HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Pročitaj cijelu temu, naći ćeš i o tome dosta. 8)
Uglavnom XX nije sport motor tako da neke vratolomne vožnje po zavojima zaboravi.
Ali gdje su zavoji malo duži, tu je užitak za vozit.
Kočnice, u biti jedna kočnica, jer XX ima DUAL CBS sistem što znači da kad kočiš prednjom kočnicom sila kočenja se raspoređuje 70% na prednju a 30% na zadnju kočnicu, su odlične, mekane i možeš se u njih pouzdati u svakoj situaciji.
Ovjes je prilično mekan jer se prvenstveno radi o sport-toureru, ali odlično odgovara na sve zahtjeve ceste.
Moje zadovoljstvo je jako veliko, jer imam motor s kojim mogu i na stazu otići ali ne vozit utrke, a opet mogu staviti ženu iza sebe i proputovati do Španjolske za tri dana 2700 km bez da i ja i ona ostanemo bez pozadine. :mrgreen:
 
ToWaRR said:
Uglavnom svi pricate kako je kvalitetan i koliko ide, a jel moze koji dojam kako se ponasa po okukama, kakav je ovjes, kakve su mu kocnice i opcenito dojam po lokalnim cestama?  (y)

Evo i mog mišljenja! Moji prijatelji se uglavnom čude kad se vozimo ( imaju razne motore od R šestica,nakeda,devetki,firebaladova), kao kako sa lakočom bacaš tako težak motor po okukama, a ja im kažem da nije do mene več je motor toliko vozan da ga sa lakočom bacam do rubova gume i može se i više, ali naravno netiba glumit Rossia, a sebe ne smatram ni pretjerano dobrim ni  brzim vozačem! Kad joj uđeš u đir zabava je na visokoj razini! Šta se tiče Makine, snaga nije na razini novije generacije Hyper ST-ga , ali motor linearno razvija snagu od dna pa do topa i uvik znaš na čemu si na izlasku iz zavoja, nema iznenađenja. Motor radi ko turbina svileno uglađeno i ima snage više nego triba za normalna čovika!!!!! Kočnice su savršene i doziraju se odlično jedini nedostatak za moj pojam je ABS, ali to je moj osobni dojam!

Evo i jedne naše vožnje prošle godine u listopadu od Trogira do Karlobaga pa prema Gospiču, onako racionalno brze. Snima se sa ZZR1400 mog priatelja iz Njemačke, inače su svi njemci, bili na touru Cro, a ja im malo bija ka vodić. Bili su oduševljeni! Inače je film od tri dila ,ali prvog je neko banira sa Youtuba očito se nekom nešto nije svidilo!!!!
Ps ovaj crno narančasti XX je LKM tuniran i ima 175 ks-a, a na zadnjem kolu 162ks-a, ide ko metak, on i ovaj ZZR1400 su tu negdi, ja moram priznat na Auto putu Gospić-Trogir nisan ih moga pratit,ubrzanja su im obojici dosta izraženija!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jqwY7R58zc4
http://www.youtube.com/watch?v=jrZUhr2bTdA&feature=related
 
Thnx. na odgovorima, to me zanimalo  (y)
 
Veliki pozdrav vlasnicima xx i drugima! zanima me dali je neko ugradil amortizer volana na xx? ako je pomoglo bi da napise gdje i kolko je kostal set i ugradnja. u novema novi cijena hyperpro sa ugradnjom je bila 3900kn ali nema ga vise u ponudi! unaprijed hvala
 
Ljudi, kupio bi XX-a više nego dana vidio ali po nekoj normalnoj cijeni, ako netko zna nekoga tko prodaje molim vas javite mi tu. Probao sam frendovu i nemam teksta. To je to! (y)
 
Kad se svi hvale evo i mene ...
Vozim XX-a 3 godinu, kupio sam ga novog 2006 u 9 mjesecu nakon povratka sa F1 u Budimpešti.
Do tada sam imao Fazera FZ6, kolega Cherokee mi je dao da probam njegov XX.
Kap koja je prelila čašu bio je njemac na Hungaroringu,
koji je onako u prolazu za Fazera rekao moped i pogledao na XX-a.

Bez obzira na zgodnu anegdotu Fazer me je odlično služio no nakon što sam probao XX-a...
Prodaja i kupnja je trajala manje od mjesec dana  nakon povrtatka...
Više od toga ne treba objašnjavati.

Ovdje je i slika mog X-a sa pogledom na Gibratal.


