Honda cbr 919rr kupljena :) ali je dugo stajala..sta ocekivati??

Mislim da bih trebao s njom ici jedan vikend u Makarsku za nekih mjesec dana,dalje od toga nevjerujem da cu moci..
 
NEKO si je bogumi dao truda da je slozi :shock:
 
btw...jel tebi itko uopće dolazio uživo vidjeti bajk ili se sve svelo samo na ovo internet drobljenje ?        :misli:
 
bolitekurac ko kaj drobi....

btw ja bi ga kupio al onda budu me đoni , skripi i mun opet jebali da imam starudiju :)
 
Johnny 1 said:
Za koliko ?

za 200 više nego ga je on platil :)

al bum sejedno još malo zašparal pa kupil novu mašinu... tak 10 - 12 let mladu hehe :)


 
Hahahhha zasto to?
Moja ionako visemanje nije vise na prodaju..
Nema smisla prodavat i dozivljavat stalno silovanja preko telefona nadobudnih starih momaka koji nakon razgovora samnom pa sa svojom zenom shvate da nisu vise za to..
Bilo ih je par starijih koji su dolazili gledat da se odluce kasnije jel zele ovakav motor ili enduro i onda su mi javili da ipak su drugu opciju odabrali..
Biko ih je i par koji su krenuli sa puno manje novaca nego smo dogovorili,misleci da cu popustit jer su dosli izdaleka,ali prije puta sam naveo zadnju cijenu i onda ja ispadnem dubre jer nedam nize a lijepo sam rekao zadnju prije puta..itd,itd..
A oni sto se javljaju porukama,nakon trece poruke vise neodgovaram,zatim uslijede dvije sa upitnicima na sto vratim da je ostatak dogovora preko razgovora na telefon..da se razumijemo,takvih sam imao negdje oko pet ljudi..
Jednostavno je,poceo mi je drugi posao i motor stoji,kad stignem provozam ga vikendom ili taj dan koji nejdem raditi dodatno popodne i tjt..
Uskoro mjenjam ulje jer je godinu dana skoro unutra,iako nije niti na pola servisnog intervala,al za 300kn necu propast..

Neznam jel ona tak malo trosi ulja ili se ja tsk malo vozim ali onih pola litre sto mi je ostalo viska od prosle godine jos imam hahah
Putovao sam s njom 8 dana u Pulu na tecaj a ostalo je okolna i gradska voznja..tako da ovaj put kupujem tri litre a ne cetiri hahha
 
Ako je sve ispravno i nigdje ne curi, sa pravim uljem nema problema i potrošnje  (y)