HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
corluka said:
Krivo si me shvatio,mozda zadnju recenicu,odluka je pala na hondu sw 400,a NE t-max,samo sam naveo da sam bacio casopise zbog t-maxa,i skuzio da yamaha nije za mene definitivno,svaka cast yamahi ali odlucio sam,honda honda honda i samo honda honda (y) evo izbriso sam zadnju recenicu

Ma sve 5. mislim da si dobro odabrao s obzirom na ono što si naveo kao svoje potrebe, jedino ne znam da li je možda bolji izbor 600 (kolika je razlika u cijeni?) ako ćeš često voziti u dvoje. Naravno onda su i troškovi veći ali što ćemo, gušti se plaćaju.
 
izbor ti je  (y)
vjerojatno znaš sve specifikacije pa nebi više solija pamet. kako je mehanika i ostala ista kao kod prethodnika, samo je redizajniran, reka bi ti da je vožnja na njemu uživancija, osim ako nisi za ekstremnu vožnju. svaršeno je pogođena visina sjedala i vozaća i suvozaća. samo prostora pod sicem imaš za dvije integralne kacige i još možeš ugurati dvije tanje jakete. kako se i ja često vozim udvoje to je neprocjenjivo. uz to, bar na ovom starom, ima jedna zakačka na rubu ispod sica gdje se može zakačiti kaciga i kad poklopiš sic ostane zaključana. uglavnom cure koje su se vozile iza mene, a s kojima san i probao sjesti i na ostale maxije (osim burgmana) sve su bile jednoglasne...jesi poludija razmišljat o nečemu drugome ovo je najbolje!!! :D
 
corluka said:
Jedva je zena i na ovo pristala suti dovoljno je,a i potrosnja je vece i rega kod 600 itd (y)
izbor ti je  (y) ,svaka čast,za godinu dvi ćeš vidit da nisi falija i da se svaka uložena kuna isplatila za hondu,samo naprid...mene zanima forza iako je skupa ali...  : :skuter:  :peace:
 
ma teško da mozes falit sa bilo kojin japanskin prometalon, a pogotovo hondom (y)
 
Eto i ja jucer prvi put vidio na cesti novi bijeli Sw t400 jebiga htio sam ga stici ali mi uteka,steta htio sam sa frajerom malo popricat,razmijenit neka misljenja mozda drugi put.Naime vidio sam ga na Zagrebackoj aveniji kod Super konzuma,mozda je tu i na forumu,pa nek se javi  (y) Super skuter (y)
 
pa i SW400 ti je bija 242 kg bez tekucina ako se ne varam(ili mozda sa tekucinama) :misli:
ta tezina te uopce nemora zabrinjavat (y)
 
Zasto uzeti sw400 a ne sw600 ili obrnuto,samo radi skuplje registracije,potrosnje ili krajnje brzine,medu ubrzanja.Naravno cijene koja nije toliko velika,mislim na razliku izmedu 400 i 600 obzirom da su u konstrukciji i izgledu isti,dajte svoje komentare i misljenja...? (y)
 
corluka said:
Zasto uzeti sw400 a ne sw600 ili obrnuto,samo radi skuplje registracije,potrosnje ili krajnje brzine,medu ubrzanja.Naravno cijene koja nije toliko velika,mislim na razliku izmedu 400 i 600 obzirom da su u konstrukciji i izgledu isti,dajte svoje komentare i misljenja...? (y)

Pa ja mislim da si sam odgovorio na pitanje....

Da ja tako biram stavio bi na vagu sve ove činjenice i odlučio....
 
