Honda cbf600

Weller said:
Toliko kod nas košta 5100. Razlika u cijeni uopće nije mala. Razlog je PDV?
Upravo danas razgovarao sa tipom. Razlog tomu je što Slovenija uopće nema uvoznika za Motul. Prodaje se sve i svašta i kako tko stigne. Zato su i cijene tako "šarene".
 
zeljkocbf600 said:
nemam iskustvo sa uljem, ali primjerice sa hranom za pse imam i to nažalost  loše.........prepakiraju robu. Uvoznik motula u RH je samo jedan
Ja sam par puta naručivao neke stvari, između ostalog i ulje, ali sam primjetio, po naljepnicama da gume i neke stvari voze iz Slovenije. Ne bi me čudilo da to rade i s Motulom. Što se mene tiče, nije me briga odakle je, dok god je original.
 
Evo ja sam naručio za dva servisa (75 kuna litra). Kantica izgleda original i piše da je proizvedeno u Francuskoj, uvoznik je TEHNOLUB d.o.o.
Ne vidim kome bi se dalo prepakiravati to ulje i original zapakiravati za 25 kuna zarade po litri. Na kraju krajeva to je crveno ulje pa ne znam koje drugo ulje bi mogli staviti umjesto originala. Mislim da mall.hr uzima većinu moto dijelova (gume,ulja) preko INTERCARS-a.

8wNjG.jpg
 
I ja sam uzeo ulje Motul prek mall.hr, sve mi se činilo u redu i bili su jako povoljnji, i motor i dan danas ide! :wink: :mrgreen:
 
stkaos said:
Ja sam par puta naručivao neke stvari, između ostalog i ulje, ali sam primjetio, po naljepnicama da gume i neke stvari voze iz Slovenije. Ne bi me čudilo da to rade i s Motulom. Što se mene tiče, nije me briga odakle je, dok god je original.
Mall.hr je slovenska firma.
Ja imam pozitivna iskustva.
 
stkaos said:
A dostava? Šalju li u Hrvatsku? Koliko košta?

Mislim da šalju ali bilo bi dobro pitati kako je sa dostavom.

A evo kad je več tema o CBFu nešto novo sa aliexpress-a za sitne novce (16,62€)

360.jpg

360.jpg

 
Pozz svima!

Trebala bi mi mala pomoc...
Kupio bih Hondu CBF600N, iskljucivo taj motor, godiste 2008-2011, model sa ABS-om. Nema ih bas puno za prodaju ovdje kod nas, a ja bih htio primjerak sa servisnom knjizicom, da je u orginalnom stanju i ocuvan... Ako slucajno prodajete takav motor ili znate nekoga tko prodaje, javite mi se!

Hvala!!!
 
A prati njuškalo i oglase, ja sam pregledao par modela u HR i cijene su toliko bile nabrijane da sam svoju uvezao iz Austrije, jeftinije sam prošao 1500eura na cestu a bila je još i 2010. mlađe godište, no kod motora to ne znači gotovo ništa. malo pogledaj vani pa vidi cijene kod nas, nekako mi je to prevelika razlika. Sretno u kupovini, ako ne tražiš puno snage već pouzdan motor za putovanja ne bu ti žao, mene moja nikad nije iznevjerila, samo pali i vozi, naravno redovno održavanje se podrazumijeva.
 
Eto danas nakon gotovo 2 mjeseca stajanja pred zgradom pod ceradom, skinuh tu ceradu, okrenuh ključić i upali na zub kao da je jučer došla sa puta, vozili se danas po gradu, kaj se mene tiče sezonu sam otvorio :)
 
Kolege

Zna li iko di triba bit kazaljka temperature na Cbf 600 kad je ono,ajmo reć ,motor zagrijan na radnu temp.?

Jel to na sredini ili između hladnog i sredine?

Hvala
 
malo manje od pola....
malo više od pola pali se vent...

ako se zimi voziš po otvorenoj cesti stoji na četvrtini......