Više slika sa tog putovanja ima na:
http://www.troha.hr/main.php?g2_itemId=1140

 
Ima li ko kakvo rješenje vezano za ugradnju šaltera za rad sva četri žmigavca? Npr sa VFR-a ili neke druge Honde koja to ima! Šta, kako, kojim putem?
 
Max2007 said:
Ima li ko kakvo rješenje vezano za ugradnju šaltera za rad sva četri žmigavca? Npr sa VFR-a ili neke druge Honde koja to ima! Šta, kako, kojim putem?

Ima rješenje za kupit.
Cijeli kit u Louisu košta nekih 20-tak Eura.
Ali montaža je poprilično zajebana jer se treba pronaći relej koji pali žmigavce i od njega izvući izvode prema novom releju koji služi za sva četiri žmigavca.
Ja sam probao ali odustao jer mi je bilo prekomplicirano.
 
Pozdrav ljudovi! Evo prosao godisnji turisticki skoro po cjelom jadranu, od Krka pa do Trogira!

U tjedan dana sto smo bili na moru, 1500km smo okrenuli! :LOL: Ali da se jos malo i pohvalim, poklonom kaj smo dobili!  :shock: Akrapovic Slip-on,

SP SERIES! Normalno oba!  (y) A da, db kileri su odmah bili odstranjeni!!!  :LOL:
 
MAX79 said:
Pozdrav ljudovi! Evo prosao godisnji turisticki skoro po cjelom jadranu, od Krka pa do Trogira!

U tjedan dana sto smo bili na moru, 1500km smo okrenuli! :LOL: Ali da se jos malo i pohvalim, poklonom kaj smo dobili!  :shock: Akrapovic Slip-on,

SP SERIES! Normalno oba!  (y) A da, db kileri su odmah bili odstranjeni!!!  :LOL:
Bravo za Akrapoviče, a moga si se i javit za kavu kad si več bija u Trogiru!!!!
 
A hebi ga, bili smo kojih sat vremena, pa nazad za Sibenik, jel smo tu odsjeli! Sve u svemu Trogir nam je bio najljepsi grad, i mislim na godinu da cemo
tamo, pa cemo se valjda i vidjeti! (y)
 
evo ljudi da se javi jos jedan xx kupljen 24.8.2009 nakon dugoga skupljanja love i sto muka moj je 2001 stvarno je super nemam sto za rec to je to konacno se ostvario san :jiggie: :cbanana:
 
transalpic said:
evo ljudi da se javi jos jedan xx kupljen 24.8.2009 nakon dugoga skupljanja love i sto muka moj je 2001 stvarno je super nemam sto za rec to je to konacno se ostvario san :jiggie: :cbanana:

Dobro nan doša!!!! Puno sriče, ptica je pravi izbor!!!! (y)
 
šta mislite o ovome za moju hondicu
http://cgi.ebay.de/Akrapovic-Komplettanlage-fuer-Honda-CBR-1100XX_W0QQitemZ320415445124QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item4a9a3fb084&_trksid=p3286.c0.m14
 
Pa Brajo moglo bi to biti i dobro! (y) Evo stavio prije mjesec dana dva Akrapovica, ali samo topove, i nemam rijeci kako se lijepo cuju, a
i malo je zivahniji postao! :LOL: Vidim da su i grane tu, pa jos bolje! Ha mislim da ti je i cijena dobra!  (y)
 
brajo1100 said:
šta mislite o ovome za moju hondicu
http://cgi.ebay.de/Akrapovic-Komplettanlage-fuer-Honda-CBR-1100XX_W0QQitemZ320415445124QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item4a9a3fb084&_trksid=p3286.c0.m14

Nemoj baš previše gristi za to. :misli:
Kao prvo, plačaš samo topove i to polovne jer grane su originalne.
Akrapovič ne proizvodi grane 4u2 za slip-on topove.
Zato pazi što kupuješ i što plaćaš.
Ako već hoćeš Akrapa onda riskiraj lovu i kupi nove topove i postavi ih na original grane.
Imat ćeš itekakav zvuk a, kako je i Max rekao, dobiješ na živosti.
A ako ti i to nije dovoljno, kupi cijeli sistem 4u2u1 s SP Evolution topom i dobit ćeš pravu jurilicu.
Ali onda zaboravi centralni nosač jer s jednim topom ga moraš skinut da bi cijev mogla proći.
Evo nadam se da sam ti pomogao. (y)