se ti motori proizvode u Japanu i dobivaju "na kapaljku", a da se zbog tečaja jena ne može ni pretpostaviti koja bi mogla biti cijena u proljeće  :? . Bude mi javio kad sazna štogod. Ljubazan i poslovan čovjek, nema šta.  (y)

Dobro jel ima ko taj model sa poluoklpopm i ABS-om?
Dal taj zbilja vrijedi te razlike para od golog? :misli:  Dajte malo dojmova...
ja imam golog i nimalo me ne smeta. tamo od oko 180 vise nije toliko zanimljivo ali koliko se cesto i vozis tim brzinama.
 
pošto nisam probao vozit CB malo mi je ovako odoka premala razlika između XJR i golog CB, a u stvari me najviše pali baš taj oklopić ( i ABS ) Sa poluoklopom mi je nekako vizualno kompletan bike
 
heavy said:
pošto nisam probao vozit CB malo mi je ovako odoka premala razlika između XJR i golog CB, a u stvari me najviše pali baš taj oklopić ( i ABS ) Sa poluoklopom mi je nekako vizualno kompletan bike

Vizualna " slićnost "gubi svaki smisao kada sjedneš na cb- a i napraviš prve kilometre......
 
kronik said:
ja imam golog i nimalo me ne smeta. tamo od oko 180 vise nije toliko zanimljivo ali koliko se cesto i vozis tim brzinama.

ja bih rekao da tek od 180 kmh postaje zanimljivo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: tu pocinje borba  :wink:
 
Mr. Noo said:

A jel imas negdje neki soundclip, bas me zanima kak se cuje taj shaqal.... Motor izgleda prejebeno...  (y)
 
heavy said:
pošto nisam probao vozit CB malo mi je ovako odoka premala razlika između XJR i golog CB, a u stvari me najviše pali baš taj oklopić ( i ABS ) Sa poluoklopom mi je nekako vizualno kompletan bike
odoka je razlika sigurno premala ali nakon par km je razlika i vise nego ocita
 
RC46 said:
ja bih rekao da tek od 180 kmh postaje zanimljivo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: tu pocinje borba  :wink:
pa od 180 - 200 je ista stvar. kada jednom "probijes" 180 onda samo odvrnes gas dalje  :LOL: :LOL:
 
Grex said:
A jel imas negdje neki soundclip, bas me zanima kak se cuje taj shaqal.... Motor izgleda prejebeno...  (y)

Nemam na žalost, ali ljepo se čuje. Nije onak ful otvoren ali 1300 ga tuli !!!
 
kronik said:
onda nam je vrijeme da se nadjemo negdje...

Pa znaš da smo se već dogovarali u onoj temi o alpama... Svakako se na proljeće čujemo i družimo... (y)
 
Mr. Noo said:
Pa znaš da smo se već dogovarali u onoj temi o alpama... Svakako se na proljeće čujemo i družimo... (y)

znam da smo se dogovvarali oko toga, samo me desna ruka svrbi pa bih ja to malo brze :)
 
RC46 said:
zanima me jesi bil na grossglocneru ili stilfserjoch tamo su navodno super ceste za vozit se  :misli: te rute imam u planu  :mrgreen:

Evo ti cesta na grosu, točnije do bajkerskog gnijezda!!