Jos nesto,sw400 se vise prodaje nego sw600 sta je razlog sto kaze Joke zakonsko ogranicenje mislim konkretno za Italiju...?Moram se jos nadovezat pitanjem pa da cujem vase misljenje. Suzuki burgman 650 je bar u Italiji daleko vise prodavaniji nego sw600,nevidim zasto osim sto burgman ima mjenjac,a sve ostalo ono po mome,kvaliteta,udobnost i sl je ponavljam za mene isto,naravno neke sitnice necu spominjat,jel sam u ovom slucaju naklonjen Hondi. (y)
 
corluka said:
Jos nesto,sw400 se vise prodaje nego sw600 sta je razlog sto kaze Joke zakonsko ogranicenje mislim konkretno za Italiju...?Moram se jos nadovezat pitanjem pa da cujem vase misljenje. Suzuki burgman 650 je bar u Italiji daleko vise prodavaniji nego sw600,nevidim zasto osim sto burgman ima mjenjac,a sve ostalo ono po mome,kvaliteta,udobnost i sl je ponavljam za mene isto,naravno neke sitnice necu spominjat,jel sam u ovom slucaju naklonjen Hondi. (y)

Kakvo je to zakonsko ograničenje ?

Koja je cijena burgera vs. SW-a u italiji ? Kakva je prodajna mreža jedne i druge marke ??

I još mi jedna stvar pada na pamet... burger je veći od SW-a, a kupci koji kupuju takve skutere prvenstveno ciljaju na putovanja te je možda burger udobniji za vožnju, a i prostraniji !? Također, mislim da je kvaliteta jednog i drugog neupitna !
 
Ogranicenje je to da osiguranje rega ili vec sta jeftinije do 400ccm,a mreza je o.k,cijene neznam ali su vjerovatno slicne ili nesto skuplji burgman,udobnost nekako ne vjerujem da je burgi udobniji ali ako je,to je zanemarivio,mozda zbog veci kotaca (y)
 
Zaboravio sam napisat,bar se meni cini,da je burgi mozda malo kvarljiviji od honde,jel honda bilo sta da izbaci na trziste je kvalitetno,bar sam ja steko takav dojam,mozda sam u krivu :misli:
 
corluka said:
Zaboravio sam napisat,bar se meni cini,da je burgi mozda malo kvarljiviji od honde,jel honda bilo sta da izbaci na trziste je kvalitetno,bar sam ja steko takav dojam,mozda sam u krivu :misli:

SAd smo već u debelom offu pa da ne bi dobili po nosu.....žalosno je što takvih skutera nema više pa da i možemo napraviti konkretnu usporedbu....burgera sam u ZG-u vidio 2, SW-a samo jednog i to u svojoj garaži  :mrgreen: i jednog Tmaxa, a T400 nikad....a vjerujem da niti neću...  :misli: :misli:
 
corluka said:
Jos nesto,sw400 se vise prodaje nego sw600 sta je razlog sto kaze Joke zakonsko ogranicenje mislim konkretno za Italiju...?Moram se jos nadovezat pitanjem pa da cujem vase misljenje. Suzuki burgman 650 je bar u Italiji daleko vise prodavaniji nego sw600,nevidim zasto osim sto burgman ima mjenjac,a sve ostalo ono po mome,kvaliteta,udobnost i sl je ponavljam za mene isto,naravno neke sitnice necu spominjat,jel sam u ovom slucaju naklonjen Hondi. (y)
Talijani su dokazani estete, a imaju "nešto protiv" designa SW-a (prošli model). Več sam pisao, nazivaju ga "Nosorog", naravno na talijanskom  :mrgreen:
 
BaDly said:
SAd smo već u debelom offu pa da ne bi dobili po nosu.....žalosno je što takvih skutera nema više pa da i možemo napraviti konkretnu usporedbu....burgera sam u ZG-u vidio 2, SW-a samo jednog i to u svojoj garaži  :mrgreen: i jednog Tmaxa, a T400 nikad....a vjerujem da niti neću...  :misli: :misli:
Ja znam za jos dva SW600 u Zagrebu, jednog mi ima frend u Sesvetama, a drugi se prodaje u TF-Autu, opet Sesvete.