Honda cbr 919rr kupljena :) ali je dugo stajala..sta ocekivati??

Polozio 08.02 A kategoriju
Sad mi se puno ljepse voziti..bez straha.
Do ponedjeljka cu razmisliti dobro o prodaji jer nije hitno ali trebam dobro onda odvagati troskove i zelje..
Nece me puno spasiti tih 2600e oko stambenog pitanja ali nece ni odmoci pa cemo vidjeti sta ce biti..
 
Čuj, ne bi htio miješati ali mislim da ti nije baš pametno tak javno dijeliti OIB i osobne podatke.
 
kacigae30 said:
Imas pravo,prepravio sam :)

(y) . S druge strane, motor izgleda odlično očuvan i da sam na tvom mjestu ja ga sigurno ne bi prodavao. Nit možeš za njega dobit koliko stvarno vrijedi, niti ti bude ta lova za koju ga prodaš nešto bitno pomogla. A najgore od svega je kaj i ak ga prodaš, za par dana bude osvanul u oglasniku za cca 1-2k € veću cijenu.
 
Da,imas pravo,tesko je danas bilosta dobro naci ako prodas motor.
Sve mi se cini da cu odustati od prodaje barem godinu dana dok se ne skucim,onda bih ako prilike budu bolje isao na nesto mlade a malo manje mozda.
 
Misliš ti koji ga žele nemaju pare ! Dakle ,samo ga žele i na tome će ostati !  (y) :LOL: :021:
 
Johnny 1 said:
Ovaj motor postaje svojevrsni fenomen ..

Baš svi ga žele,ali nitko ne vadi pare        :mrgreen:

Jesi vidio hahaha
Dok god su r1 i zx6r za tu cjenu na njuski u igri ja nemam srece :)
Neki mozda cekaju da istekne rega,al nije za nju problem..
 
Johnny 1 said:
Ovaj motor postaje svojevrsni fenomen ..

Baš svi ga žele,ali nitko ne vadi pare       

Upravo tako  ,,,kao stara dobra striptizeta,svak bi ju volio imat za probati ,al oženio ne bi,,,, :mrgreen:
 
Čeka striptizeta da postane starleta ,onda će je netko piknuti bez probe .  :LOL: :LOL: :LOL: :021:
 
Ak bih išla za 2500e za koji dan bih sigurno otišla...😉
Ovih 100 eura su presudni izgleda!😂
 
dok se oni natežu oko 100 ojra ti se lipo vozi i uživaj...
neke gušte ne može nadomistiti ni malo više ojra...