Honda CB500s

bregovljan said:
Nabavio sam bočne torbe Kappa. Sad me zanima gdje se mogu nabaviti one zaštitne naljepnice što ih Spinner ima na svom motoru.

U Motormaniji sam kupio Hondin tankpad i uz njega dobiješ i te male elipsaste naljepnice koje staviš na kritična mjesta na motoru (6 kom).
BTW, moja Honda je prodana i otišla u Zagorje.
;-)
 
bregovljan said:
Kupio sam rabljene preko oglasnika za 300 kn. Takve nove isto preko oglasnika koštaju 400. Imaš ih na njuškalu.


http://www.njuskalo.hr/dodatna-moto-oprema/bocne-torbe-kappa-oglas-2473080

Hvala  (y)
spinner said:
U Motormaniji sam kupio Hondin tankpad i uz njega dobiješ i te male elipsaste naljepnice koje staviš na kritična mjesta na motoru (6 kom).
BTW, moja Honda je prodana i otišla u Zagorje.
;-)

Steta  :( Sta je u plannu sad
 
hotazmaj said:
Steta  :( Sta je u plannu sad

Je, priznam da mi je žao što je otišla jer je bila stvarno fantastičan motorić.
No zato me vesli nova pila u garaži. TDM 900 ;-)
Kako se stvar promijeni za čas... Bio sam se napalio na ZR7S i bio skoro 100% siguran i u zadnji čas je uletjela nemoralna ponuda za Yamahu koju doista nisam mogao odbiti tako da...
Eto, ostajem s Hondom u srcu i Yamahom pod guzicom ;-)
 
ošla honda  :eek:hne: :lolcry: :yikes:
i zamijenit češ je poluproizvodom  :mrgreen:
čestitam novom vlasniku  (y)
 
duxx said:
ošla honda  :eek:hne: :lolcry: :yikes:
i zamijenit češ je poluproizvodom  :mrgreen:
čestitam novom vlasniku  (y)


ovo je nešto meni novo... poluproizvod?!! :shock:
 
ne prihvaćaj to srcu forumska zajebancija  (y)
 
Stigle i meni torbe. Hvala kolegi Toma HR sa foruma na korektnosti, torbe u super stanju kako je i napisano.  (y) Pozz

 
Izgubio sam uteg volana. Naručio novi. Pa to govno košta 190 kn sa šarafom. Samo šaraf je 32 kn. Da sam imao vremena, sam bi to napravil. Zamjenski navodno ne pašu.
 
bregovljan said:
Izgubio sam uteg volana. Naručio novi. Pa to govno košta 190 kn sa šarafom. Samo šaraf je 32 kn. Da sam imao vremena, sam bi to napravil. Zamjenski navodno ne pašu.


najbolje ti je skinut jedan i odnesti kod tokara, on ti prema uzorku napravi isti, za te pare bi dobio minimalno 2 komada, a još se možeš dogovoriti da ti napravi drugačiji utor za vijak pa staviš sa glavom kakva ti paše (imbus, križni...)
 
Phobocaster said:
najbolje ti je skinut jedan i odnesti kod tokara, on ti prema uzorku napravi isti, za te pare bi dobio minimalno 2 komada, a još se možeš dogovoriti da ti napravi drugačiji utor za vijak pa staviš sa glavom kakva ti paše (imbus, križni...)
Kasno je sad. Več sam kupio. A najgore od svega je to da tokarski stroj imam doma . Prije bi bio za muzej nego za nešto ozbiljno, ali ovo bi napravio . Ne kužim cijenu šarafa.
 
bregovljan said:
Kasno je sad. Več sam kupio. A najgore od svega je to da tokarski stroj imam doma . Prije bi bio za muzej nego za nešto ozbiljno, ali ovo bi napravio . Ne kužim cijenu šarafa.

orginalni šerafi ti imaju nabijenu cijenu (vjerovatno inox)

ili neka posebna duljina tipa 34,1mm  :LOL:
 
bregovljan said:
Izgubio sam uteg volana. Naručio novi. Pa to govno košta 190 kn sa šarafom. Samo šaraf je 32 kn. Da sam imao vremena, sam bi to napravil. Zamjenski navodno ne pašu.

Šeraf ti ima u onom specijaliziranom dućanu za vijke u Rudešu/Prečkom (ne znam kam spada) di je nekad vojarna bila.
Ja kupovao. Ima 100% i košta ti 6 (šest) kuna ;-)
 
spinner said:
Šeraf ti ima u onom specijaliziranom dućanu za vijke u Rudešu/Prečkom (ne znam kam spada) di je nekad vojarna bila.
Ja kupovao. Ima 100% i košta ti 6 (šest) kuna ;)
Hvala za drugi put. Trebal sam prije pitati.  Da me se krivo ne shvati, nisam neka cicija, ali mi se čini da cijenom od 32 kn za taj šaraf neko pravi budalu od mene, i što je najgore u tome i uspijeva.
 
Kaj bi ovo moglo biti?
Kad okrenem volan skroz ulijevo , na leru počinje padati broj okretaja, pa se vrati na normalu i tako stalno. To nikad prije nisam primijetio.
Događa se samo kad je volan ulijevo.  Dok je ravno i okrenut udesno, nema nikakvih oscilacija.  :misli:
 
Provjeri gas sajlu prvo.