Honda CB500s

bregovljan said:
Kak se ponašaju te torbe na motoru, i koliko u njih stane?

pa stane 32 litre u svaku, a što se ponašanja tiče ok su. tvrde su pa lijepo stoje i drže formu.
 
bregovljan said:
Ima nešto o izdržljivosti ovdje:  http://www.motorevue.com/site/-300-000-km-en-honda-cb-500-21218.html

wow! stvarno super.
šteta što je tekst na francuskom. al video opet govori sve...
 
spinner said:
wow! stvarno super.
šteta što je tekst na francuskom. al video opet govori sve...
Može se prevesti preko google prevoditelja. Ja sam čitao prevod, ali je tako dobar da isto kužim i na francuskom. Inaće neznam ni jedne riječi francuskoga.  (y)
 
Da li netko zna gdje bi mogao nabaviti feder za fuzić. U Top- Motu ga treba čekati najmanje deset dana. Ne znam kako se je to potrgalo .
 
bregovljan said:
Da li netko zna gdje bi mogao nabaviti feder za fuzić. U Top- Motu ga treba čekati najmanje deset dana. Ne znam kako se je to potrgalo .

Ako želiš originalnu i trajnu varijantu nema druge nego Top moto.
Pa nije greda pričekati tih 10 dana. Meni su uvijek korektno i na vrijeme nabavili sve što sam tamo tražio.
Probaj malo pročačkati po ebayu. UK i DE.
 
spinner said:
Ako želiš originalnu i trajnu varijantu nema druge nego Top moto.
Pa nije greda pričekati tih 10 dana. Meni su uvijek korektno i na vrijeme nabavili sve što sam tamo tražio.
Probaj malo pročačkati po ebayu. UK i DE.
To izvana treba još duže čekati. Mislio sam da ima tu kod nas nešto tipa dođeš, platiš, nosiš. Ali kaj ću, budem čekal.. . Nemrem vjerovat da za taj fedrić trebaju broj šasije. Meni izgledaju svi isti na svim Hondama.
 
bregovljan said:
To izvana treba još duže čekati. Mislio sam da ima tu kod nas nešto tipa dođeš, platiš, nosiš. Ali kaj ću, budem čekal.. . Nemrem vjerovat da za taj fedrić trebaju broj šasije. Meni izgledaju svi isti na svim Hondama.
probaj na http://www.tdm-oldmoto.com/ ,tj. svrati do njega u Prećko pa nađi neki slični ako već nema isti...
 
Evo , došao je i taj dan...
Žao mi ga je ali, što mogu. Budući da planiram uzeti jaču Hondu, radi dobrih odnosa u kući, ova mora u prodaju.
Pa ako netko zna nekoga da mu treba dobar motor, evo...

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cb500s-500-cm3-oglas-2641206




 
bregovljan said:
Kak ide prodaja ?  Jel ima zainteresiranih?

Zainteresiranih ima ali nitko nema para :)))...
Sve neke čudne kombinacije. Ljudi nude aute, R motore, jedan mi je čak ponudio i novu MTD traktorsku kosilicu :)))... za krepat!
A i ne žuri  mi se. Prodajem i molim Boga da ga ne prodam :)
Ak ode ode, ak ne, opet dobro...
 
spinner said:
Zainteresiranih ima ali nitko nema para :)))...
Sve neke čudne kombinacije. Ljudi nude aute, R motore, jedan mi je čak ponudio i novu MTD traktorsku kosilicu :)))... za krepat!
A i ne žuri  mi se. Prodajem i molim Boga da ga ne prodam :)
Ak ode ode, ak ne, opet dobro...
I ja ti imam jednog takvog. Mene je gnjavio pola godine da mu prodam svoj motor, a kad sam mu predložio da uzme tvoju Hondu, počeo se izvlačiti. Te je kriza, te nema vozačku.... Na kraju je priznal da bi ga žena izbacila iz kuće da dopelja motor doma.  :wink:
 
bregovljan said:
I ja ti imam jednog takvog. Mene je gnjavio pola godine da mu prodam svoj motor, a kad sam mu predložio da uzme tvoju Hondu, počeo se izvlačiti. Te je kriza, te nema vozačku.... Na kraju je priznal da bi ga žena izbacila iz kuće da dopelja motor doma.  :wink:

Ma znam. Nije lako ni tim ljudima. Ja ih razumijem. Kad je želja velika a mogućnosti male, pa nek bar guštaju kad glume kupce ;-)).
Nema veze ja ga i dalje guštam kao da ga neću prodati :))
Evo, upravo danas namontirah nove gume Michelin Pilot Activ.
Ove Metzelerke što su bile gore nisu ble loše ali zadnja se malo skockala pa rekoh bolje da to riješim dok imaguma.

BTW, tko je mislio nabavljati gume neka što prije provjeri u Motoboxu ili Auto Antoniju ima li ih jer kako mi reče Matko iz Motoboxa bit će nestašice nekih guma zbog pomanjkanja kaučuka na svjetskom tržištu.
Lako moguće jer je isto bila pizdarija ove zime sa zimskim auto gumama. Srećom ja sam svoje kupio još u 9. mjesecu.
Evo, npr. ove dimenzije za naše CB-jke više nema u paru ni u Motoboxu ni nigdje. Prevrnuo sam sve. Naime htio sam kupiti samo zadnju Lasertec ali nema je nigdje ni za lijek. Čak ni kod Lašiča u Brežicama.
Jedva sam Michelinke spario. Našao zadnju kod Auto Antonija a prednju kod Motoboxa.

 
spinner said:
Ma znam. Nije lako ni tim ljudima. Ja ih razumijem. Kad je želja velika a mogućnosti male, pa nek bar guštaju kad glume kupce ;-)).
Nema veze ja ga i dalje guštam kao da ga neću prodati :))
Evo, upravo danas namontirah nove gume Michelin Pilot Activ.
Ove Metzelerke što su bile gore nisu ble loše ali zadnja se malo skockala pa rekoh bolje da to riješim dok imaguma.

BTW, tko je mislio nabavljati gume neka što prije provjeri u Motoboxu ili Auto Antoniju ima li ih jer kako mi reče Matko iz Motoboxa bit će nestašice nekih guma zbog pomanjkanja kaučuka na svjetskom tržištu.
Lako moguće jer je isto bila pizdarija ove zime sa zimskim auto gumama. Srećom ja sam svoje kupio još u 9. mjesecu.
Evo, npr. ove dimenzije za naše CB-jke više nema u paru ni u Motoboxu ni nigdje. Prevrnuo sam sve. Naime htio sam kupiti samo zadnju Lasertec ali nema je nigdje ni za lijek. Čak ni kod Lašiča u Brežicama.
Jedva sam Michelinke spario. Našao zadnju kod Auto Antonija a prednju kod Motoboxa.

i kakve ti se čine gume, neki dojmovi? I ja namjeravam kupiti iste za CB-jku.
 
bob the biker said:
i kakve ti se čine gume, neki dojmovi? I ja namjeravam kupiti iste za CB-jku.
Ne znam jos. Tek danas stavljene. Pala je kisa pa je motor jos kod Darija u Trnskom.
Koliko sam citao po forumima i reviewima uz bok je Metzeler Lasertecu.
Navodno odlicna na mokrom, no ja to bas i ne zelim isprobavati ali ako zatreba dobro je znati :)
Uglavnom, jos su svugdje ostale samo Dunlop Arrowmax za koje svi toplo preporucuju da ih se zaobilazi u sirokom luku...