Honda cbr 919rr kupljena :) ali je dugo stajala..sta ocekivati??

Johnny 1 said:
Đe svi pronalazite takve nevožene motore u pm ?      :shocked:

Moj bi vjerojatno jos skupljao prasinu da nisam slucajno preko kolege koji radi za firmu ciji je gazda bio vlasnik naletio  :0648:
 
Nije tako ekstremno ali ja sam prije 3 g kupio KTM 990 SMT star 4 g sa stvarnih 1850 km. Sve kilometre je prvi vlasnik napravio u prvih 6 mjeseci. 4 g stajao je u garazi s tim da ga je ovlasteni servis uredno jednom godisnje odvozio na izmjenu ulja to jest servis. Servis ga je odvozio i dovozio na prikolici jer nije bio registriran????? Za ne povjerovat.
Sada uredno ima 25 000 km. Od troskova imao izmjenu akumulatora uz redovan servis i to je to.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
djuka007 said:
Nije tako ekstremno ali ja sam prije 3 g kupio KTM 990 SMT star 4 g sa stvarnih 1850 km. Sve kilometre je prvi vlasnik napravio u prvih 6 mjeseci. 4 g stajao je u garazi s tim da ga je ovlasteni servis uredno jednom godisnje odvozio na izmjenu ulja to jest servis. Servis ga je odvozio i dovozio na prikolici jer nije bio registriran????? Za ne povjerovat.
Sada uredno ima 25 000 km. Od troskova imao izmjenu akumulatora uz redovan servis i to je to.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
i sad ga taman misliš prodat?  :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
Đe svi pronalazite takve nevožene motore u pm ?      :shocked:

Ja sam svoju gledao dosta na njuskalu..nisam ju isao pogledati jer sam uzeo r6 i sada kada sam prodao r6 bas sam ju otisao pogkedati i uzeo..
Lik je ju barem dvije godine imao na njuskalu..trazio je 3000,pa 2500,pa 2200 i dosao sam sa 1800e i prodao mi ju je jer smo iz istoga grada pa je puno manne zajebancije..
 
Dosao sa tehnickog pa ju malo poslikao..dok ne stignu nove plocice na tehnicki nemogu zavrsiti registraciju..ali bitno da sam dobio naljepnicu do nagodinu i papir da je tehnicki ispravna :)
 
Zanimljivo kako nisu za auspuh nista rekli a poznanik sa cbr-kom model prije tvoje sa akrapom u Puli nije mogao proci mislim cak da je kupio novi auspuh da bi prosao tako nesto.
 
Ma nisam ja isao sa ovim..posudio sam original..
Sto je najgore na njega je bucnija nego na akrap..a zvuk odvratan na orginal..ko u neku bacvu da pušeš...
 
kacigae30 said:
Dosao sa tehnickog pa ju malo poslikao..dok ne stignu nove plocice na tehnicki nemogu zavrsiti registraciju..ali bitno da sam dobio naljepnicu do nagodinu i papir da je tehnicki ispravna :)
moja preporuka je da ipak otvoriš retrovizore, ljepše izgleda, a i korisni su ponekad bez obzira što kod RejseRa vlada suprotno mišljenje, inače motorić odličan za nikakvu lovu (y)
 
Hahaha ma uvijek su otvoreni nego samposlije tehnickog ju stavio pod ceradu pa onda izvukao van pa malo ju ocistio pa uslikao..
 
stari, nebih ti htio kvariti veselje, ali tu je nesto cudno malo,
prednji kraj je 97. (diskovi i kljesta, hvatanje na vilicama je drugacije takodjer) ostalo je sve od novijeg modela koliko ja vidim...
 
........a jedinog koji je imao pristup terminalu smo otjerali s foruma :(
 
ne kuzim poveznicu... :misli:
ali svakako steta da :?
 
ma znam, ali se on jedini hvalio time kolko je dug i širok :LOL: