HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
seki22 said:
mislin da test u MotoStationu kaze da je SW T 400 brz slicno kao i 500 cc tj brzi od ostalih 400-tica.E sad koliko je SW 600 brzi od nekog sa 500 cc neznam pa ne mogu govorit.Ima na you tube-u test ubrzanja Tmaxa i DN-01 i honda je brza al ona ima 60 ks i dode 110 tkn
T max i DN 01 nisu ni priblizno ista klasa ni konjažom ni kubikažom a bogami niti cijenom!! tako da tu ni ne reba raditi usporedbe,pogotovo ne usporedbe ubrzanja! e kad izađe T max 750 pitat cu onda ostale za komentare i usporedbe... :)
 
seki22 said:
mislin da test u MotoStationu kaze da je SW T 400 brz slicno kao i 500 cc tj brzi od ostalih 400-tica.E sad koliko je SW 600 brzi od nekog sa 500 cc neznam pa ne mogu govorit.Ima na you tube-u test ubrzanja Tmaxa i DN-01 i honda je brza al ona ima 60 ks i dode 110 tkn

A stvarno ne mogu reći točno....brži je definitivno, ali ništa spektakularno, ostavim svaki skut od 500 iza sebe dok sam solo (naravno sa kojim sam probao)....a dok smo dvoje na motoru ide potpuno isto kao bev 400 (isprobano) do nekih 100 km/h....a nakon toga ode SW....

milanche said:
T max i DN 01 nisu ni priblizno ista klasa ni konjažom ni kubikažom a bogami niti cijenom!! tako da tu ni ne reba raditi usporedbe,pogotovo ne usporedbe ubrzanja! e kad izađe T max 750 pitat cu onda ostale za komentare i usporedbe... :)

Zašto se ne bi uspoređivali ???? Pa u većini tema u podforumu vezanom uz skutere se tmax uspoređuje sa svakim skuterom bio on duplo jeftiniji ili u istom rangu kao i tmax...pa ne vidim razloga zašto ne bi isti uspoređivali sa DN-01 !?
 
milanche said:
T max i DN 01 nisu ni priblizno ista klasa ni konjažom ni kubikažom a bogami niti cijenom!! tako da tu ni ne reba raditi usporedbe,pogotovo ne usporedbe ubrzanja! e kad izađe T max 750 pitat cu onda ostale za komentare i usporedbe... :)
Ma naravno da ne ,samo bila je bojazan da li je  SW 400 cc dosta slabiji od  SW 600.Vjerojatno je ista situacija kao i Tmax i DN-01.Eto samo radi toga san to spomenia.A sta se tice povecavanja zapremine mislin da je za maxi skutere 600 cc plafon.Ako oce vise neka rade motore sa automatskim mjenjacem.(mana 850,fjr 1300,DN-01)Evo vidis sta cinis.Sad je ovo teski off.
 
BaDly said:
A stvarno ne mogu reći točno....brži je definitivno, ali ništa spektakularno, ostavim svaki skut od 500 iza sebe dok sam solo (naravno sa kojim sam probao)....a dok smo dvoje na motoru ide potpuno isto kao bev 400 (isprobano) do nekih 100 km/h....a nakon toga ode SW....

Zašto se ne bi uspoređivali ???? Pa u većini tema u podforumu vezanom uz skutere se tmax uspoređuje sa svakim skuterom bio on duplo jeftiniji ili u istom rangu kao i tmax...pa ne vidim razloga zašto ne bi isti uspoređivali sa DN-01 !?
ma usporedba kao usporedba je ok,apsolutno se mogu usporedivati,ali donositi zakljucke gledajuci ih kao istu klasu nije bas uputno... a vezano za taj test,gledao sam i moram priznati da sam ocekivao da ce honda pojesti T maxa na ubrzanju ali nije bas bilo tako nadmocno kako sam ja ocekivao kad uzmes u obzir sve parametre
 
milanche, postao si offmajstor u par tema. :mrgreen:
glede DN-a, koji nema baš mjesta u ovoj temi, nemojte zaboravit da on nije klasični maxiscooter, več više cruiser-scooter (chopper, custom, ili kako vam paše, u svakom slučaju ono s V agregatom i puno kroma :mrgreen:)
 
Ajmo se drzati teme.
Sa Honde SW-T 400 ste dosli na usporedbu DN-a i T Maxa. :?
Imate teme:
> Neovisno čakulanje vezano uz sve skutere: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,144865.0.html
i
> Sto kupiti od vecih skutera?: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,97055.0.html
...pa tamo nastavite o tome. :wink:
 
corluka said:
Neko je reko da je honda skupa(65 000kn)i da ce yamaha t-max(80 000kn) pobrat hondine kupce... :LOL: :LOL: :LOL:
HA..To si sad trazia SW T400 pa si ga iskopa.Pazi treba cekat Rutingove cijene za 2010 pa onda vidit.
Samo nekako mislin da se modeli 2010 god uopce nece uvozit u RH pa mi zapravo nije jasno kako je cijena 65 tkn
Mislin da ce netko tko bude tia vozit SW T400 morat ic preko granice.
 
seki22 said:
HA..To si sad trazia SW T400 pa si ga iskopa.Pazi treba cekat Rutingove cijene za 2010 pa onda vidit.
Samo nekako mislin da se modeli 2010 god uopce nece uvozit u RH pa mi zapravo nije jasno kako je cijena 65 tkn
Mislin da ce netko tko bude tia vozit SW T400 morat ic preko granice.
Mozes narucit tu u Zagrebu u Top moto isporuka 30dana (y)
 
corluka said:
Mozes narucit tu u Zagrebu u Top moto isporuka 30dana (y)
Da li top moto osigurava servisnu podrsku i garanciju.Da li ja mogu sirom RH doc u servis Honde i servisirat svoj motor
Ako san svatia Ruting je generalni zastupnik za HR a on ne uvozi taj model(zapravo sve iz 2010).Znaci bilo ko drugi radi na crno.(bar ja tako mislin)
Pazi,mozes i ti privatno uvest sta god hoces ali pitanje je dal ces imat u RH garanciju(pogotovo na modele koji se sluzbeno ne uvoze)
A kupit skuter kojeg nisi vidia uzivo,sjeo na njega pa i napravia đir je ipak neozbiljno pa makar on ima sve garancije i servisnu podrsku.
 
seki22 said:
Da li top moto osigurava servisnu podrsku i garanciju.Da li ja mogu sirom RH doc u servis Honde i servisirat svoj motor
Ako san svatia Ruting je generalni zastupnik za HR a on ne uvozi taj model(zapravo sve iz 2010).Znaci bilo ko drugi radi na crno.(bar ja tako mislin)
Pazi,mozes i ti privatno uvest sta god hoces ali pitanje je dal ces imat u RH garanciju(pogotovo na modele koji se sluzbeno ne uvoze)
A kupit skuter kojeg nisi vidia uzivo,sjeo na njega pa i napravia đir je ipak neozbiljno pa makar on ima sve garancije i servisnu podrsku.
Ako se ne vjerujes klikni na stranicu,nozovi i sve ce ti biti jasno (y)
 
corluka said:
Ako se ne vjerujes klikni na stranicu,nozovi i sve ce ti biti jasno (y)
Ma ne.Nije da ti ne virujen.Mozebitno da sve osiguravaju.Priznajem da mi je malo cudno ali ako si ti to sve vec provjeria ok.
Bitno da mislis o tome prilikom kupnje.
Ajde kad ga kupis pa se javi
 
seki22 said:
Da li top moto osigurava servisnu podrsku i garanciju.Da li ja mogu sirom RH doc u servis Honde i servisirat svoj motor
Ako san svatia Ruting je generalni zastupnik za HR a on ne uvozi taj model(zapravo sve iz 2010).Znaci bilo ko drugi radi na crno.(bar ja tako mislin)
Pazi,mozes i ti privatno uvest sta god hoces ali pitanje je dal ces imat u RH garanciju(pogotovo na modele koji se sluzbeno ne uvoze)
A kupit skuter kojeg nisi vidia uzivo,sjeo na njega pa i napravia đir je ipak neozbiljno pa makar on ima sve garancije i servisnu podrsku.

Može se servisirat u bilo kojem hondinom srevisu i garancija vrijedi.
Ruting će imati T400 u ponudi, ali neće imati SW600 i SW600GT...tako su mi barem rekli preko telefona....

A što se Top Moto-a tiče, ja mislim (ovo nisam provjerio) da oni naručuju motore preko rutinga..... :misli: :wink:
 
BaDly said:
Može se servisirat u bilo kojem hondinom srevisu i garancija vrijedi.
Ruting će imati T400 u ponudi, ali neće imati SW600 i SW600GT...tako su mi barem rekli preko telefona....
A što se Top Moto-a tiče, ja mislim (ovo nisam provjerio) da oni naručuju motore preko rutinga..... :misli: :wink:
(y)

Samo jos treba vidit koja ce mu bit cijena za davat neke usporedbe
 
seki22 said:
(y)

Samo jos treba vidit koja ce mu bit cijena za davat neke usporedbe
Poslo sam upit(Top moto) i odgovorili su da jos neznaju cijenu za ovu godinu(2010)kad bude i bila,samo se kupuje preko narudbe.Znaci tako reci kupujes macka u vreci,bez probe i ostalog. :palacdolje:
 
u italiji je prvi po prodaji u klasi 400, iako je najskupli...doduše najviše i pruža
a ovi u nas se boje naručiti nekoliko komada :misli: bez naruđbe :misli:
neka se ugledaju na yamahu...eto malo fale :jesus: zna se kome :LOL:
 
corluka said:
Poslo sam upit(Top moto) i odgovorili su da jos neznaju cijenu za ovu godinu(2010)kad bude i bila,samo se kupuje preko narudbe.Znaci tako reci kupujes macka u vreci,bez probe i ostalog. :palacdolje:
Jedino ti ostaje posto si blizu zaletit se do Mađarske,Slovenije ili Austrije i probat ga tamo pa ako ti pase narucit ga.
Sad se namece problem ako se prodaje samo preko naruđbe i triba cekat 30 dana da dođe,kako sa rezervnim djelovima,servisom i slicno.Narucivat djelove pa cekat u prosjeku 60 dana.A zamisli da si jos iz ST ili OS.Brat bratu 90 minimalno  :palacdolje:
Mislin da ce ih kupovat samo egzibicionisti a cijena ce mu bit 70 tkn minimalno.  :palacdolje:
 
aprilliaaa said:
u italiji je prvi po prodaji u klasi 400, iako je najskupli...doduše najviše i pruža
a ovi u nas se boje naručiti nekoliko komada :misli: bez naruđbe :misli:
neka se ugledaju na yamahu...eto malo fale :jesus: zna se kome :LOL:

mislim da se i tu priča malo promijenila od ove godine  :mrgreen: