Honda CBF1000 2010

mali_zmaj said:
ja mischelin pilot road dobio na motoru kad sam ga uzeo,Nijemac napisao da je prednja na 50% a zadnja na 30% ,mada mislim da je malo pretjerao...,ja sam prešao oko 8-9 hiljada,možda i malo više.. sad, da sam Rossi ,vozio bih još,i one mogu još,na glatkom asfaltu znaju malo proklizati,al ne uvjek,ali uglavnom ne kližu još redovno...malo su se više po sredini potrošile,prednja je u boljem stanju..,e sad koliko je nijemac prešao sa njima,ne znam....? mijenjat ću ih da ne rizikujem...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

Probaj Mitas pa ćeš mi javiti kakve su, ja tvrdim da ćeš se preporoditi na tom motoru :mrgreen:
 
NEvo said:
jesi probao GT ili ST na tom motoru? Dunlop RS2 možda?

Ja sam sve te isprobao osim GT i Mitas je za klasu bolji od jedne i druge, po mom mišljenju, možda nešto kraće traje
al drži puno bolje
 
floyd said:
Ja sam sve te isprobao osim GT i Mitas je za klasu bolji od jedne i druge, po mom mišljenju, možda nešto kraće traje
al drži puno bolje
Ne laži ovaj napaćeni narod,nije trajala priko 2500 km [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
probaj mitas touring force meni na vfr odlična ide do ruba bez problema ,na mokrom solidna .Nadam se da ču izvući 6000 km
 
grafit said:
probaj mitas touring force meni na vfr odlična ide do ruba bez problema ,na mokrom solidna .Nadam se da ču izvući 6000 km
Pratim te,idući set bi moga Mitas nabacit,za sad san zadovoljan sa Angel ST ali mislin da je vrime probati nešto drugo.Predugo vozin na njima ;)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
Ekipa pitanje za one koji imaju novu cbf-ku 1000. Da li postoji neki nosač zadnjeg kufera da je kufer bliži repu motora (uz njega) kao na staroj cbf-ki ? Na par fotki što sam vidio djeluje mi previše povišeno u odnosu na motor. Kao balkon  :)
 

Attachments

  • CBF  1000.jpg
    CBF 1000.jpg
    127.3 KB · Views: 118
zvjerko rider said:
Ekipa pitanje za one koji imaju novu cbf-ku 1000. Da li postoji neki nosač zadnjeg kufera da je kufer bliži repu motora (uz njega) kao na staroj cbf-ki ? Na par fotki što sam vidio djeluje mi previše povišeno u odnosu na motor. Kao balkon  :)

Pa ovo i nije originalni ni nosač ni kofer! Originalni su sam bočni koferi.
 
shad ima nosač centralnog sa kojim ti ostaju orginal ručke..... i nizak je.....
s tim da su ovi visoki kappa/givi bolji ako imaš suvozača koji se ugodno izvali (i onda završiš na zadnjem kad ga malo jače otegneš po gasu.... plus dobiješ porciju udaraca po bubrezima)....
 
lesli eldridž said:
shad ima nosač centralnog sa kojim ti ostaju orginal ručke..... i nizak je.....
s tim da su ovi visoki kappa/givi bolji ako imaš suvozača koji se ugodno izvali (i onda završiš na zadnjem kad ga malo jače otegneš po gasu.... plus dobiješ porciju udaraca po bubrezima)....
Plus zaspi u vožnji. Hvala na inf. jer ovaj zadnji kufer na fotki stvarno strši i još kada gore staviš šator previše je to protutežine na zadnjem kraju, a i ljepše bi izgledalo da je malo niže.
 
Što mislite o ovom motoru vidim da je u oglasniku već duže vrijeme ili je fotka samo informativna a prodaju ih veći broj.?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf1000-cbf-1000-cbf-st-oglas-28809096
 
vidim samo da imaju dva različita kofera,jedan orginal za tu seriju,a drugi za SC 58.. ,možda sam previše kritičan...,mene bi to odbilo...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

 
zvjerko rider said:
Što mislite o ovom motoru vidim da je u oglasniku već duže vrijeme ili je fotka samo informativna a prodaju ih veći broj.?
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbf1000-cbf-1000-cbf-st-oglas-28809096

Da je dobar, za ovu cijenu bi se već odavno prodao :neznam:
Bila je nedavno jedna bijela ST ista ovakva mislim da za 35tkn, nestala kroz 2-3 dana
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-honda-cbf-1000-st-abs-puno-opreme-1000-cm3-oglas-29425711
 
Idu davanja za unos, na sve te motocikle od SLO prodavača. Zar, ne?
 
Idu davanja ali opet bi se došlo sa cijenom u kategoriju povoljnog. Samo me brine što je već preeedugo u oglasniku a kao što je marek napisao neki nešto skuplji nestanu u par dana.